KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aveo

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Hajszálvastagító sampon keratinnal, karitévajjal és bambuszkivonattal, élettelen hajra. Szilikonmentes.

titke

2018. június 21.

Múlt héten vettem, valamk olcsóbbat kerestem, ezt pedig 270 Ft err talaltam, es mivel elegge gyenge es vekony szalu a hajam, melette dontottem.
Szerintem jo dontes volt 2x használtam eddig es tenyleg ad egy kie pluszt boostot a hajamnak es dusabbnak is tunik, nem zsirositja a hajat eddig 2 naponta kellett mosnom ezzel 4napig kihuzom, nagyon meg vagyok elegedve.
azt a kellemes puhasagot nem adja meg, de ezt inkabb a balzsamjanak tudom be
ar ertek aranyba tökéletes

titke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

azt a kellemes puhasagot nem adja meg, de ezt inkabb a balzsamjanak tudom be
ar ertek aranyba tökéletes

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol