KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2012. október 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu, 1299 Ft

Cink-piritiont tartalmaz, mely segít enyhíteni a viszkető érzést, a bőr kivörösödését és a fejbőr irritációját. Nőknek és férfiaknak egyaránt megbízható társ a korpásodás elleni harcban és segít meggátolni a korpa jövőbeni megjelenését.

Ár: 1299 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Serena

2016. augusztus 7.

Eleinte jó volt, nem korpázik a hajam tőle, viszont iszonyatosan zsírosodik már másnap, ahogy megmosom vele.

Serena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

kriszta0

2016. július 18.

Update: Már majdnem 3. hónapja csak ezzel a samponnal mosok hajat és arra jutottam, hogy míg ki nem vonják a forgalomból, csak is ezt vagyok hajlandó használni. Már nincs az a rettentően égő/viszkető érzés (volt, hogy 5 percen át vakaróztam...), nem korpásodik a hajam (persze elvétve 1-2 előfordul, de nagyon száraz a (fej)bőröm úgyhogy ez számomra nem olyan nagy gond. Meg nem is látszik... ahhoz képes amilyen volt..)
Az illatát még harmadnap is érzem a hajamon (már amikor hagyom addig mosatlanul). Nekem (és anyumnak is) nagyon bevált! :)

Le volt akciózva, ezért gondoltam egye fene, kipróbálom. Megmondom őszintén, hogy túlzott segítségnyújtásra nem számítottam ettől a terméktől, de igazából egyik Avon-os terméktől sem.
ELSŐ!!!! hajmosás után nyugtatta az égő-viszkető fejbőröm! Nekem hamar zsírosodik a hajam, 2 naponta hajat kell mosnom, ha nem szeretnék lelapult (kezdődő zsírosodás a hajtöveken) hajjal pompázni (márpedig ki szeretne?!) így elég hamar rendbe hozta a fejbőrömet! (A 3. mosás után szinte elmúlt a korpásodás!!!)
Én nagyon nagyot csalódtam ebben a termékben, természetesen csakis pozitívan!! Sajnos kb 3 napja elég csúnyán elkezdett korpásodni a fejem, alig várom, hogy megérkezzen ez a (számomra) csoda sampon.
(Gondolkoztam a Head&Shoulders-ön de maradok ennél az Avonosnál...)

kriszta0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

(Gondolkoztam a Head&Shoulders-ön de maradok ennél az Avonosnál...)

Andijevi

2016. június 10.

Nem lett olyan vááóó... élményem vele. Nekem túl sűrű, ragacsos a sampon állaga és ezért nem tudom elég jól eloszlatni a hajamon. Az eredmény másnapra lelapuló haj volt. A balzsamot pedig észre sem lehet venni benne. Mintha egy sima sampon volna. De lehet, hogy neki köszönheti a zsírosító, lelapító hatást?!
A fejbőrömnek talán használ valamit, mert régen volt egy avonos fejbőrnyugtató habom, amit szerettem, viszont azt már nem gyártják. Ezért ezt a korpa elleni sampont belekevertem a mandulás-avokádós naturals samponomba, és így együtt majd elhasználom.

Andijevi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Tuszy

2015. november 21.

Túl sok változást nem vettem észre, talán még kicsit korpásabb is lettem :( Az illata jó, jól is habzik.

Tuszy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

Sanyabarbi

2015. szeptember 30.

Amióta az eszemet tudom, Head & Shoulders-t használtam, ha váratlanul elfogyott, és mással kellett megmosnom, minden bajom volt, korpásodott, viszketett a fejbőröm. Aztán adtam egy esélyt ennek a samponnak, hát még az illata is olyan, mint a H&S-é. :) Árban kedvezőbb, úgyhogy nem kérdés, melyiknél maradok. :)))

Sanyabarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

hadri

2015. augusztus 21.

Szuper sampon, eltünteti a korpát, de nem szárítja a hajamat mivel balzsamot is tartalmaz. Illatát is szeretem, nem kell belőle sokat használni mert jól habzik, valamint az ára is kedvező.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Marcsus

2015. április 29.

A korpát nyilván csak idővel tünteti el, de ami nekem még ennél is fontosabb: kevésbé viszket a fejbőröm. Korábban képes voltam véresre kaparni a bőrömet, valami annyira irritálta. Elkezdtem használni ezt a sampont, és ez megszűnt, csak néha-néha, lehet hogy megszokásból kapargatom magam. Mellesleg, tetszik ez a krémes állag, és az illata is kellemes.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Melinda910

2013. október 18.

Nekem zsiros hajam van es korpas is.Mar lassan egy eve hasznalom ezt a sampont,mert nekem nagyon bevalt.Eltuntette a korpat es a hajam se zsirosodik olyan gyorsan :)

Melinda910
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Moncsi94

2013. július 14.

Nekem semmit nem kezdett a korpámmal... a hajamat se hidratálja igazán, összességében megbántam, hogy megrendeltem. Ami mellette szól az a kiszerelés, és az ára.

Moncsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 14.

b.orsolya

2013. május 28.

Nagyon jó sampon. Főleg, amikor száraz a fejbőröm. Pollenallergiám van, és amikor kijött hirtelen a jó idő, teljesen leterített az allergia. Nagyon viszketett mindenem, a fejbőröm is, de ez a termék szépen rendbe hozta. Az illata a megszokott avonos hajápoló illat. Nagyon jól habzik, nem kell belőle sok. Az egyetlen hibája, hogy elvileg 2 az 1-ben, de szerintem kell hozzá használni balzsamot, vagy valamit amitől könnyű kifésülni a hajat. De összességében nagyon jól sikerült termék.

b.orsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.