KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 999 Ft

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Ár: 999 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 500 Ft , Eladó: Damayanti
Állapot: kb. a 3/4-e meg van még, Helyszín: Dorog, fizetés: előre utalás után postázom, vagy személyes átvétel lehetséges Dorogon, Esztergomban, ill. esetenként Bp-en a nyugatinál
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Hajspray
Ár: 700 , Eladó: BeataSz
Állapot: csak kipróbálva volt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

szimonella

2017. november 6.

Szuper kis termék, nagy jó az illata emellett fényessé teszi a hajat. Mindenképp újra fogom vásárolni a terméket, hiszen a száraz, töredezett hajamra abszolút bevált a termék :)

szimonella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Jó illata van, mellig érő vékonyszálú szőkére festett hajam elég sokat felszív belőle, hamar fogy. Szárazon használom csak, vizesen nem szívja be a hajam. Használtam már ennél jobb hajápolót (olcsóbbat is), nem hiszem, hogy újraveszem.

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Liliana1234

2017. október 26.

Iszonyat jó az illata, és viszonylag sokáig is érezhető a hajon, én most értem a flakon végéhez, és a hajvégeim jól tápláltak, végre nem úgy néz ki mint egy seprű. Mindenképpen újra veszem. (A katalógusban általában 990.-ért áruljak, a mostani hónapban ha jól emlékszem extra akciósan 599.- úgyhogy mindenképpen ajánlom).

Liliana1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Kitti66

2017. szeptember 26.

Az illata jó, csodát nem tett a hajammal. Elhasználtam egy flakonnal, de nem vettem újra és nem is fogom.

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Sztellaaaaa

2017. szeptember 15.

Szépen ápolja a sérült hajvégeimet

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Szépen ápolja a sérült hajvégeimet

Pilence

2017. augusztus 16.

Egy uveggel hasznaltam el ebbol a spraybol,szerettem jo illata van nem neheziti el a hajat,nem zsirosit,szep fenyt ad,taplal.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

blondie0310

2017. augusztus 16.

Korábbi változatát próbáltam. A termékcsaládhoz tartozó hajbalzsam jobban bejön. Akkor használom, amikor nincs kedvem a balzsammal szórakozni a zuhany alatt. Extra puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajam, mennyei illata van, extrém jól ápolja az alul száraz, felül kifejezetten gyorsan zsírosodó hajamat, miközben nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. Picit elnehezít, ha nagyon sokat fújok, ami nálam jellemző, mivel a hosszú hajamat szeretem végigfújni vele rendesen.

Kifejezetten a inkább a termékcsalád samponjával együtt szeretem, mintsem más termékekkel.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Arianna01

2017. július 27.

Nagyon szerettem, puhává, fényessé tette a hajam, az illata is jó volt. Vigyázni kell vele, mert ha sokat fújok véletlenül a hajamra nagyon elnehezíti. Mindenképp újra fogom venni. :)

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

kjucus

2017. július 24.

Már a harmadik flakont pusztítom, mert nekem nagyon bejött ez a hajspray. Minden hajmosás után használom, kifésülés előtt, nedves hajon. Utána szinte szalad a fésű a hajamban és az illatát is imádom. A kislányom hajára is szoktam használni hajmosás után, mert sokkal könnyebb kifésülni vele a derékig érő haját.

kjucus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Bogg

2017. július 18.

Az avonos termékek olyanok, mint a szívtipró férfiak. A csomagolás figyelemfelkeltő, az illat csábító, de amit a csomagolás takar, semmit sem ér.... :)
A hajamon sajnos semmiféle változást nem tapasztaltam, csak gyorsabban zsírosodott, mert elnehezítette.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)