KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   939 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Az argánolaj C-vitaminban, Omega 3 és Omega 6 zsírsavban gazdag, melyek a haj legfontosabb tápanyagai.

Az új, marokkói argánolajat tartalmazó Advance Techniques termékcsalád összetevői behatolnak a haj mélyebb rétegeibe, ahol táplálják, simábbá teszik a hajszálak felszínét, hogy az tökéletesen selymes tapintású lehessen. Krémes, pazar habbal segít megtisztítani a haját és segít visszaállítani egészségesebb kinézetét.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
Ár: 500 Ft , Eladó: ievettke
Állapot: új, Helyszín: Szeged, Pétervására, fizetés: személyes átvétel, postai utánvét
Avon Advance Techniques Hajtápláló Sampon Marokkói Argánolajjal
Ár: 1500 , Eladó: kicsivio
Állapot: Vadonat új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után az aktuális díjszabás szerint postázom vagy személyes átvétel is megoldható Budapesten.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csillagporocska

2017. szeptember 4.

Nagyon kis tuti sampon lenne, ha nem viszketne tőle iszonyatosan a fejbőröm. A hajam puha, illatos, a loknijaim pedig szépek a használata után, viszont folyamatosan vakargatnám a fejem, ilyen még soha nem volt. Lehet az egyik összetevőre vagyok allergiás, de régebbi kiadású lévén, valószínűleg lejárt a szavatossága. Sajnos ilyen mellékhatások mellett nem merem tovább használni. ( Biztos ez a sampon okozza, mivel amikor mással mosok hajat, semmi ilyesmit nem tapasztalok. Kár érte, sajnálom.)

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

ketnajairotkiv

2017. április 20.

Ez a sampon egy csoda! Imááádoommm!! Már két éve ez használom, és nagy kiszerelésben szoktam megvenni. A hajam szép fényes és egészséges lesz tőle, nem hullik, nem száraz, és nem töredezik. Megfelelően hidratál, és mivel kellőképpen olajos, ezért balzsam használata sem szükséges utána. Az illata hihetetlenül kellemes és az állaga is jó krémes. Egy mosáshoz kevés is elegendő belőle, mert jól habzik. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Vegyétek, vigyétek!

ketnajairotkiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

ElisabethStonem

2017. január 9.

Úgy mint a másik avonos sampon ez is katasztrófa volt :/ Szintén kuka... Egyet tudok ezek után: mégpedig, hogy én soha többet nem próbálkozom avonos samponnal... viszont a hajolajaikat szeretem...

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

2016. december 12.

Gyakorlatilag mintha olajjal mosnék hajat...egyszer használtam, de katasztrofális élmény volt. Alig habzott, és vastag olajréteget hagyott a hajamon. Egy másik samponnal is meg kellett mosnom még azon melegében. Ment a kukába, ez még felmosásra sem lett volna jó. Sajnáltam, mert itt sokan dicsérték, de hát nem jöhet be minden mindenkinek ugyanúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Mancsuka

Korcsoport: < 18
2016. október 31.

Akciósan vettem meg, úgy az ára nem volt vészes. Az illata tetszik, jól habzik és tisztít, viszont már a 2. nap érezhető a hajamon, hogy zsírosodik. Ettől függetlenül szépen táplálja a hajamat.

Mancsuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 31.

HardCandy092

2016. július 22.

Nem vált be, finom az illata de nem ápolja annyira a hajam, mint szeretném (hasonló árban mondjuk bármi, Gliss Kur, Syoss).

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

janvidia

2016. július 18.

Az illata mesés! Viszont egy kalap... az egész. Összeragadt a hajam tőle

janvidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Az illata mesés! Viszont egy kalap... az egész. Összeragadt a hajam tőle

Kise

2016. július 15.

Akinek vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos haja van, amelyet heti kétszer mos, vegye meg nyugodtan, mert a célnak megfelel. Persze használni kell mellé balzsamot, én a zöld Advance Techniques balzsamot használom, és minden rendben.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

SiluMilu

2016. május 21.

Imádom az illatát! Legelőször is az miatt rendeltem meg!
Már az első mosásnál éreztem,hogy valahogy más lett a hajam tőle.
Viszont 2-3napnál többet nem bír ki a hajam mosás nélkül.Bár lehet csak az miatt,mert 13órát dolgozom konyhán?! :/ :)

SiluMilu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Imádom az illatát! Legelőször is az miatt rendeltem meg!
Már az első mosásnál éreztem,hogy valahogy más lett a hajam tőle.

TinkaWeeks

2016. május 9.

Totális pénzkidobás volt számomra, a sampon és a balzsam is.
Tényleg jól habzik, ez igaz. Egyetlen pozitívuma van: az illata. Na, az mesés, bár nem tart sokáig. Borzalom, már mosás közben úgy érzem, mintha bekeményedne tőle a hajam. Félek is kicsavarni belőle a vizet, mert attól tartok, letörik a copfom. Egyébként is könnyen zsírosodó hajam másnapra úgy fest, mintha étolajba fejeltem volna. Félreértés ne essék, tudom, hogy nem zsíros hajra való, nem is vártam tőle csodát ilyen téren. A balzsam semmit nem javít az összhatáson.
Lakótársammal közösen használtuk és neki is ugyanez a véleménye

TinkaWeeks
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Totális pénzkidobás volt számomra, a sampon és a balzsam is.
Lakótársammal közösen használtuk és neki is ugyanez a véleménye

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).