KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 500 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: kb. a 3/4-e meg van még, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás után postázom, vagy személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, ill. esetenként Bp-en a nyugatinál
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 700 , Eladó: BeataSz
Állapot: csak kipróbálva volt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nekem ettől a terméktől gyorsabban nő a hajam! Csak a hajvégekre szoktam fújni belőle hajmosás után, de napok múlva is érződik az illata, ami egyébként kellemes. Legalábbis nekem tetszik. Könnyű használni és jól ápolja a hajat. Remek termék. Az ára is egész jó.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Neyerdua

2018. március 27.

Elhasználtam 2 flakonnal. Nem ártott a hajamnak. Nem nehezítette, nem zsírosította. Igaz, szerintem hatása sem sok volt... nem éreztem tőle fényesebbnek, tápláltabbnak a hajamat. Csak az illata miatt fújkáltam... :) Az nagyon tetszik és elég tartós is!

Neyerdua
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

kisenikoke

2018. március 24.

Kellemes az illata. Csinyan kell banni vele mert tud olajos eredmenyt is produkalni. Apolo hatasa nem volt. Ajandekba kaptam, alapvetoen nem is vagyok oda az Avon-ert.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Dorinazia

2018. március 22.

A használat elején szerettem majd félretettem kb. 1-2 hónapra hogy kipróbáljak valami mást. Tegnap este megint elővettem ezt a hajsprayt , jól összeráztam majd amikor fújtam a hajamra rendesen éreztem az alkohol szagot viszont a hajam puha lett tőle. Nem hiszem, hogy én ezt többet fogom használni mert hiába a szép fényes és puha haj, az alkohol szaga eltántorít a használatától.
(Az elején is éreztem az alkohol szagát de csak nagyon nagyon minimálisan!)

Dorinazia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

(Az elején is éreztem az alkohol szagát de csak nagyon nagyon minimálisan!)

Kitsyke

2018. március 8.

Nem rossz, nem rossz! Szerintem hajszaritas utan jobban hat, most szep, apolt, fenyes, selymes lett a hajam tole, szep szoke... eddig jo... :) nem gondoltam volna hogy avonbol bevalik...

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

macspamacs

2018. március 2.

Nagyon jó kis terméknek tartom. Finom, vaníliás illata van, mely sokáig érezhető a hajon. Csak a hajhosszra, illetve a hajvégekre szoktam fújni, rendkívül szép, ápolt hajat varázsol. Hajszárítás után szoktam hasznáni, szerintem úgy a legjobb a hatása. Kis negatívuma, hogy gyorsan fogy. Többször újra vettem már, a hajápolási rutinom oszlopos tagja.

macspamacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Kingucii

2018. március 1.

Az Avon termékeivel nem állok szoros barátságban, akármit próbálok, nem igazán felel meg az én ízlésemnek. :/
Hajvégeimre használtam, mégis pár nap múlva moshattam hajat.
Az illata nagyon tetszik, finom.
Egy üveggel használtam el belőle, de nem venném újból. Könnyebben kifésültem a hajam, de más változást nem tapasztaltam a hajamon.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Hajvégeimre használtam, mégis pár nap múlva moshattam hajat.
Az illata nagyon tetszik, finom.

pattelin

2018. február 23.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata! Hajmosás után fújok belőle a nedves hajamra, majd megszárítom. Nagyon jó puha, könnyű érzést ad. Ez különösen fontos, mert hosszú, dús hajam van, aminek van súlya! Ha száraz hajra fújom, többnapos mosás után, akkor is kifésülhetővé, könnyen kezelhetővé, friss illatúvá varázsolja a hajam. Nem zsírosítja, ami nálam fontos, mert főleg zsírosodó típusú hajam van.

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Viki986

2018. február 19.

A legjobb olcsó kategóriás haj ápoló termék amivel valaha találkoztam! Száraz, töredezett hajamra hajmosás után fújok 2x és nagyon puha, jó illatú és ápolt lesz a hajam! :) Imádom, imádom. Ez az a termék amit biztos, hogy mindig újra fogok venni.

Viki986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Nikolaj

2018. január 17.

Szép emlékek, imádtam fújogatni vele a hajamat. Kellemes illata van és göndörítette a hajvégeimet.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)