KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 899 Ft

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Ár: 899 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
890 Ft Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray, hajolaj
Ár: 890 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, házhoz szállítás, személyes átvétel
Ár: 600.- , Eladó: Alexa9082
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel

mes12

2018. július 21.

Megéri az árát! Sokszoros hajszőkítés után mondhatni tönkrement a hajam, de ha ezt ráfújtam, ki tudtam fésülni, és még selymes is lett!

mes12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

abicicaaa

2018. július 19.

Nagyon szerettem, olcso es nagyon szep fenyes, puha hajat varazsolt zsiros erzet vagy elnehezites nelkul. Az illata is finom.
Kar hogy szilikonos :( ettol fuggetlenul 5*, mert ha valakit nem izgat a szilikon akkor nagyon ajanlom!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

NettiKadar

2018. július 19.

Hajmosáskor használom, könnyebb kifésülni a hajam és nem lesz olyan szálkás a vége. Az illatát is szeretem.

NettiKadar

RekaDora

2018. július 13.

Borzalmas. Bizakodva rendeltem meg, mert nagyon rafert a hajamra az apolas. Par hasznalat kellett mire rajottem, hogy ettol a spraytol csak meg szarazabb lett a hajam. Hiaba probaltam kevesebbet/tobbet, szarazabb vagy nedvesebb hajra az eredmeny akkor is ugyan az lett, egy fako, szintelen brutal szaraz haj.

RekaDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

HDorina

2018. július 10.

Finom illatú. A hajvégekre használtam mert gyorsan zsírosodó a hajam de a végei szárazak. Szépen hidratálta, selmyesebb is lett tőle az érzete.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

tipografus

2018. július 9.

Alig vártam, hogy elfogyjon, használtam már ennél jobb hajolajat is. Nálam száraz és törölközőszáraz hajra fújva is feltűnően zsíros hatást kelt, elnehezíti a hajvégeket. Nem vettem észre különösebb változást a hajamon, mióta használom. Egyet elhasználtam, de nem veszem újra.

tipografus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Kriszti1107

2018. július 5.

Szörnyű! Alkohol szaga van és zsíros és ragacsos tőle a hajam :( pénz kidobas csak all a polcomon
Újabb csalódás számomra az avon pedig pár éve megfogadtam,hogy nem rendelek többet de most megint megtettem.Soha többet!

Kriszti1107
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

sophiie

2018. június 25.

Túl tolakodó számomra az illata, valamint semmilyen hatást nem vettem észre a hajamon. Sajna nem vált be . :(

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

spavanilly

2018. június 5.

Nagyon kellemes illata van, érezhetően ápolja a hajat, és a kifésülést is segíti hajmosás után.
Én kizárólag frissen mosott, törölköző száraz hajon használom, de vigyázni kell a felvitt mennyiséggel, mert túlzásba esve ( ami az illata miatt meglehetősen könnyű) száradás után kissé összetapasztja a tincseket, és bár nem egyértelműen zsíros hatást kelt- mégis oda a frissen mosott haj kinézet.
Száraz hajon egyáltalán nem vált be, arra a zöld tetejű hajvégápoló a befutó.
Összegezve: akciós áron megér egy próbát.
Egy csillagocskát le kell vonják a gyors fogyása miatt, valamint azért, mert bár jó termék, mégsem csodaszer!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 5.

Száraz hajon egyáltalán nem vált be, arra a zöld tetejű hajvégápoló a befutó.
Összegezve: akciós áron megér egy próbát.

Esztuci

2018. június 5.

Akciósan jutottam hozzá, kifejezetten azért használom, hogy ki tudjam fésülni a sokszor borzalmasan gubancos hajam. Sok kell belőle, de a párom szerint szexi illata van, szóval maradok mellette :)

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin