KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéd arcápoló készítmény, mely csökkenti a faggyútermelést anélkül, hogy károsítaná az epidermist. A teljes hatás eléréséhez három aktív anyagot tartalmaz, ezáltal csökkenti a gyulladásos folyamatokat, szabályozza a faggyútermelést, illetve hidratálja és mattá teszi a zsíros, problémás bőrt.

Kiszerelés: 40 ml

CocoSunrise

2013. október 14.

Nos első tapasztalataim a termékről: kitisztult az arcom hihetetlenül gyorsan, puha lett, hidratált és szép. Aztán 5. nap észrevettem a kis dudorokat rajta (nekem nem pattanások voltak csak pici dudorok, nem mélyek). Nagyon megijedtem, természetesen abbahagytam a krém használatát. 3 nap alatt múlt el a probléma, aloe verával és egy Elocom nevű ekcéma elleni krémmel kezeltem. Most úgy vagyok vele, hogy továbbra is használom majd de csak ott ahol a pattanás kijött és max 2 napig aztán szünetet tartok. Nagyon sajnálom, hogy nem vált be.. nem volt olcsó. Még nem vagyok kész lemondani róla az első pozitív eredmények miatt úgyhogy próbálkozok vele ... de egész arcra soha többet. Nem pontozom le nagyon, mert látom, hogy sokaknak bevált és nekem is bevált rövidtávon.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

bagaela

2012. november 23.

A Bioderma Sébium AKN-jéről váltottam erre. Bár a Biodermát is szerette a bőröm, de mégis szívesebben használom ezt - kellemesebb, könnyebb viselet. Éjszakára szoktam felvinni, beszívódik, nem hagy nyomot.
Szépen tisztán tartja a bőröm, a miteszereimet kevésbé láthatóvá teszi és nagyon jó gyuladáscsökkentő hatással bír. Ha elhanyagolom a bőröm lés 2-3 napig nem használom, érezhetően próblémásabb a bőrképem. Kifejezetten érzékeny a bőröm, de nem okoz neki problémát.
Az arcomon kivül kisebb szőrtüszőgyulladások kezelésére is szoktam hasznláni.

bagaela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Az arcomon kivül kisebb szőrtüszőgyulladások kezelésére is szoktam hasznláni.

redberry.247

2012. június 23.

Több mint 2 hete használom, és látványosan javított az arcom állapotán. Persze most olyan időszakban vagyok, amikor jönnek elő pattik, de így is max 3 jött elő az arcomon, ami nálam mostanában nagy szó. Fényvédőt használok rá, szóval remélem így hosszabb távra is használni fog. Kíváncsi lennék hány százalékos a glikolsav benne..:)

redberry.247
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Viki000

2012. április 7.

Egy hete használom, eddig nagyon tetszik a hatása. Tisztább, üdébb a bőröm. Napi szinten használva hajlamos kicsit szárítani a bőrt, de egyáltalán nem durván. Nincs az a kellemetlen, húzós érzés tőle. Egy idő után szerintem átállok a kétnaponkénti használatra és akkor remélhetőleg ezzel sem lesz probléma. Én 2900 Ft-ért vettem, ennyit mindenképpen megér számomra.

Szerk.:

Még mindig nagyon elégedett vagyok a hatásával, DE elég gyorsan fogy, így nem valami gazdaságos sajnos...

Viki000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Szerk.:

mesu80

2012. február 25.

Nekem az elmúlt időszakban elhatalmasodott problémámat nagyon szépen helyrehozta, persze a hormonok ellen nincs csodaszer, de amit ki lehetett hozni a lehetőségekből, azt megtette. Kevésbé problémás, és jól hidratált az arcom tőle. Eredetileg éjszakára ajánlják, nappali erős fényvédelemmel, én eddig csak télen használtam, nappalra, light alapozó alá (amihez szintén rendben volt), és általában minimális fényvédelemre van szükségem, úgyhogy nem tudom még, kell-e más módszert használnom nyáron. Egy kicsit drágállom, de ha kevesebb csodapakolást kell használni, akkor mindjárt másképp áll költséghatékonyságban.

mesu80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.