KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aveo

Ár:   295 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lory, Módosítva: 2018. május 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Menta-lime ízű és illatú ajakápoló E-vitaminnal, valódi mentaolajjal és méhviasszal.

Lory

2018. június 3.

Nyári "izű-illatú" ajakápolót kerestem és se a Rossmannban se a Dm-ben nem jelentek még meg a fincsi limitált szezonos ajakápolók.Így amikor a Müllerben jártam,ott is megnéztem és így akadtam rá.Ha nem tudnám milyen ízűnek kellene lenni,akkor is megmondanám,mert egyértelműen érezni a mentás-citromos ízt is illatot is.Nagyon kellemes,könnyed igazi nyári ajakápoló,jó érzés viselni és amennyit nyáron kell hidratálni,annyit hidratál is.Nincs benne fényvédő de ezért most nem vonok le csillagot.Nyilván nem vele kell napozni,arra megvannak a speciális,magas SPF-es termékek.Lehet nélküle élni,nem csodaszer de aki szeretne egy könnyű,nyári ajakápolót kellemes ízzel,jó áron, az szerintem nem fog csalódni benne.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0