KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 500 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: kb. a 3/4-e meg van még, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás után postázom, vagy személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, ill. esetenként Bp-en a nyugatinál
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 700 , Eladó: BeataSz
Állapot: csak kipróbálva volt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikolaj

2018. január 17.

Szép emlékek, imádtam fújogatni vele a hajamat. Kellemes illata van és göndörítette a hajvégeimet.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Bogica92

2018. január 16.

Nem gondoltam volna, ha elfogy, hiányozni fog, így hát újra rendeltem. Nem nagy szám, de mégis van valami a hajammal tőle, ami kellemesebb sokkal, mint egy sima balzsamos öblítés. A végek sem olyan töredezettek mint voltak. A hugom nagyon dícséri

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

GNóri

2018. január 5.

Nagyon szeretem ezt a spray-t, abszolút pozitív csalódás volt. Nagy csodát nem vártam tőle, mert az eddig próbált avon hajápoló spray-k nem igazán váltak be, de ez tényleg látványos hatással van a hajamra. Törölköző száraz hajra szoktam fújni, és szép fényes, kifésülhető, ápolt tőle a hajam. Ha nagyon strapásnak látom a hajam, szárazon is szoktam fújkálni, szerencsére nem nehezíti el.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

dikeee95

2017. december 29.

Az utóbbi időben a szőkítéstől kicsit kiszáradt a hajam, így olyasvalamit kerestem amit még a hajvégápoló olajam mellett tudok használni és ez a termék nagyon bevált, sokadjára veszem újra. Lágy, könnyen fésülhető lesz a hajam tőle emellett pedig szép fényt is ad, az illata is kellemes! :)

dikeee95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 28.

Imádom, gyönyörűvé teszi a hajat, és nagyon jól ápolja, nem teszek az egész hajamra, csak a végére. Elég 2-3 fújás, mert könnyen túlzásba lehet vele esni, és akkor elnehezíti a hajat, zsíros hatása lesz.

study0912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 28.

Anett093

2017. november 29.

Hajsimítás után szeretem befújni vele a hosszú hajamat és utána szép fényes lesz tőle a hajam és az illatát is szeretem olyankor szaglászni a hajamon. :D Fogok még rendelni belőle az biztos! :-)

Anett093
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

rammy717

2017. november 28.

Az illata jó, de egyébként semmire nem jó... Fújkáltam egy ideig a hajamra, de semmi hatását nem észleltem (van mihez viszonyítanom). Egyedül a kifésülést könnyíti, de akkora gondom nincs vele, hogy arra vegyem. A száraz, töredezett hajamon nem javított, szinten sem tartott. Nekem nem vált be. Elhasználtam, de újravenni nem fogom.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

szimonella

2017. november 6.

Szuper kis termék, nagy jó az illata emellett fényessé teszi a hajat. Mindenképp újra fogom vásárolni a terméket, hiszen a száraz, töredezett hajamra abszolút bevált a termék :)

szimonella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Jó illata van, mellig érő vékonyszálú szőkére festett hajam elég sokat felszív belőle, hamar fogy. Szárazon használom csak, vizesen nem szívja be a hajam. Használtam már ennél jobb hajápolót (olcsóbbat is), nem hiszem, hogy újraveszem.

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Liliana1234

2017. október 26.

Iszonyat jó az illata, és viszonylag sokáig is érezhető a hajon, én most értem a flakon végéhez, és a hajvégeim jól tápláltak, végre nem úgy néz ki mint egy seprű. Mindenképpen újra veszem. (A katalógusban általában 990.-ért áruljak, a mostani hónapban ha jól emlékszem extra akciósan 599.- úgyhogy mindenképpen ajánlom).

Liliana1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)