KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 1699 Ft

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Ár: 1699 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 600.- , Eladó: Alexa9082
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel

yukari99

2018. november 10.

Hajszárítás előtt használom, szerintem szuper kis cucc, nem lesz annyira seprűs a hajam és fantasztikus az illata. :)

yukari99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Renus

2018. november 10.

Kifésülő spraykent használom, egész jó.
Nem olyan száraz a hajam a használata után.
4 csillagot kap.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Kifésülő spraykent használom, egész jó.
Nem olyan száraz a hajam a használata után.
4 csillagot kap.

Sztellaaaaa

2018. október 29.

Évek óta ezt használom a hajvégeim ápolására.
Szépen ápolja a sérült hajvégeimet, puha fényes és könnyedén kifésülhetővé teszi, nem gubancolódik könnyedén, miután belefésülöm a tincseimbe.
Nekem csak ez a típus a megfelelő mert a töményebb olajaktól nagyon elnehezülnek és összetapadnak a hajszálaim és olyan leszek mint egy pulikutya. :')

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Évek óta ezt használom a hajvégeim ápolására.

karaibrahimgil

2018. október 20.

Mivel az olajos hajvégápolók elnehezítik a hajamat, alternatívát kerestem. Ennek a kétfázisú terméknek a kedvező árán kívül a spray formátuma is tetszett: nem lehet vele túlzásokba esni. Elsősorban a gubancokra és a hajvégekre szoktam felvinni, mégpedig hajmosást követően.
Nagyon tetszik az illata, picit kókuszos összhatást kelt. Az említett gubancok kifésülését ugyan nem igazán könnyíti meg, de összességében jónak találom, mert a szőkére festett, száraz hajvégeimet selymessé és élettel telibbé teszi, miközben a töveket nem zsírosítja.
Sajnos kicsit gyorsabban fogy, mint kellene. ☺

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Sajnos kicsit gyorsabban fogy, mint kellene. ☺

Evelyn31

2018. október 2.

Régóta ismerem az Avon márkát,és sok termékét használtam már,nem értem ezt miért csak most próbáltam ki. Egyszerűen imádom,nekem selymes lesz tőle a hajam,és a fésülést is könnyebbé teszi.Az illata plusz pont.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Schatzi

2018. szeptember 25.

Meglepve olvastam a negatív véleményeket róla, mert nekem nagyon bevált az első használattól kezdve. Soha semmitől nem volt még ennyire selymes, puha, könnyen fésülhető a hajam. Ár/érték arányban is szuper. Csak ajánlani tudom!

Schatzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Yubiri

2018. augusztus 29.

Olyan semmilyen ez a termék... Szebb , ápoltabb nem lesz tőle a haj, az biztos, az illata jó lenne, de a hajamon én már nem érzem.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Ajándékba kaptam. Nagyon finom az illata de eléggé elnehezedett a hajam utána, és nem észleltem semmi változást amit ígér. Saját magamnak nem venném újra.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Zsofi1024

Korcsoport: < 18
2018. július 26.

Nekem elnehezítette a hajam, más változást nem igazán érzékeltem.

Zsofi1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 26.

Nekem elnehezítette a hajam, más változást nem igazán érzékeltem.

busaildiko

2018. július 25.

Egyszer rendeltem meg, soha többet! Nem volt egy nagy tragédia, de pénzkidobás mindenképp! Nem sokat kezdett a hajammal, sőőőt, szárazabbnak is éreztem egy nagyon picit.. olyan semmilyen...

busaildiko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin