KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

Öblítést nem igénylő balzsam minden hajtípusra.

• gyémántfényt kölcsönöz
  • fényessé, puhává és simává varázsolja a hajat

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Zsupika726

2017. április 3.

Először használtam ilyen balzsamot amit nem kell kiöbliteni a hajból. Hajmosás után eléggé gubancos szokott lenni a hajam és mindig nehezen vagy egyeltalán nem tudtam kifésülni száritás előtt. Próba képpen rendeltem meg ezt a terméket, hátha segit rajtam.
Kicsit tartottam tőle hogy elneheziti a hajam vagy zsiros hatást kelt de nem igy lett. Szépen el tudtam dolgozni a hajamon, elég volt egy kicsi belőle és máris kitudtam fésülni. Az illatával nincs semmi bajom, nekem tetszik. Arra tökéletesen megfelel amire használni szerettem volna. Nagyon lassan fogy belőle pedig már pár hónapja megvan és kb. hetente kétszer használom minden hajmosás után. Ha elfogy, valószinüleg újra fogom venni.

Zsupika726
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Helfra

2017. április 1.

Újabb rémálom és csalódás az Avon-tól. A flakonon jól elrejtik az összetevőket, de szagra meg lehet állapítani, hogy tele van alkohollal, és a hajamat is rendesen kiszárította és szanaszét töredeztek a hajvégek. Itt rákukkantottam az INCI-re, valóban alkohol-alkohol-alkohol összetevőkkel sokkol. Akciós volt, de így is kidobott pénz. Nem túlzás azt állítanom, hogy tönkretette a hajam. Egy használat után úgy kidobtam a kukába, mint a sicc.

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Kise

2016. július 15.

Engem nem zavar a híg állaga, mert úgyis csak a hajvégekre kenem. A samponjával, vagy a marokkói argánolajas verzióval használom, és meg vagyok elégedve vele.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Piedra

2016. július 5.

Kellemes illat, de szerintem is kissé híg az állaga. Nem egy nagy cucc, amit ígér, arra jó, a hajam fényesebb, és könnyebben kifésülhetőbb lesz tőle, de lelapítja a hajam, pedig csak a hajvégekre szoktam tenni belőle egy keveset.

Piedra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

biancatasnadi

2016. június 7.

Ki-kipróbálok új balzsamokat, de a végére mindig ennél kötök ki. Az illata valami isteni, sokáig benne marad a hajamban, kifésülésben nekem nagyon sokat segít. A schauma 7 gyógynövényes samponjával együtt használom, így tökéletes kombót alkotnak :) Csakis ajánlani tudom.

biancatasnadi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Sunnyvagyok

2016. április 15.

Állagra túl híg, valamint felkenve sem tesz csodát, nekem a kifésülhetőségben sem segít!
Az illata nagyon kellemes, imádom, viszont csak ennyi jó mondható el róla!
Mivel megvettem így elhasználom, de nem veszem újra!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Az illata nagyon kellemes, imádom, viszont csak ennyi jó mondható el róla!
Mivel megvettem így elhasználom, de nem veszem újra!

Zssu

2015. december 27.

Nem szeretem használni, mert túl híg, nagyon folyik. Semmi változást nem láttam mikor használtam, a samponja mellett elég gyengécske 😞

Zssu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

Ancsibaba1993

2015. április 10.

Nálam ez a balzsam a termékcsalád többi tagjával együtt(sampon+hajvégápoló) már jó pár éve visszatérő kedvencem.. Az illata és a hatása valahogy mindig is az örök szerelmem marad... Nekem gyönyörű fényes,puha lesz tőle a hajam,ami külön tetszik hogy nem kell kiöblíteni. :)

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 10.

Fanni91

2014. június 20.

Olcsó, kiadós, túl híg, nagyon erős, tolakodó illata van, majdem már zavaró. Semmi pozitív hatást nem gyakorolt a hajamon, és ahogy látom alig tartalmaz ápoló összetevőt a panthenolon kívűl.

Fanni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Marcsus

2014. június 7.

Én nem hagyom benne a hajamban, hanem kimosom, használok más kencéket is és nincs szükségem még egy pluszra. Nagyon folyós állagú, jóformán kifolyik a kezemből. Igazából nincs semmi extra hatása, amit ki kéne emelnem, teljesen átlagos balzsam.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Hidratálók: Glycereth-26, Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Phytantriol h I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.