KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztít és segít, hogy haja fényesebb és puhább legyen.

Kise

2016. július 15.

Ha akciós mindig ezt veszem, mert illata jó, balzsamjával használva a vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamnak jót tesz.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

cintiakiss

2016. január 18.

Elhasználtam egy kis flakonnal, de csak azért hogy ne kelljen a kukába landolnia. Nagyon szárított, nem tisztított rendesen sőt még fényes sem lett a hajam hiába ezt ígéri. Egy nagy nulla!

cintiakiss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Zssu

2015. december 27.

Amit ígér azt teljesíti, de nem nevezném egy csodaszernek...

Zssu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Amit ígér azt teljesíti, de nem nevezném egy csodaszernek...

Gy92

2015. december 16.

Hát nem tudom.... nekem nem jön be, nagyon nem! Nem tisztítja a hajam, sőt, mondhatni a tövénél zsíros(abb) hatást érzek. Le is lapul, nem mintha eddig olyan hú de dús lett volna, de ettől kifejezetten lenyalt igénytelen fejem lett! Ilyet tuti, hogy soha többé nem veszek!

Gy92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

ribizlizizi

2015. július 27.

édesanyám sokáig vette ezt a típust, nem szerettem, az illata sem tetszett, csodát sem tett különösebben.

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

kyttee

2015. június 20.

egyszerű, tisztító sampon, ricinusolajat lemosni jó volt

kyttee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

egyszerű, tisztító sampon, ricinusolajat lemosni jó volt

Ancsibaba1993

2015. május 7.

Nekem a balzsamjával és a hajvégápolójával együtt az örök szerelmem marad.. Mindig megpróbálkozok mást használni,de ehhez újra és újra visszatérek.. Imádom az illatát,és azt hogy a használata után a hajam selymes,könnyed és fényes...Ráadásul mintha gyorsabban nőlne,kevésbé töredezne a hajam a termékcsalád használata mellett.

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

Gabriella1992

2014. április 14.

Az illata jó, fényes is lett a hajam, csak nagyon korpásodott tőle a hajam. Anyum használta el végül.

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Rinity

2014. április 10.

Furcsa olvasni, hogy ennyire megosztja az embereket - nekem ez a tökéletes sampon.
Száraz a hajam, vékony szálú, le is lapul..de ettől a sampontól hihetetlenül puha lesz a hajam, és bár lehet hogy az utána használt kallos balzsam dob igazán az eredményen, úgy érzem ennél jobb samponom sosem volt még, pedig használtam már L'orealtól kezdve Syossig mindent, de most már csak ezt veszem.

Rinity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

boni

2014. február 16.

Egyetértek az előttem szólókkal, nekem is zsírosodik tőle a hajam, sőt mikor megmosom vele és utána megszárítom, kb. mintha meg sem mostam volna, zsíros, lelapult kinézete van a hajamnak. Borzadály. :S Legfeljebb úgy használom hogy először ezzel mosok hajat, következőnek meg egy normálisabb samponnal, így nem lesz zsíros és megvan a kétszeri samponozás. Az illata jó, semmi több.

boni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.