Avon Anew Clinical Mélyhámlasztó Arcradír (Avon)

Avon Anew Clinical Mélyhámlasztó Arcradír

Mélyen tisztítja a bőrt, azonnal eltávolítja az elhalt hámsejteket, elpusztítja a pattanást okozó baktériumokat, javítja a bőr közérzetét. Mélyen hámlaszt, négyszintű különleges formulájának köszönhetően.   Az arcradír csodálatos hatásai a tubus elcsavarásával egyre intenzívebbek! Exkluzív tubusán a mikrokristályos formula 4 fokozatosan erősödő, hatásában egyre látványosabb szintjét állíthatja be.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saffy15

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Annyira reménykedtem anno benne, hogy ez jó lesz, hát ez se lett az. Még az első két "szintnél" el is voltam vele, a harmadik már begyullasztotta a meglévő pattikat, mitesszereket. A negyedikbe így már bele sem fogtam. Mindenki mondta a két naponkénti radírozás után (mert azt írta két naponta kell ha jól emlékszem, mindegy, az tuti, hogy az előírtak szerint használtam - erre mindig ügyelek), hogy már megint mit csináltam az arcommal, hogy megint begyulladt valami. Ennek fényében na meg, hogy nem tüntetett el egy aprócska icipici heget sem, abbahagytam a használatát, nem is tudom mi lett vele, gondolom kidobtam, ha a fürdőben nincs XD . Pedig maga az ötlet, kialakítás, hogy négy szintje van tetszett. Az a tapasztalatom, hogy problémás időszakban csak valami belső dolog segíthet, mert nekem a mikrodermabrázió kétszer 8 alkalma sem csinált túl nagy eredményt: a lukak az arcomon minimálisan lettek kisebbek, azok is inkább maguktól...

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Sajnos nekem is nagy csalódás ez a krém. Az előírtak szerint használtam, használom, eddig semmi érdembeli változás nem történt.
    ...
    Annyira azért mégsem volt rossz ez az arcradír! Végül megfogtam, szétvágtam a tubust, egybe öntöttem a két oldalát és sima radírként használtam, erre jó volt!! Nagyon jól leradírozta az arcom, persze hámlás semmi, de minden nem lehet:) Szívesen újra is venném.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nekem nem volt türelmem a kúrát végigjátszani, így annak a hatékonyságáról nem tudok beszámolni, de az nagyon tetszett benne, hogy szabályozható a hámlasztó és radírozó hatás, mert van, amikor gyengédebb peelingre van szülségem van, amikor jöhet az erősebb dörzsölés. Sőt mivel nekem a t-zóna nagyon zsíros és főleg az orrom tele van miteszerekkel oda mindig erősebb radírt vagy kémiai peelinget használok, az orcákon viszont nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos a bőröm és az évek teltével szárazabb is az állam körül és az arcéleknél viszont ismét hajlamos begyűlni és apró pattanások, mitesszerek, grízek jönnek itt ki. Ezért kifejezetten jó volt, hogy lehetett szabályozni, adagolni a kencét, mert így nem csak alkalmanként, hanem tényleg a bőröm igényeihez az arcom különböző részein tudtam igazítani. Arra mindig nagyon vigyáztam, hogy utána fényvédővel ellátott nagyon érzékeny bőrre való krémet használjak (pl. Bioderma). Nagyon sokáig elég volt. Azért nem vettem újra, mert nem vagyok valami rendes az arcápolásban, legalábbis a radírozás terén. Van, amikor heti 1-2 alkalommal is kezelem a bőröm, van, amikor hetekig nem és sokszor rám romlik a bőrradír emiatt. Ezt ajándékba kaptam. Magamtól nem vettem volna meg, mert azt gondoltam ez is egy hangzatos, de semmire sem jó kis termék. Ehhez képest kellemes csalódás volt, bár hozzá kell tennem, hogy elég erős radírozó/hámlasztó hatása van, amivel az érzékeny részeknél nagyon óvatosan kell bánni, sőt, lehet azokat jobb ki is hagyni.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál

Nekem csalódás volt, allergiát váltott ki.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

melegebb időben használtam, végigjátszottam vele ezt a kúrát, de a végéből még van egy kicsi, szerintem bejött egy új termék, és nem bírtam ki, hogy ne azt használjam :D de amíg ezt használtam, észrevettem, hogy egyre szebb a bőröm, de tényleg odafigyeltem, hogy tekergetem, próbáltam minél jobban betartani a használati utasítását, úgy hogy én nem csalódtam :) ha melegebb lesz az idő, majd előveszem megint, és elfogyasztom, ami még benne van. újravenni nem fogom, mert szeretek kísérletezgetni mással :)

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: < 18

Köszönöm!!

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Én vaterán jutottam hozzá, kb 1000 ftért. Az avon katalógusok online is megtekinthetőek, uh az aktuálisat mindig megtudod nézni a neten és hogy mennyibe kerül ez az arctisztító. Tényleg nagyon jó, csak ajánlani tudom. Már jó sok arcradírt kipróbáltam de ez a No1.

Krémmániás

én is imádom! nagyon jól radíroz és hatásosan. én végigcsináltam azt a ""kúrát, amit a papíron írtak róla és valóban hatásos. kevesebb lett tőle a miteszer, pattanás is jóval ritkábban fordult elő, amig használtam. még mindig van belőle egy kicsi, ha elfogy, biztosan nem veszek semmilyen más radírt, csak ezt

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 45-54

Szoktam használni, amikor eszembe jut. Sajnos sosem emlékszem, hogy melyik fokozatot használtam utoljára, ezért össze-vissza csavargatom a kupakját. Amit viszont észrevettem, hogy iszonyatosan kipirosodik a bőröm a napon, ezért tényleg muszáj fényvédő krémet használni utána.

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Méltányos áron jutottam hozzá és már első használat után tudtam, hogy ezt az arcradírt nekem találták ki :). Nagyon praktikus, hogy 4 fokozatban lehet változtatni a radírozás erősségét.Nem tudok rá rosszat írni! Jó persze az összetevőkkel kapcsolatban lehetne :D de én nem vagyok fanatikusan csak bio termékeket kedvelő.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Alumina EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Sok

Polyethylene EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Dicaprylyl Maleate eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Hydrogenated Polydecene eo EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate eu EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Cetyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Methyl Glucose Sesquistearate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Corallina Officinalis Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Crataegus Monogina Fruit Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Bisabolol gy EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Panthenol v EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Petrolatum eo EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Szénhidrogének komplex keveréke, melynek a hírneve nem túl jó, de Paula Begoun szerint ennek nincsen semmi alapja. Gyulladáscsökkentő hatása van, és úgy általában segíti a bőr regenerálódását, gyógyulását. Elzáró (occlusive) hatása révén pedig kiváló hidratáló száraz bőrre, zsíros, pattanásokra hajlamos bőrűeknek azonban kerülendő.

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Lauramidopropyl Betaine ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Disodium EDTA EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Methylparaben ta|par EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Ethylparaben ta|par EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Közepes

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Propylparaben ta|par EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Mica EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

CI 77491 sz EWG Kockázat: 1 - 2, EWG Adat: Közepes

CI 77492 sz EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

CI 77499 sz EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Titanium Dioxide/CI 77891 sz EWG Kockázat: 2

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!