KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   949 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 949 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Moustache, az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Kiszerelés:   250ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Avon.hu, 949 Ft

Gyengéden tisztítja és szépíti a hajat. Segít, hogy a haj szebb, puhább, táplált és könnyen kezelhető legyen.

Ár: 949 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

mse02

2017. szeptember 29.

Korpát okozott és szárított is. Soha többet!

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Korpát okozott és szárított is. Soha többet!

thewildone

2017. április 28.

A végeredmény tényleg puha és selymes haj, de rendkívül sok kell belőle félhosszú frizkómra.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

fdorottya

2017. április 26.

Hát hát nem is tudom. Nem rossz, de nem is jó. Sok kell belőle, hogy rendesen habozzon. Kétszer kell átmosnom vele a hajam, hogy érezzem, hogy tiszta. Illata kellemes. És kb ennyit tudok mondani ról. Egynek elment, de biztos nem veszem újra.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Eszter0802

2017. február 10.

Vékony szálú gyorsan zsírosodó hajamra rendeltem, és hatalmas csalódás volt. Kb naponta is moshattam volna, mert mindig zsíros érzete, kinézete volt tőle a hajamnak. Nekem nagyon nem vált be. Ilyen áron ezerszer jobb samponok is vannak.

Eszter0802
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

HardCandy092

2017. január 4.

Nekem nem jött be ez a termék. A közelébe sem ér egyik hasonló árkategóriájú drogériás samponnak. Egyáltalán nem lett tőle megköelítőleg se olyan puha, fényes, mint a már említett drogériás samponoktól hasonló ígéretekkel. Az illata kellemes.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Demetrea

2016. szeptember 19.

Hát nagyon nem vagyok elégedett. :( Gyorsan zsírosodó hajam van, kimondottan kerestem nyárra valami olyan sampont, ami nem készíti ki a hajam, ha esetleg mindennap meg kéne mosnom, mert annyira leizzadtam stb...ahhoz képest, hogy elvileg mennyi jótékony hatása van, rettentően szárít, balzsam nélkül kis sem merem fésülni a hajam, a tapintása pedig siralmas. Még hígítva is szörnyű, nemhogy töményen! :( Biztosan nem fogok belőle újat venni, egyszerűen borzalom.

Demetrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Dinadino

2016. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem, egyetlen hibája, hogy hamar fogyott ki.:)

Dinadino
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, nagyon szerettem, egyetlen hibája, hogy hamar fogyott ki.:)

erzsoka83

2016. június 14.

Eloszor is ugy kezdem ,hogy jaj jaj Istenkem,mennyire rossz ez a sampon,soha eletembe nem nyultam igy melle semmivel mint ezzel a samponnal.
Nagy remenyeket vartam tole,zsirosodasra hajlamos,vekonyszalu hajam van,es ugy gondoltam hogy na ez igen,ez az ami kell.Hajmosas utan is ugy erzed,hogy zsiros,mocskos a hajad,,es hat nem csak erzed,valoban az is,,Nekem nem szarad meg a hajam,most nyari idoszakba,egyszeruen,olyan mint ha olajjal leontottem volna.,kb az este 10 kor mostam meg,es hajnalba meg jo jo nedves,volt,most pedig ravan tapadva a fejemre.Utalom,es en nem ajanlom senkinek,bar kitudja....van akainek nagyon bevallik?!!

erzsoka83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

sweetnika77

2016. május 30.

Nagyon jó illata van kibirtam fésülni a hajam szépen beállt tőle, de másnapra tiszta zsir volt a hajam,bár nem zsiros hajra van,de ez miatt nem birtam használni.

sweetnika77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

panna25

2016. május 29.

Barátom anyukája használja, balzsammal együtt. Semmi pénzért nem válna meg tőlük :) Ezzel mindent el is mondtam :D

panna25
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.