Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Kétfázisú tápláló spray minden hajtípusra

• 5 féle értékes olajjal: makadámia, kaméliamag, mandula, szőlőmag, marula
  • erősebb érzetűvé és ragyogóbbá varázsolja a hajat
  • nedves és száraz hajon is használható, nem igényel öblítést

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray, hajolaj
Ár: 790 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, házhoz szállítás, személyes átvétel, postán maradó
Ár: 600.- , Eladó: Alexa9082
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Győr , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yubiri

2018. augusztus 29.

Olyan semmilyen ez a termék... Szebb , ápoltabb nem lesz tőle a haj, az biztos, az illata jó lenne, de a hajamon én már nem érzem.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Ajándékba kaptam. Nagyon finom az illata de eléggé elnehezedett a hajam utána, és nem észleltem semmi változást amit ígér. Saját magamnak nem venném újra.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Zsofi1024

Korcsoport: < 18
2018. július 26.

Nekem elnehezítette a hajam, más változást nem igazán érzékeltem.

Zsofi1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 26.

Nekem elnehezítette a hajam, más változást nem igazán érzékeltem.

busaildiko

2018. július 25.

Egyszer rendeltem meg, soha többet! Nem volt egy nagy tragédia, de pénzkidobás mindenképp! Nem sokat kezdett a hajammal, sőőőt, szárazabbnak is éreztem egy nagyon picit.. olyan semmilyen...

busaildiko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Stellacska6969

2018. július 22.

Ez az egyetlen spray amit ha ráfújok a ki vasalt hajamra nem göndörödik be. Nagyon puha tapintású utána a hajam és könnyen kezelhető. Az illata is nagyon jó, csak nagyon hamar elfogy. Kb 10napot bír nálam pedig napi 1x használom .. lehet az én hajam igényel sokat , de nagyon jó 😍

Stellacska6969
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

mes12

2018. július 21.

Megéri az árát! Sokszoros hajszőkítés után mondhatni tönkrement a hajam, de ha ezt ráfújtam, ki tudtam fésülni, és még selymes is lett!

mes12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

abicicaaa

2018. július 19.

Nagyon szerettem, olcso es nagyon szep fenyes, puha hajat varazsolt zsiros erzet vagy elnehezites nelkul. Az illata is finom.
Kar hogy szilikonos :( ettol fuggetlenul 5*, mert ha valakit nem izgat a szilikon akkor nagyon ajanlom!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

NettiKadar

2018. július 19.

Hajmosáskor használom, könnyebb kifésülni a hajam és nem lesz olyan szálkás a vége. Az illatát is szeretem.

NettiKadar

RekaDora

2018. július 13.

Borzalmas. Bizakodva rendeltem meg, mert nagyon rafert a hajamra az apolas. Par hasznalat kellett mire rajottem, hogy ettol a spraytol csak meg szarazabb lett a hajam. Hiaba probaltam kevesebbet/tobbet, szarazabb vagy nedvesebb hajra az eredmeny akkor is ugyan az lett, egy fako, szintelen brutal szaraz haj.

RekaDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

HDorina

2018. július 10.

Finom illatú. A hajvégekre használtam mert gyorsan zsírosodó a hajam de a végei szárazak. Szépen hidratálta, selmyesebb is lett tőle az érzete.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin