KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. október 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

karakumsivatag

2012. szeptember 8.

Először nagyon tetszett. Talán az volt a bajom vele, hogy nagyon tömény és fullasztó. Az AVON soxor túllő a célon, azért, mert tartós egy parfüm, nem biztos, hogy jó is.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

agi.greendaygirl

2012. szeptember 6.

leginkább a gyöngyvirágot érzem benne, szinte mást nem is, így hamar besokalltam tőle, ezt sem használtam el. minden más szempontból egyébként teljesen jó! szép a csomagolás, tartós és olcsó is volt, csak hamar meguntam

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol