KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aveo

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2015. november 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A cseresznyevirág illatú Aveo bőrradírozó tusfürdő mikrofinomságú szemcséinek köszönhetően gyengéden és a pórusok mélyéig hatolva távolítják el a felesleges hámsejteket. A mandulaolaj és az E-vitamin gyöngyök gyengéden ápolják a bőrt.

Nicu

2015. június 26.

Az illata szerintem is inkább a marcipánra hasonlít, de én imádom. Elég nagy szemcséi vannak, végre egy bőrradír, ami jól radíroz.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

quika

2014. december 13.

A cseresznyevirág illat miatt kaptam fel a fejem, de sajnos köszönőviszonyban sincs vele, egyértelműen marcipán- amit amúgy szintén szeretek, úgyhogy tettem vele egy próbát. A radírozás része tök jó, teljesen jó használni, elég durvák a szemek (mármint nem lenyúzósan, de nem szeretem ha a radír csak éppen simogat.) Az illata pont addig érződött, amíg lemostam, de összességében nem akarom lepontozni, mert nem rossz. Pláne 500 ft-ért.

Update: 2.flakonnál vagyok, de biztosan nem fogom tobbet ujravenni, mar ezt is alig bírom elhasznalni, nagyon émelyítően műanyag szaga van.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

szazsani

2014. november 26.

ez az első testradírom így nincs sok viszonyítási alapom. Az érdes száraz bőrömre ha használom jó hatással van, egyből puha lesz, és ha testápolót is kenek utána föl, akkor még puhább. Idáig bejön :) Annyi, hogy azért lehetne érdesebb benne a radírozószemcse, meg hamar elillan az illata.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

elfi777

2014. július 4.

Abszolút azt teljesítette, amit vártam, isteni marcipán illat, ami sajnos gyorsan illan; radír hatása kellemes, se nem durva, se nem puhány, kicsit szárít, de a hiperszáraz bőrömet minden szárítja.. a szőrbenövésem sajnos ez sem oldotta meg, de nem is vártam csodát. Szépen terül, tusolásnál kétszer nyomtam a tenyerembe egy-egy kevés adadot, és bőven elég volt az egész testemre, így gazdaságos is.
Nyári kedvencem lett, az már biztos, jár az ötös.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Nyári kedvencem lett, az már biztos, jár az ötös.

levendula72

2014. május 13.

Nagyon finom illata van, kellemes érzés ahogy radíroz, finom puha a bőröm utána, csak úgy szippantja be a testápolót.
Akciós volt amikor vettem, kb. 300 Ft - ba került. Már többször vettem, és biztosan újra fogom.
Szuper kis testradír. 5*

levendula72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Szuper kis testradír. 5*

Arwyll

2014. április 15.

Kellemesen radíroz, és nagyon finom illata van! Megéri az árát, újravevős!

Arwyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Kellemesen radíroz, és nagyon finom illata van! Megéri az árát, újravevős!

Aprile

2014. március 2.

Nagyon kellemes, bár kissé tömény, egészen marcipános illata van :) Kellemesen radírozza a bőröm, jó érzés vele a fürdés :) Sokkal jobb, mint amire számítottam, tuti újra fogom vásárolni, ha elfogy :)

Aprile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

cicaslany91

2014. február 26.

Nincsenek túl durva szemcséi, gyengéden radíroz :) Az illata kicsit mű nekem, nem mondanám igazán cseresznyeillatnak:D Szőrbenövések ellen is hatásos, árban is jó :)

cicaslany91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

SexyBeauty

2014. február 15.

Nagyon jó árban van,elég jól radíroz,az illata nem rossz,de igazából nincs is illata.Eléggé szárít viszont.Egyébként meg voltam vele elégedve,fogok még néha venni.

SexyBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

Moonlight

2014. február 12.

Szeretem,mert rendesen radíroz,lemosáskor habzik (úgy tűnik ez a mániám).
Használata után nagyon selymes bőrt kapunk. De azért nem árt egy kis hidratálás és akkor az igazi.
Illatával annyira nem vagyok kibékülve, nekem kicsit sok. Ha az Avon Lagoon radírját is csak le kéne kapnom a polcról,azt választanám,de ő megfelelő alternatíva.

Moonlight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Szeretem,mert rendesen radíroz,lemosáskor habzik (úgy tűnik ez a mániám).

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.