KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avène

Ár:   $70   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Ár:   $70
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Klinikailag bizonyítottan segít csökkenteni az öregedés jeleit, miközben ragyogóvá és fiatalabbá varázsolja a bőrt.

• Hatásos antioxidáns, megvédi a bőrt a káros szabadgyököktől
  • A bőr láthatóan teltebb, simább és tónusosabb lesz
  • Javítja a bőr tónusát

Kulcsösszetevők:

• Retinaldehyde, klinikailag igazoltan hatásosabb, mint a retinol, kisimítja a ráncokat és ragyogóvá teszi a bőrt
  • Patented Relastide®, egy pro-elastin peptide, amely segít, hogy a bőr teltebb, feszesebb és élettel telibb legyen
  • Patented Pre-Tocopheryl, az E-vitamin egyik fénybiztos formája, kiváló antioxidáns
  • Avène Thermal Víz lágyítja, puhítja és megnyugtatja a bőrt