KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pinky, az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Water / Aqua Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cocamide MEA ti I eu Cocamide MEA ti I eu Sodium Lauryl Sulfate ti I eu Sodium Lauryl Sulfate ti I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Polyglyceryl-3 Laurate Polyglyceryl-3 Laurate Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Parfum / Fragrance i Parfum / Fragrance i Amodimethicone szil Amodimethicone szil Diphenyl Dimethicone/Vinyl Diphenyl Dimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer Diphenyl Dimethicone/Vinyl Diphenyl Dimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer Sodium Hydroxymethylglycinate ta Sodium Hydroxymethylglycinate ta Disodium EDTA Disodium EDTA Citric Acid kh Citric Acid kh Panthenol eo I v 0 0Panthenol eo I v 0 0Sodium Chloride Sodium Chloride Glycerin h 0 0Glycerin h 0 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz PPG-12 Buteth-16 PPG-12 Buteth-16 Thiodipropionic Acid Thiodipropionic Acid C12-14 Pareth-12 ti I eu C12-14 Pareth-12 ti I eu Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Sodium Hydroxide Keratin Keratin Hydrolyzed Keratin h Hydrolyzed Keratin h Phenoxyethanol ta Phenoxyethanol ta Butylphenyl Methylpropional i Butylphenyl Methylpropional i Hexyl Cinnamal i Hexyl Cinnamal i Limonene i Limonene i

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mandi19

2017. szeptember 12.

Tényleg azt a hatást ígéri ami a leírásban van.
A keratin csodát művel a hajjal, ha csak a keratinos hajkezelésre gondolunk is. (Voltam ilyen kezelésen de ez addig tartott amíg kijöttem a szalonból 1hajmosás után már volt olyan szép) Ekkor gondoltam hogy kipróbálom a keratinos samponjukat és az ugyan ilyen hajpakolást is. előtte a fekete supreme oil-osat használtam és azzal is meg voltam elégedve.
Festett szőke hajam van, mikor megmostam vele puha lett és fényes a vége nem volt töredezett a hajpakolást és a sampont együtt használom. *5 nekem, biztos hogy újra veszem.

Mandi19
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Tényleg azt a hatást ígéri ami a leírásban van.

Annamari1224

2017. július 5.

En már az új csomagolásában rendeltem meg ezt a sampont es nem ajanlanám hogy bárki huzamosabb ideig is használja mert minnel többször fogja használni annál jobban fogja tönkre tenni a haját.Nekem szó szerint szét roncsolta a hajamat nem regenerálta, teljesen tönkre tette és nem egy pár alkalom után hanem mikor már jó idelye mostam vele a hajam hiába használtam hajolajat de azt is avonost 100 fele tört a hajam akkor is .De az anyósom is panaszkodott ra és ő is abba hagyta a használatát es ő a hajfény sampont próbálta.A hajam olyan lett tőle hajmosás után mint a puli kutyáé !!!

Annamari1224
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Wiki

2016. november 29.

Semmi extrát nem tapasztaltam a használatakor, illata tipikus Advance illat, kellemes.

Wiki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Blackxentric

2016. augusztus 12.

Az illata igazán kellemes. Jól tisztít, de semmi extra.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Az illata igazán kellemes. Jól tisztít, de semmi extra.

Lexy96

2016. május 15.

Puha volt a hajam tőle, jól habzott, jó illata van és ennyi... nem vártam tőle sokat csak egy sampon... így nem csalódtam, annyit kértem tőle, hogy ne szárítsa ki a hajam és nagyon örültem neki, hogy betartotta. Meg talán kiegyenesítette a hajam kicsit.

Lexy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

tundeelza

2016. május 13.

Update: Eddig olyan semleges a véleményem róla. Nem rossz de nem is jó, olyan semmilyen. Mint egy átlagos sampon. Semmit nem tesz a töredezett hajjal. Eddig 3***

Most vettem egy ilyet eléggé károsodott, töredezett a hajam. Remélem befog válni :) Aztán írom a véleményt róla ;)

tundeelza
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

katenn64

2016. március 7.

Jelenleg ezt a sampont használom a balzsamjával együtt festett hajamra. Nagyon bevált nálam, az ára is nagyon jó, illata is kellemes.

katenn64
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 7.

helgus96

2015. december 13.

Nagyon szerettem, amikor használtam! Illata isteni volt és ennél a samponnál tapasztaltam is hatást, nagyon szép fényes és puha lett a hajam tőle. Nekem nagyon bevált!

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

spavanilly

2015. november 30.

Kifejezetten ápolás miatt választottam, de semmi " hűha" érzést nem hozott a használata. Számomra semmilyen előnyt nem nyújtott pl. a dm. sajátmárkás samponja is ilyen. Nehezen, talán nem is habosítható fel igazán, illata az alap advence illat. Viszont nem okozott sem zsírosodást, sem korpát, és nem viszketett tőle a fejbőröm, ezért kap egy közepest:)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

szilvi07

2015. augusztus 16.

Göndör száraz hajam van. A sampon mellett kipróbáltam a balzsamot és a pakolást is, de egyik se valami nagy durranás. Persze, egy sampon nem fogja helyreállítani a hajamat, de azt ígéri, hogy szép meg puha meg stb lesz tőle a hajam, de ezt nem tapasztalom. Hajmosás után konkrétan olyan száraz lesz a hajam, hogy egy csomóba áll, mindenképp kell rá hajbalzsamot tennem hogy egyáltalán kitudjam fésülni (ez nem a sampon hibája, mindegyiknél ez van). Nem nyújtja azt, amit kellene neki. Elhasználom, de nem fogom újravásárolni.

szilvi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Panthenol, Panthenol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamide MEA, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Betaine, C12-14 Pareth-12, C12-14 Pareth-12
Szilikonok: Amodimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamide MEA, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropyl Betaine, C12-14 Pareth-12, C12-14 Pareth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Hydroxymethylglycinate, Phenoxyethanol, Phenoxyethanol

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.