KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 629 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu, 629 Ft

Az új  intelligens hidratáló összetétel, mellyel hajad annyi nedvességhez juthat, amennyire szüksége van. az erdmény: könnyű állagú, rugalmas és puha haj, mely természetes esésű

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 629 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eva0813

2015. december 3.

Nekem nagyon bezsírosította a hajam. Sokat vártam tőle, de ezt sajnos nem kaptam meg. :(

eva0813
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 3.

-.Nikii.-

2014. július 21.

Nagy kiszerelés van meg belőle. Tipikus Avon illata van, szeretem használni. Teszi a dolgát.:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 21.

Ancs

2014. január 26.

Karácsonyra ezt kértem én nem csalódtam benne, csillog a hajam tőle.

Ancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Karácsonyra ezt kértem én nem csalódtam benne, csillog a hajam tőle.

nagy.nikike

2013. november 17.

Az illata jó, az ára kedvező a hatása sem rossz de nem újra vevős.

nagy.nikike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Az illata jó, az ára kedvező a hatása sem rossz de nem újra vevős.

smurfette

2013. szeptember 14.

Valóban nagyon hatásos, eddig odáig is voltam az AT samponokért, viszont mióta használom ezt a sampont, elég nagy mértékben elkezdett hullani a hajam, ami nem biztos, hogy ennek a samponnak "köszönhető" (bár elég érdekes, hogy nem sokkal később a legújabb AT sampon hajhullás ellen volt, de lehet csak túlkombinálom :D), viszont emiatt egyelőre csak 2 csillag. Ha rájövök, hogy más miatt volt, majd update-elek!

smurfette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

malik.regina5

2013. június 13.

Más,amíg a kis aprópénzéből (500 ft) csokit vagy más nasit vesz,én addig rittig sampont vagy balzsamot...Sajnos hihetetlen mániákus lettem a hajammal kapcsolatban.Mindent össze tudnék vásárolni.
Felcsillanó szemekkel néztem rá a katalógusban,és nekem mondom:ez kell.Nagyon szép a csomagolása,jó az illata,puha lett a hajam :)
egyszerű,de önmagában tökéletes.

malik.regina5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 13.

egyszerű,de önmagában tökéletes.

ludvnora

2013. május 29.

Az első sampon, amitől tényleg olyan lesz a hajam, mint amit ígér. Nekem rengeteg, vékonyszálú a hajam, mindig kiszálasodik hátul, és a hajvégeken elég száraz. Ettől a sampontól szárítás után nagyon puha lett, és fényes, sokkal könnyebben kezelhető.
Az AVON-os samponok nekem eddig nem váltak be, mégis tettem egy próbát ezzel, és amíg ilyen lesz tőle a hajam, nem is fogom lecserélni. Pakolással együtt használom.

ludvnora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 29.

Honeyhair

2013. május 14.

Három hete használom ezt a sampont a balzsammal és az öblítést nem igénylő hajápolóval együtt. A sampon tisztító hatása átlagos, de közösen igen szép eredményt adnak, a hajam valóban "telített", hidratált és fényes.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Vitaminok: Panthenol

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).