KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

Az Avon Selymesítő sampon nehezen kezelhető hajra selyemproteineket tartalmaz. A selyemprotein regeneráló tulajdonságairól ismert, segít fenntartani a haj nedvességének optimális szintjét, rugalmasabbá, puhábbá és selymesen simává varázsolja a frizurát.

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tinus554

2016. március 25.

zsírosodott tőle a hajam, de nem is kicsit...

Tinus554
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

zsírosodott tőle a hajam, de nem is kicsit...

Damayanti

2015. december 21.

Eddig egyszer használtam, azért vettem meg, mert a selymesítő szérum bevált ugyan ebből a termékcsaládból és mert kissé gubancolódásra hajlamos, hosszú hajam van. Gondoltam, ha a szérum ilyen jól bevált, akkor a hozzá illő samponnal együtt pláne szuper lenne. Eddig egyelőre 4 csillagot adok rá, aztán meglátjuk. Egész selymes a hajam tőle (hajmosás után a hozzá való szérumot is használtam), de megdöbbenésemre ennél selymesebb szokott lenni akkor, ha pl. a naturals mandula és avokádó samponnal mosom meg és utána használom a selymesítő szérumot. Szóval vicces módon valamiért a selymesítő sampon bár selymesít, de kicsit kevésbé, mint egy másik sampon, rejtély... nekem amúgy frissen mosva mindig selymes a hajam. Most ettől egyébként elég fényes is, de ez szintén frissen mosva nálam megszokott, hogy könnyebb lenne kifésülni, azt talán egy kicsit vettem észre és talán simítja is egy kicsit a hajam, bár nem nagyon, de nekem az annyira nem is fontos, mert párom imádja benne a lágy hullámokat, viszont segít a sampon valóban abban, hogy ne szálldosson össze vissza és olyan szép sima felszínű legyen. Tehát nincs vele vaj, csak egyszerűen nem nyújt többet, mint amennyit más sampon nyújt az ehhez való szérummal. Van még az avokádós - mandulás kedvenc samponomból, lehet hogy kicsit keverni fogom a kettőt, bár nem tudom ez jó ötlet-e. Ez a sampon nekem nem lesz újra vevős, de a szérumból már meg is rendeltem a másodikat. Ja, még valami: engem kicsit zavar ezekben a selymesítő termékekben, hogy görögdinnye szaguk van. Nyáron a nagy melegben szeretem a hideg görögdinnyét, de kozmetikumban az illatát egyáltalán nem és szerintem a szérumnak és a samponnak is görögdinnye szaga van, ami nem nagy baj azért, de nekem nem tetszik. Szóval elhasználom ezt a sampit, ha már megvettem, de hosszabb távon maradok szerintem a mandulás avokádós samponnál és ennek a selymesítő családnak a szérumjánál.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

spavanilly

2015. november 30.

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá, de sajnos nem egy kiváló termék (vagy az enyémből kifelejtették a selyemproteint). Mindig használok balzsamot, de ez után nem is lehetne kihagyni. Kifésülhetőségen sem javított, nem adhatok túl sok csillagot...

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

hadri

2015. augusztus 21.

Hosszú, gubancolódásra hajlamos, töredezett végű hajam van. Szépen kisimítja, hidratálja, nem nehezíti el.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

candus

2015. július 19.

Hajmosás közben nagyon fura állaga van, olyan mintha kb. zsírral kenegetném a hajam, csúszós és sikamlós. Kiöblítés után is olyan, mintha benne maradna, és zsírosít. Alig várom, hogy elfogyjon!

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

Szandi21

2015. július 18.

Nagyon szeretem! Jól habzik és utánna nagyon jó tapintású a hajam, egyszerűen imádom, pedig véletlen került hozzám, vagyis 100-Ft-ért rendelhettem meg így aztán teljes a boldogság! :D

Szandi21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

kyttee

2015. június 20.

Nekem bevált, balzsam nélkül is sokkal selymesebb, puhább, kezelhetőbb hajam lett tőle

kyttee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

JudithBeauty

2015. június 8.

Nem lett selymesebb a hajam, sem simább, ugyanolyan száraz és szénaboglya maradt. Pedig balzsamot is használok utána, és elég sokat, mert nagyon sűrű a hajam. Kellemes az illata, de a hatás Nálam elmaradt.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Moustache

Korcsoport: < 18
2015. május 17.

Hihetetlen szénaboglya hajam van, az a nem göndör, de nem is egyenes, száll mindenfelé, főleg fésülködés után. Körülbelül 1 hónapja tértem át erre a samponra, és imádom! Azóta sokkal fényesebb és kezelhetőbb a hajam, végre kibontva is felvállalhatom! :) Mondjuk nem magában használom, egy Balea-s balzsamot használok utána, de ez a kettő nálam hihetetlen eredményeket ért el, biztos, hogy újraveszem :)

Moustache
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 17.

kitti9797

2015. április 30.

Ez a sapmon vmi borzasztó! Gyorsan zsírosodik a fejbőröm tőle, valamint nagyon korpásodik. Az elődje sokkal jobb volt, de ez nem vállt be! :/

kitti9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol