Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Avon.hu-n 1599 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pattelin, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Avon.hu, 1599 Ft

• Segít halványítani a finom ráncokat
  • Csökkenti a szem körüli sötét karikákat
  • Hatásos segítséget nyújt a puffadt, táskás szemek ellen is
  • Fiatalos ragyogást és kipihent megjelenést kölcsönöz
  • Intenzíven hidratál

Ár: 1599 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Reni666

2018. szeptember 13.

Sajnos nem vált be !!!

Nagyon régen kb 5 éve használtam ezt a terméket , akkor nagyon megvoltam vele elégedve .
Sajnos nem votl jo ötlet ujra venni !!, nekem is csipte a szemem ., és igazábol semmit se csinált . pénzkidobás volt az egész .
Régebbi verzioja sokkal jobb volt .

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Sajnos nem vált be !!!

Régebbi verzioja sokkal jobb volt .

Amelya

2018. augusztus 31.

Gondoltam 28 évesen itt az ideje valamit kezdeni a szemkörnyékemmel is mielőtt elkezdek ráncosodni, ezért esett erre a termékre a választásom, mert gondoltam elég lesz. Nos kétszer próbáltam ki és feladtam a küzdelmet. Olyan szinten csípi és könnyezik tőle a szemem (pedig nem kentem bele esküszöm!), hogy konkrétan nem láttam ki a könnyrengetegtől és inkább elmentem aludni, mert se olvasás, se tévé, se semmi nem ment így. Nagy csalódás volt, pedig bíztam a reklámban, hogy az Anew egy különleges, professzionális termékcsalád.

Amelya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

betti999

2018. augusztus 5.

Az előző hozzászólóval ellentétben, az én szememet borzasztóan csípte és erősen könnyezett tőle...
Semmiféle pozitív hatást nem vettem észre és végül el se használtam.

betti999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Semmiféle pozitív hatást nem vettem észre és végül el se használtam.

pattelin

2018. június 20.

Csodaszernek nem mondanám és azt sem, hogy ezentúl "smink nélkül is csodásan festek majd"! :) De teszi a dolgát, felüdíti, felfrissíti a szemkörnyékemet. Még egy kicsit csillog is. Nem csíp, nem irritál.

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Hidratálók: PEG-8, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-10
Vitaminok: Panthenol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytol eo I i

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.