KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2016. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja és megszelídíti a hajat, hogy az simább és könnyebben kezelhető legyen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ziadrienn

2013. november 21.

szeretem

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

szeretem

kozlokova73

2013. május 19.

Mikor ez kifutott akkoriban vettem mondom kiprobalom. Fantasztikus puha hajam lett tole,de egy kis ido mulva viszketo dudorkak jottek ki a fejboromon. A kis bodos zold schaumaval valahogy elmultak, Nagyon kellemetlen volt. Nagyon sajnaltam,mert nagyon puhacska volt tole amugy a hajam.

kozlokova73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

bodroska

2013. április 21.

Göndör hajra szuper! Minden bongyornak ajánlom! Van egy selymes semmilyen más sampon utóhatásával össze nem hasonlítható tapintása a hajamnak és gyönyörű tincses esést kölcsönöz. Kitolja a haj zsírosodási folyamatát. Én hetente mosom csak vele. Nem irritál, nem szárít. Sajnálom, hogy az XL-es verziót kivonták (mindig a legjobb termékeket sikerül eltüntetni sajnos...). Remélem a 250 ml-es még sokáig marad a katalógusban.

bodroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

csuta

2013. január 12.

Régebben mindig ilyet használtam. Göndör hajam van. Sokkal puhább lett a hajam és kezelhetőbb. Szebbek lettek a fürtjeim. Én mindig balzsammal együtt használtam. Az illata is jó és nagyon jól habzik. Ajánlom minden hullámos és göndör hajúnak.

csuta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Leilaa

2012. november 14.

Az egyik kedvenc samponom a balzsammal együtt. Most is ilyet használok és előtte is ez a kettőm volt. Göndöres hajam van, de minden nap vasalom és sokszor pár óra alatt "visszaáll", de amióta ezt a sampont használom, sokkal kezelhetőbb a hajam és nem engedi olyan látványosan visszagöndörödni a hajam hajvasalás után.

Leilaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 14.

amyesther

2012. szeptember 30.

Finom illata van, igazán kellemes. Jól habzik, kétszer is átmostam a buksimat. :)
Tudni kell, hogy úgynevezett félgöndör hajam van. Nem fürtös, de hihetetlenül hullámos.
Mindig vasalom, hogy legalább copfba föl tudjam kötni.
Most magától megszáradt a hajam a turbán alatt, és vasalni se kellet.
Nincs vele semmi problémám.
Ha kifogynak a samponjaim, szerintem betámadok egy Avon tanácsadót... :)))))

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Mindig vasalom, hogy legalább copfba föl tudjam kötni.
Most magától megszáradt a hajam a turbán alatt, és vasalni se kellet.
Nincs vele semmi problémám.
Ha kifogynak a samponjaim, szerintem betámadok egy Avon tanácsadót... :)))))

picinetti

2012. augusztus 20.

Isteni sampon!Eddigi legjobb,amit próbáltam ( göndör,hosszú hajam van ). Nagyon jó illata van és selymes lett tőle a hajam :)

picinetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

agnes920426

2012. augusztus 4.

nekem bevált a balzsammal együtt, könnyebben kifésülhető a hajam tőle, finom, puha tapintása lesz. viszont nem lesz túl fényes tőle.és 2-3 nap után lelapul a hajam

agnes920426
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

VeraTala

2012. július 1.

Tisztít, jól habzik, de nem vettem észre változást.

VeraTala
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Tisztít, jól habzik, de nem vettem észre változást.

lau0825

2012. június 11.

Átlagos sampon, semmi extra. Tisztít, finom az illata, de balzsamjával együtt sem hidratál, vagy "szelidít" igazán.

lau0825
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.