KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saffy15

Utolsó módosítás dátuma: 2012. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mélyen tisztítja a bőrt, azonnal eltávolítja az elhalt hámsejteket, elpusztítja a pattanást okozó baktériumokat, javítja a bőr közérzetét. Mélyen hámlaszt, négyszintű különleges formulájának köszönhetően.   Az arcradír csodálatos hatásai a tubus elcsavarásával egyre intenzívebbek! Exkluzív tubusán a mikrokristályos formula 4 fokozatosan erősödő, hatásában egyre látványosabb szintjét állíthatja be.

Gwendoline

2013. október 3.

Annyira reménykedtem anno benne, hogy ez jó lesz, hát ez se lett az. Még az első két "szintnél" el is voltam vele, a harmadik már begyullasztotta a meglévő pattikat, mitesszereket. A negyedikbe így már bele sem fogtam. Mindenki mondta a két naponkénti radírozás után (mert azt írta két naponta kell ha jól emlékszem, mindegy, az tuti, hogy az előírtak szerint használtam - erre mindig ügyelek), hogy már megint mit csináltam az arcommal, hogy megint begyulladt valami. Ennek fényében na meg, hogy nem tüntetett el egy aprócska icipici heget sem, abbahagytam a használatát, nem is tudom mi lett vele, gondolom kidobtam, ha a fürdőben nincs XD . Pedig maga az ötlet, kialakítás, hogy négy szintje van tetszett. Az a tapasztalatom, hogy problémás időszakban csak valami belső dolog segíthet, mert nekem a mikrodermabrázió kétszer 8 alkalma sem csinált túl nagy eredményt: a lukak az arcomon minimálisan lettek kisebbek, azok is inkább maguktól...

Gwendoline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

dorkka

2013. október 3.

Sajnos nekem is nagy csalódás ez a krém. Az előírtak szerint használtam, használom, eddig semmi érdembeli változás nem történt.
...
Annyira azért mégsem volt rossz ez az arcradír! Végül megfogtam, szétvágtam a tubust, egybe öntöttem a két oldalát és sima radírként használtam, erre jó volt!! Nagyon jól leradírozta az arcom, persze hámlás semmi, de minden nem lehet:) Szívesen újra is venném.

dorkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 3.

...

jibjab

2013. április 28.

Nekem nem volt türelmem a kúrát végigjátszani, így annak a hatékonyságáról nem tudok beszámolni, de az nagyon tetszett benne, hogy szabályozható a hámlasztó és radírozó hatás, mert van, amikor gyengédebb peelingre van szülségem van, amikor jöhet az erősebb dörzsölés. Sőt mivel nekem a t-zóna nagyon zsíros és főleg az orrom tele van miteszerekkel oda mindig erősebb radírt vagy kémiai peelinget használok, az orcákon viszont nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és az évek teltével szárazabb is az állam körül és az arcéleknél viszont ismét hajlamos begyűlni és apró pattanások, mitesszerek, grízek jönnek itt ki. Ezért kifejezetten jó volt, hogy lehetett szabályozni, adagolni a kencét, mert így nem csak alkalmanként, hanem tényleg a bőröm igényeihez az arcom különböző részein tudtam igazítani. Arra mindig nagyon vigyáztam, hogy utána fényvédővel ellátott nagyon érzékeny bőrre való krémet használjak (pl. Bioderma). Nagyon sokáig elég volt. Azért nem vettem újra, mert nem vagyok valami rendes az arcápolásban, legalábbis a radírozás terén. Van, amikor heti 1-2 alkalommal is kezelem a bőröm, van, amikor hetekig nem és sokszor rám romlik a bőrradír emiatt. Ezt ajándékba kaptam. Magamtól nem vettem volna meg, mert azt gondoltam ez is egy hangzatos, de semmire sem jó kis termék. Ehhez képest kellemes csalódás volt, bár hozzá kell tennem, hogy elég erős radírozó/hámlasztó hatása van, amivel az érzékeny részeknél nagyon óvatosan kell bánni, sőt, lehet azokat jobb ki is hagyni.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

bester

2013. április 8.

Nekem csalódás volt, allergiát váltott ki.

bester
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Nekem csalódás volt, allergiát váltott ki.

bi.ju

2013. február 22.

melegebb időben használtam, végigjátszottam vele ezt a kúrát, de a végéből még van egy kicsi, szerintem bejött egy új termék, és nem bírtam ki, hogy ne azt használjam :D de amíg ezt használtam, észrevettem, hogy egyre szebb a bőröm, de tényleg odafigyeltem, hogy tekergetem, próbáltam minél jobban betartani a használati utasítását, úgy hogy én nem csalódtam :) ha melegebb lesz az idő, majd előveszem megint, és elfogyasztom, ami még benne van. újravenni nem fogom, mert szeretek kísérletezgetni mással :)

bi.ju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

linszu

2012. augusztus 28.

én is imádom! nagyon jól radíroz és hatásosan. én végigcsináltam azt a ""kúrát, amit a papíron írtak róla és valóban hatásos. kevesebb lett tőle a miteszer, pattanás is jóval ritkábban fordult elő, amig használtam. még mindig van belőle egy kicsi, ha elfogy, biztosan nem veszek semmilyen más radírt, csak ezt

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 28.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Szoktam használni, amikor eszembe jut. Sajnos sosem emlékszem, hogy melyik fokozatot használtam utoljára, ezért össze-vissza csavargatom a kupakját. Amit viszont észrevettem, hogy iszonyatosan kipirosodik a bőröm a napon, ezért tényleg muszáj fényvédő krémet használni utána.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

vegyesz001

2012. július 8.

Méltányos áron jutottam hozzá és már első használat után tudtam, hogy ezt az arcradírt nekem találták ki :). Nagyon praktikus, hogy 4 fokozatban lehet változtatni a radírozás erősségét.Nem tudok rá rosszat írni! Jó persze az összetevőkkel kapcsolatban lehetne :D de én nem vagyok fanatikusan csak bio termékeket kedvelő.

vegyesz001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

snowflake

2012. június 13.

nagyon szeretem, régóta használom. hatékony, de nem nyúzza le a bőrt

snowflake
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

nagyon szeretem, régóta használom. hatékony, de nem nyúzza le a bőrt

HBrigi

2012. március 26.

Nagyon jól radíroz, tetszik, hogy "állítható az erőssége". Elhasználtam már pár tubussal, de mindíg csak akkor veszem meg, ha akciós.

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Panthenol v 0 0

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szénhidrogének komplex keveréke, melynek a hírneve nem túl jó, de Paula Begoun szerint ennek nincsen semmi alapja. Gyulladáscsökkentő hatása van, és úgy általában segíti a bőr regenerálódását, gyógyulását. Elzáró (occlusive) hatása révén pedig kiváló hidratáló száraz bőrre, zsíros, pattanásokra hajlamos bőrűeknek azonban kerülendő.

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.