KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LengyelB, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Lazításra fel! Merülj el egy fűszeres-illatos forró fürdőben. Bájos ünnepi csomagolásban, így ajándéknak is tökéletes - lepd meg szeretteidet egy pihentető élménnyel."

dundicat

2018. június 24.

Imádom, egész decemberben ezt használtam. Nagyon jól hozza a karácsonyi illatot, kellemes narancsos habfürdő, igazi lélekmelengető estére. Nekem egesz sokaig tartott, pedig télen szinte minden este habosfürdőt tartok zuhizás helyett. Nagyon szerettem, ha lesz idén télen tutira veszek megint. Még a dohozától is egyből átjárt a karácsonyi hangulat:)

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

csemezb

2018. május 16.

Hát karácsony óta most jutottam el a használatáig. Az illata nekem tetszik, jól habzik, csak sajnos hamar fogy. Nekem 4 csillag.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Airina

2018. február 20.

Isteni illata van, imádom! Bár sajnos nem tart sokáig :)

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Isteni illata van, imádom! Bár sajnos nem tart sokáig :)

boglarka88849

2018. január 28.

Mivel nem használok habfürdőt (de ajándékba kaptam), tusfürdőnek használom el. Annak is tökéletes, jobban habzik nyilván mint egy átlagos tusi, egyébként szerintem ugyanolyan. Az illata szerintem is fahéjas-narancsos inkább, mint vörös áfonyás (illatanyag mind, úgyhogy lényegtelen igazából). Az összetevői nyilván nem tetszenek, de mivel hozzájárul a téli hangulathoz, elhasználom.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Yumechan

2018. január 10.

A katalógusban extrajó illata volt, egyből beleszerettem, tehát meg is rendeltem. Aztán élőben már sokkal inkább fahéjasnak érződik, narancs egy picit sem, és ezt nagyon sajnálom. Egyébként elég jól habzik, és a csomagolás meg nagyon cuki.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

hdia

2017. december 25.

Finom illata van, egyszer jó volt kipróbálni!

hdia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Finom illata van, egyszer jó volt kipróbálni!

postareb

2017. december 5.

Én ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Kellemes illata van, számomra főként a narancs dominál. A habzását közepesnek mondanám, de épp elég ahhoz, hogy egy jót habfürdőzzünk (én szeretem a tényleg nagyon nagy habot :D). A bőröm puhának puha, de nem hiszem, hogy ettől a habfürdőtől lett az. :D Szívem szerint én nem adnék érte 750 ft-ot, mert szerintem picit kicsi a kiszerelés, de most ahogy láttam 500 ft-ért beszerezhető, ha mást is rendelsz a katalógusból (talán úgy megéri).

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.