KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Aveo

Ár:   695 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valerie13, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajformázók

Az Aveo Styling Factory csillogást kölcsönző spray tündöklést és csillogást varázsol a hajba a mesésen ápolt, ragyogó frizura kedvéért - anélkül, hogy a hajszálakat elnehezítené.

Valerie13

2018. szeptember 29.

Szerintem jó kis termék. Megérte az árát. Tényleg ad egy fajta fényességet, csillogást a hajnak. Én csak a hajtöveken használom, hajvégeknél olajat szoktam felvinni a fényesség miatt de ez ugye a hajtöveken zsírosít. Ez viszont tökéletes hajtövekre és így az egész hajam szép fényes anélkül hogy a hajtőn zsíros hatást keltene. Újravevős.

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Vitaminok: Panthenol