KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Cink-piritionnal a korpásodás ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

haluci

2013. december 27.

Nem vagyok tőle elájulva, korpás hajnak semmit nem segít, de egész jól tisztít.

haluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 27.

Nem vagyok tőle elájulva, korpás hajnak semmit nem segít, de egész jól tisztít.

erzsoka83

2013. július 16.

A ferjem kb 5 eve hasznaja ezt a sampont,nagyon jo.

erzsoka83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

A ferjem kb 5 eve hasznaja ezt a sampont,nagyon jo.

Gladys

2013. május 28.

Kipróbáltam már ezt is, de másnapra teljesen zsíros lett a hajam, fejem tőle, pedig nem zsírosodik gyorsan a hajam.

Gladys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Borsolina

2013. május 18.

Sokáig használtam,főleg télen,az árához képest elég jó kis termék! Bár nem tűntette el a korpa 100%-át,de nem viszketett tőle annyira a fejbőröm,olyan friss érzésem volt hajmosás után.

Borsolina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

emyke

2013. május 12.

Párom használta a korpás hajára,de nem hatott semmit és nagyon csípte a szemét mikor belement a sampon.

emyke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

brigi.balogh

2013. április 5.

Nekem nagyon bejön. A korpásodásnak esélye sincs és a vékony szálú hajamat is dúsítja. Az illata pedig a jól megszokott Avon hajápolók illata: kellemes, nem túl erős illat, ami 2-3 napig is tart. Nekem 5-ös. :)

brigi.balogh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

katocalol

2012. október 13.

sokkal jobb mint a régi verziója. nekem mind a korpásodásra mind a zsírosodásra hatással volt, méghozzá jól. a régivel az volt a baj hogy nagyon marta a fejbőröm, és ezért féltem ezt kipróbálni, de fantasztikus.

katocalol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 13.

Vitaminok: Panthenol