KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Kettős hatású sampon, mely segít már a fejbőrnél tisztítani a hajat, miközben táplálja és hidratálja a száraz hajvégeket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Saffy15

2012. szeptember 30.

Szerettem ezt a sampont, bár csodát nem kellett várni tőle.

Saffy15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Szerettem ezt a sampont, bár csodát nem kellett várni tőle.

Yndre

2012. augusztus 17.

Régen szerettem az Avon samponjait, de már valamiért hosszú évek óta nem rendeltem tőlük ilyesmit. Míg kb egy éve éppen a hajam extra zsírosodó tövű korszakát élte és akkor láttam meg ezt kifejezetten zsíros hajtőre és száraz hajvégre kifejlesztve. Rendeltem is rögtön, (bár az ilyen kombók már korbábban is sem működtek nálam a Fructis hasonló samponjával sem) és ez sem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet. Az illata nagyon finom volt, de hosszútávú használat mellet szerintem csak még hamarabb zsírosodott a hajam mint korábban. Végül megörökölte a férjem, de ő is csak ímmel-ámmal használta, még az ő rövid haját is zsírosította.

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate

Szerves sav, melynek fontos szerepe van a sejtek energiaellátásában és DNS-ének védelmében. A bőrön alkalmazva nem  világos még, hogy mi a hatása, a CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning).

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.