KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6399 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csillahox, az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Avon Anew Ultimate Supreme kettős szérum továbbfejlesztett, feketegyöngy-kivonatot, aranyszínű peptideket és magas koncentrációjú Celluvive komplexet tartalmazó szérum és 5-féle luxusolaj (argánolaj, rózsaolaj, majomkenyérfa-olaj, kaméliaolaj, golgotavirág és gyümölcsének olaja) egyedülálló keveréke.

• segít visszanyerni a bőr feszességét és helyreállítani a bőr ruganyosságát
  • csökkenti a ráncok külsejét, semlegesíteni a bőr elszíneződéseit
  • segít regenerálni és hidratálni a bőrt
  • gyorsan beszívódik

Water / Aqua Glycerin h 0 0Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo Propanediol h Dimethicone eo I szil 1 0Isododecane eo Polymethylsilsesquioxane szil Polymethyl Methacrylate Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Squalane eo 1 0Dilauryl Thiodipropionate a Phytol eo I i Thiodipropionic Acid Mica Caprylic / Capric Triglyceride eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phenoxyethanol ta Dimethicone Crosspolymer szil Glyceryl Stearate eo I euSodium Hydroxide Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer h Methylparaben ta I par 0 0PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu PEG-40 Stearate ti I eu Steareth-2 ti I eu 2 2Polysorbate-60 ti I eu Behenyl Alcohol eo I al Disodium EDTA Parfum / Fragrance i Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Xanthan Gum ti I eu Maltodextrin Tiliacora Triandra Leaf/Vine Extract aCaramel sz Isohexadecane eo Thiazolylalanine Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate Tocopheryl Acetate a I v 0 0Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sapindus Rarak Fruit ExtractTriethoxycaprylylsilane szil Polysorbate 20 ti I eu 0 0Saccharomyces/ Platinum FermentEclipta Prostrata Extract Hydrolyzed Pearl Tin Oxide Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Oryzanol Phaeodactylum Tricornutum Extract h Isomalt h Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Saccharomyces/ Malachite Ferment Saccharomyces/ Tourmaline Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Tocopherol a I v 2 2Lecithin eo I eu Vitis Vinifera (Grape) Fruit Cell ExtractPalmitoyl Lysyl Aminovaleroyl LysineTitanium Dioxide / CI 77891 sz CI 14700 sz Gold / CI 77480 sz Water / Aqua Glycerin h 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Trisiloxane Propylene Glycol h Glycolic Acid kh Thiodipropionic Acid Trioxaundecanedioic Acid h Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone Crosspolymer szil Ammonium Hydroxide Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Peg/Ppg-19/19 Dimethicone eu Phenoxyethanol ta Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Parfum / Fragrance i Disodium EDTA Arginine Adansonia Digitata Seed Oil Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil Passiflora Incarnata Seed Oil Helianthus Annuus Seed Oil eo Rosa Centifolia Flower Oil a I eo Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Beta Carotene sz

annodobo

2018. szeptember 5.

Éjszakára használom. Nem tömíti el az arcom, nem lesz zsíros csak hidratált és puha. Imádom.

annodobo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Arcsy

2018. június 14.

Nem problémás bőrre használom, nagyon szeretem nem ragad nem tapad nincs nehéz érzésem utána.

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Miaaa

2017. július 29.

Ajándékba kaptam, és azóta tesztelgetem. A zsíros pattanásos arcom nem bírja nem szereti így csaka nyakra szoktam használni de is csak éjszakára mivel egy elég zsíros, olajos krémről van szó ami hiába nagyon jól hidratál de nagyon nehezen szívódik be és hagy egy olajos érzetet a bőrön. Megteszi amit ígér de nekem túl olajos.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

Chata83

2017. január 28.

Luxus-termék kinézetű csomagolás. Az ára az én pénztárcámhoz viszonyítva nem olcsó. Könnyen beszívódik. Selymesebb lesz az arcbőröm tapintása, miután felkenem. Viszont ebben a nagy hidegben igényel a bőröm további hidratáló krémet. Jó, de nem az a csodaszer, mint amit vártam.

Chata83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

skin

2017. január 6.

Első és legfontosabb ,hogy a csuda tudja miért kell mindenbe belekeverni ezt a tipik Avon illatot? Elnézést azoktól akiknek tetszik ennek az illata ,de számomra émelyítő. A csomagolás nagyon szép és igényes ,bár ez a kettős adagolós megoldás nem az ő találmányuk ,de jó ötlet volt egy ilyet a piacra dobni a vékonyabb pénztárcájúaknak is. Jól tudom,hogy ez sem olcsó ,de a felsőkategóriás termékekhez viszonyítva ,mint pl a Clarins olaja ez jó áron van. Annyi szép összetevő van benne ,hogy kizárt az,hogy hatástalan legyen. Nagyon gyorsan felszívódik ,nem hagy zsíros érzetet maga után ,finom puha a bőröm reggel ha felkenem éjszakára. Nekem önmagában azonban kevés kell fölé egy kis hidratáló is. Hosszú távú hatását még nem ismerem így egy hét után elégedett vagyok . Csak az illata miatt egy csillag mínusz.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 6.

katuc77

2016. november 21.

