KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 500 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: kb. a 3/4-e meg van még, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás után postázom, vagy személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, ill. esetenként Bp-en a nyugatinál
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 700 , Eladó: BeataSz
Állapot: csak kipróbálva volt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Bogg

2017. július 18.

Az avonos termékek olyanok, mint a szívtipró férfiak. A csomagolás figyelemfelkeltő, az illat csábító, de amit a csomagolás takar, semmit sem ér.... :)
A hajamon sajnos semmiféle változást nem tapasztaltam, csak gyorsabban zsírosodott, mert elnehezítette.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Vikic20

2017. július 10.

Az illata nagyon kellemes. Max 1 napig látszik a hatása sajnos. Hajmosás után használom és így könnyebb kifésülni.

Vikic20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Katei

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Nagyon szeretem,nem zsírosít és mivel dús hajam van hajmosás után mindig kócos de ezzel nagyon könnyen kitudom fésülni.Az illata pedig 2 napig biztos érzik benne.

Katei
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

viviennoo

2017. május 27.

Karácsonykor rendeltem szettben, nekem nagyon bevált, puha, sima lett tőle a hajam. Az illata is jó. Olcsóbb kategóriában ajánlom mindenkinek :D (a syoss hasonló kétfázisú spray-t lepipálta...ettől sokkal szebb lett a hajam :))

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Csati

2017. május 25.

Imádom! Nagyon figyelek a hajam megfelelő táplálására. Sokféle hajápoló terméket próbáltam már, de messze ez a legjobb. :) A hajam száraz és göndör, de ettől az ápoló spraytől gyönyörű és illatos lesz. Már újra is vettem, mert egyszerűen tökéletes.

Csati
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 25.

Kmerci

2017. május 13.

Nincs olyan rossz hajszerkezetem, csak a hajvégeim hajlamosak a töredezésre és seborrheas a fejbőröm de szerencsére ez nincs kihatással a hajamra, nem zsírosodik teljesen normál az állaga mindig. Nem is járok sűrűn fodrászhoz, imádom a hosszú hajam, mert mindig többet vágnak le belőle mint szeretnék. :( Már jó pár tubussal elhasználtam ebből az olajsprayből és egyszerűen IMÁDOMMMM. Félve kezdtem használni a nem olyan szép összetevői miatt de nagyon is kellemeset csalódtam! Nem szárítja a hajam mint az egyik avonos hajszérum ami teljesen elroncsolta a hajam, ez pedig csodát tett vele! Hajszárítás előtt használom és mindenhová fújom nem nehezíti el a hajam, oda vagyok az illatáért ami hajmosástól hajmosásig érződik benne és sokkal könnyebb kifésülnöm a hajam tőle. :) Váltogatva használom hővédő sprayvel és így teljesen elégedett vagyok az eredménnyel. :)

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Gabriellabrown

2017. május 6.

Elhasználtam egy flakonnal belőle. Kicsikét puhább lett a hajam tőle,és az illata nagyon kellemes, igazából jól esik ráfújni.De zsirosodik hamar tőle a hajam :( .. Nem hiszem ,hogy mostanában újra rendelem,inkább akkor egy garnier serum .

Gabriellabrown
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

kobarbika

2017. április 29.

Hajszárítás után szoktam fújni belőle a hajvégeimre. Az illata nagyon jó, nem zsírosít. A hajtövekre nem fújnám, mert biztosan hamarabb zsírosodna a hajam.
Egyszeri kipróbálásnak jó volt, de nem leszek rendszeres vásárlója.

kobarbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Egyszeri kipróbálásnak jó volt, de nem leszek rendszeres vásárlója.

noemiparducz

2017. április 24.

Imádom az illatát, nagyon puha és egészséges fényű lesz tőle a hajam, nem nehezíti el. Zsírosodásra hajlamos, de nem vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodna amióta ezt a terméket használom. Törölközőszáraz hajra szoktam fújni, váltogatom a hajsprayek, de ezt mostanában gyakrabban használom az illata miatt. :)

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

dorottya96

2017. április 5.

Pihe-puha lesz tőle a hajam. Nem mellesleg az illata is baromi jó.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Pihe-puha lesz tőle a hajam. Nem mellesleg az illata is baromi jó.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)