KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Csodálatosan lágy, áfonya és narancs fantasztikus illatú habok.

szivecske

2016. október 21.

A nagybetűs Karácsony és Advent ez az illatvilág, annyira klasszikus, annyira must have... idén ismét kapni a novemberi katalógustól... én imádom!

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Nikike05

2016. január 23.

Karácsonyi illatot idéz de nem szeretek vele fürdöni mert nem tetszik az állaga és nekem nem is habzott csak egy kicsit ..

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

bivienn

2015. november 8.

Én is csak négyest tudok adni rá. Az illata fenomenálisan jó, remekül habzik, viszont tényleg nem marad meg túl sokáig. Ettől eltekintve megéri az árát. :)

bivienn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

Loreee15

2013. július 9.

Nálunk is elég gyorsan fogy, de nagyon jól habzik, viszont nem sokáig marad meg sajnos.. kár érte, pedig az illata valami szupi.

Loreee15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

tuzgyujto

2013. június 2.

Nagyon finom illata van, bár nekem a narancs-áfonya párosítás inkább téli. Jól habzik és olcsó, viszont nálunk elég gyorsan fogy.

tuzgyujto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 2.

Dorka.

2013. január 20.

Nagyon finom az illata, nem csinál olyan nagy habot, bár én nem forró vízbe öntöm, a hab miatt levonhatnék, de úgy szeretem az illatát. :)

Dorka.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

2012. szeptember 11.

Anna28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

2012. szeptember 11.

Nagyon kellemes, nyári illata van! Én mondjuk tusfürdőként használom, úgy is tökéletes. Nem vagyok a kádban fekvő típus, inkább a gyors zuhanyzás híve vagyok, de teljesen bevált!

Lovely21

2012. szeptember 4.

isteni illata van és folyóvízbe öntve nagyon nagy habot csinál. :)

Lovely21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

isteni illata van és folyóvízbe öntve nagyon nagy habot csinál. :)

Kirara94

2012. május 21.

nagyon tetszik, kellemes, megnyugtató illata van, és jó habos :)

Kirara94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 21.

nagyon tetszik, kellemes, megnyugtató illata van, és jó habos :)

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.