Bár az Avon ezt a terméket 45 év felett ajánlja, nekem viszont addig még van jó pár évem, mégis kipróbáltam. Annak ellenére is, hogy szerencsésnek mondhatom magam, mert sokan azt mondják, nem látszik meg rajtam, hogy 39 éves vagyok. Megfogott benne valami, talán a termék leírása, a csomagolás, nem tudom. Nem bántam meg.
A csomagolása tényleg nagyon szép, és érdekes, ahogy a két részt, olajat és a krémet külön adagolja ez a pumpa. Praktikus, mert ez által mindkét részből ugyanannyit, a megfelelő mennyiséget lehet kinyerni egy pumpálással. Azt írja a leírás, hogy használat előtt jól fel kell rázni. Én ezt az első alkalommal elmulasztottam, de nem vettem észre semmi különbséget felrázás előtt, illetve felrázva. Ha egy térben lenne az olajos és a krémes termék, még meg is tudnám érteni, de így nem nagyon látom szükségét.
Maga a krém szerintem nagyon jó illatú, de tudjuk, hogy ez egyéni ízlés kérdése. Ahhoz képest, hogy olaj keveredik a krémmel, nagyon könnyen összedolgozható a kétféle szérum, és az arcon gyorsan be is szívódik, nem hagy maga után semmilyen ragacsos, zsíros érzetet. Sőt. Beszívódás után azonnal nagyon sima, puha tapintású lesz tőle az arcom. Megmondom őszintén, én még ilyet nem is éreztem egy szérum vagy arckrém használata során sem. Én esténként szoktam csak használni, alapos arctisztítás után. Van, hogy nem is kenem fel rá az éjszakai hidratálómat, mert ez nélkül is, de vele együtt is nagyon jól működik.
Arra azért figyeljünk oda, hogy AHA-t tartalmaz, ezt a dobozban elhelyezett termékismertetőben olvastam, ezért mindenképpen olyan arckrémet kell mellé használni, ami tartalmaz fényvédőt is.
Én nagyon megszerettem, bízom benne, hogy hosszabb távon sem változik a véleményem negatív irányban. Most azon gondolkozom, hogy anyukám részére is beszerzek egyet.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

birdy70

2016. november 15.

Finom illatú, azonnali simító hatású.

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 15.

Finom illatú, azonnali simító hatású.

zonga

2016. október 28.

Csak mintát használtam belőle, de kb. 4-5 alkalomra elég volt. Nekem nagyon tetszik, gondolkodom, hogy megveszem a rendes kiszerelést. Puha, finom lett az arcbőröm már kis mennyiségtől is. Illata kellemes, állaga jó. Szép a bőr tőle. Én esténként használom, nem tudom, a sminket hogy bírja, estére mindenképpen megfelelő.
Az ára kissé húzós, talán lesz akciósan is.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Az ára kissé húzós, talán lesz akciósan is.

Virvatuli

2016. október 28.

Nem nagyon láttam még cuccot, aminek ennyi összetevője lett volna, talán a Misshát kivéve :) Nekem is csak mintám van, jó pár napja használom, és még mindig van benne. A mintában is két külön tasakban van a szérum és az olaj, de elég macerás egyszerre kinyomni, van, hogy csak a szérumból jön. Ha az olaj is jön, a nap végére kicsit zsírosodik a bőröm. Hidratálót nem is igényelek fölé, egyből kenem rá az alapozót, úgyhogy lehet, hogy kombinált/zsírosabb bőrűeknek túl sok lenne. Jól kenhető, jól érzi magát utána a bőröm, puha, megfelelően hidratált, nincs az a feszülő érzés, amit a száraz bőrűek jól ismernek, de nem is érzem, hogy ott maradna valami az arcomon. Az alapozó is szépen felvihető rá. Ezzel együtt nem hiszem, hogy megveszem a teljes kiszerelést, inkább beszerzek valami komolyabb szérumot, ami hosszú távon is használ.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 28.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tiliacora Triandra Leaf/Vine Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Phaeodactylum Tricornutum Extract, Isomalt, Glycerin, Propylene Glycol, Trioxaundecanedioic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Dimethicone, Isododecane, Squalane, Phytol, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Polyisobutene, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Isohexadecane, Lecithin, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosa Centifolia Flower Oil, Zea Mays (Corn) Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , PEG-40 Stearate, Steareth-2, Polysorbate-60, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Polysorbate-80, Polysorbate 20, Lecithin, Peg/Ppg-19/19 Dimethicone, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Zea Mays (Corn) Oil
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , PEG-40 Stearate, Steareth-2, Polysorbate-60, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Polysorbate-80, Polysorbate 20, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Phytol, Parfum / Fragrance, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Caramel, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 14700, Gold / CI 77480, Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Phytol eo I i

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.