KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók

Műanyagból készült. Méretük: kb. 11,5 x 1,5 x 3,3 cm. Tökéletes a hajformázáshoz, segít felcsíptetni a frizurát. Segítséget nyújt a hajkiegyenesítéshez és a hajcsavaró használatához is.

dez

2018. október 11.

használhatatlan

dez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

használhatatlan

gothy

2018. augusztus 25.

Néhány napja találtam meg, pakolászás közben. Már meg is feledkeztem róla, hogy ilyenem is van. Ugyanazt tapasztaltam, mint mindenki más. Semmire sem jó, rögtön kicsúszik a hajamból.
Viszont a macskám jókat játszik vele. :)

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Viszont a macskám jókat játszik vele. :)

Pocok96

2018. március 3.

Hajformázáshoz vettem anno, hogy eltűzzem azt a részt, amit épp nem formázok. Bármennyi hajat fogtam össze mindig kicsúszott. Semmire se volt jó!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Lifeforce

2017. november 4.

Borzasztóan rossz, semmit nem tart és kipottyan a hajamból 2 másodpercen belül.

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Borzasztóan rossz, semmit nem tart és kipottyan a hajamból 2 másodpercen belül.

Banszky

2017. március 5.

Elkövettem egy hibát amikor megvettem mégpedig azt,hogy nem néztem fel ide. :( Ez mi?! Mert hogy nem hajcsat az biztos. Semmit! Azaz semmit nem tart! Ekkora pénzkidobást...

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Kicsibabos

2014. január 13.

Használhatatlan hajcsatként

Kicsibabos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Használhatatlan hajcsatként

quinnie0715

2013. március 17.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, egy tincset sem tud megfogni, annyira csúszik, nincs tartása.

quinnie0715
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

sephora

2013. március 17.

Ilyen rossz csattal még életemben nem találkoztam, nem tartja meg a hajat, de még egy tincset sem!
Ajándékba kaptam a szintén használhatatlan fésűjével együtt, ami meg nem siklik a hajon és képtelenség vele fésülködni.

sephora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Mayu

2013. március 17.

Régen vásároltuk,bár még mindig megvan,nem képes megfogni egy hajtincset se,használhatatlan..:-(

Mayu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 17.

körtevirág

2013. március 2.

egyszer régen vettem vagy kaptam, nem tudom. Teljesen használhatatlan, semmit nem tart.

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.