KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Dús hatást kölcsönöz a hajnak. Segít, hogy frizurája tartós és dús legyen.

Ár: 499 , Eladó: rdm
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, posta

marianngod

2015. január 24.

Ajándékba kaptam, nem szerette se a hajam, se én, így elajándékoztam. Használat előtt jól felráztam, de ilyen félig habos, félig folyós, trutyi jött belőle, amitől felkenés után tiszta ragadós lett a hajam és a kezem is. Az ajándékból ismét ajándék lett, kidobni sajnáltam egy teli flakont, így továbbpasszoltam.

marianngod
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

t.evacska21

2014. november 27.

Nekem egyáltalán nem dúsította a hajam, hanem összetapadt tőle, ragacsos lett, és ettől elég furcsa lett a tartása is.... Akkor egyszer használtam, többször sem.
Azért kap 3 csillagot, mert anyukám meg nagyon szereti. Neki viszont rövid haja van, és utólag megtudtam, hogy ezek a hajhabok hosszú hajra nem is valók. Ezt nem tudtam, mondjuk egyébként sem szerettem volna hajhabot, csak kaptam, és akkor már persze ki is próbáltam. De anyu használta el az egészet.

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

nyarigabi

2014. május 13.

Semmit nem dúsít, sőt, szerintem lapít. Az állaga borzasztó, összeragasztja a hajat, a kezemről alig tudom lemosni. Ritkán szoktam ilyet, de ezzel kivételt teszek, és kidobom.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

pheasant

2014. február 16.

Semmit sem csinál, nem nagyon dúsít, és túl folyós. Rengeteg kell a hajra, ebből nem elég 1-2 pumpa...

pheasant
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Kata lizator

2013. október 19.

Régebben használtam, Anyu vette nekem. Nagyon-nagyon szerettem. Tényleg dúsabb volt tőle a hajam, sőt "könnyű, laza szerkezetű, puha", ahogy az egyik hozzászóló találóan leírta. Elfogyott, ami nálam nagy szó. :-) Lehet, újra kéne vennem... de most van sok más cucc, amit el kéne használnom...
Oh, és milyen jó már, hogy nincs benne szilikon!

Kata lizator
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Oh, és milyen jó már, hogy nincs benne szilikon!

Biann94

2013. szeptember 12.

Meg vagyok vele elégedve. Szerintem elég jó tartást ad a hajnak és megemeli azt, nem ragad tőle össze a hajam.

Biann94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Narancsos

2013. július 5.

Legrosszabb hajhab,amit eddig használtam! Hajmosás után harmadik nappal is úgy szállt tőle a hajam...nagyon rossz. Ragacsos,száraz lett tőle a hajam. Egy ideig biztos nem fogom használni..sőt,többet szerintem nem is használom. Nagyon-nagyon rossz!

Narancsos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 5.

andi91

2013. július 1.

Még régebben vettem meg, aztán elsőre valamiért nem jött be, már nem emlékszem miért. Aztán most 1-2 hete megint előszedtem, hogy adok neki még egy esélyt. Most viszont már teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! Dúsít, nem ragad! Az én hajam elég lelapulós, de ezzel még estére sem lapul le a hajam. Szóval most már nagyon is megkedveltem! :)

Update: Na jó... mégsem nyerő. Pár használat után olyan durván elkezdett feltöltődni a hajam. Égnek áll egész nap...

update2: Én ezt nem értem komolyan, most meg már nem tölti fel a hajamat. Lehet, hogy az az oka, hogy sampont váltottam, ugyanis amióta az új samponomat használom, újból teljesen elégedett vagyok vele. Nem kell más, tényleg nagyon tetszik!:)

andi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Mackólány

2013. június 3.

Szerintem borzalmas ez a hajhab, ragacsos, összeállt tőle a hajam, és habnak amúgy sem nevezném, mert folyik össze vissza, talán az illata kellemes, de ez semmit sem segít rajta..... végül is nekem minden Avon Techniques 'hajápolónak' egyforma az illata...

Mackólány
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Dzsinka

2013. május 29.

Nekem nem vált be. Ragadt tőle minden. Használat után egy kicsit dúsabb hatást kelt, de csak azért, mert annyira egybeáll az egész hajam tőle. Másnap viszont lelapul ugyanúgy, mintha nem használnék semmit.

Dzsinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.