KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4799 Ft

"Csak Te meg én... és a világ megszíűnik körülöttünk. Akár egy szenvedélyes ölelés, úgy csábítja el érzékeidet az Avon Attraction Rush for Her parfüm a rózsaszín grépfrút és a szamócalevél sziporkázó illatjegyeivel, melyek az ellenállhatatlan indiai jázminnal egyesülnek, hogy aztán az étcsokoládé érzékisége és az ámbra hipnotikus akkordja koronázza meg ezt a feledhetetlen illatot."

Ár: 4799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3.000 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Férfi illat, új, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ntina

2017. december 12.

Érdekes kis parfüm ez... Újságban nagyon passzolt hozzám. Karácsonyi csomagban megrendeltem, amiben volt a parfüm, egy testápoló és egy mini parfüm. Maga a parfüm csak sokadik fújásra nyerte el a tetszésemet újra. Rajtam elsőre nagyon fűszeres. A testápolójának az illata köszönő viszonyban nincs a parfümével, de nagyon finom visszafogott krémesen púderes illatot véltem felfedezni és ami a legjobb benne, hogy nem érzem hogy zsírosodna a bőröm tőle. Kipróbáltam smink alá hidratálónak és nekem bevált. A mini parfüm fúvókája pedig egyenest szuper :D Összességében szeretem. A kezdeti csalódottságnak már nyoma sincs. Megtartom, használom, de attól még nem ez lesz a kedvencem. :)

ntina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

olahnemese

2017. november 8.

Nálam jelenleg elnyerte a No.1 címet. Mintaboltban néztem először, majd másodjára... Tutira mentem. Mindkét alkalommal elragadott az illata. Megrendeltem. Nőies, csokis, nem tucat illat, nagyon illik hozzám, ráadásul nagyon tartós. A párom minden nap megjegyzi, milyen jó illatom van. :) Őszre-télre nekem maga a tökély.

1 hónap elteltével nekem már túl sok, túl erős, túl tömény. Most inkább hanyagolom kicsit.

olahnemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

MissNothing

2017. október 18.

A katalogusban annyira nem fogott meg, de: Sűrgösen kellett egy új parfüm. Szerettem volna rendelni egyet az Attractionból, a simából, de az épp nem volt készleten, így erre esett a választás. Nem bántam meg , jó, és viszonylag tartós is. Hasonlít egyik parfümömhöz. Sokan megkérdezik mit fújtam magamra, mert tetszik nekik Ez csak jót jelent.. Valószínű, hogy még fogok rendelni belőle. :)

MissNothing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

griaal

2017. október 11.

Nagyon tetszik az illata, de sajnos nekem egyáltalán nem tartós. Kb. 2 óra és mintha magamra sem fújtam volna :(

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Imádom! Megszagoltam a katalógusban és beleszerettem. Szerintem valamennyire hasonlít Avril Lavigne Black Star-ra, amit sajna kivontak a forgalomból. Egy összetevőjük egyezik, úgy emlékszem, hogy a fehér csoki, lehet azért is. Tartós az illata.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

angelina69

2017. augusztus 13.

Most, hogy megláttam róla a véleményt, eszembe jutott, nem régen jártam az Avon mintaboltban, ahol ezt is megszaglásztam, igaz csak blatteren. Virágos csokoládé, inkább gourmand, mint édes. Hasonlít az új TTA-ra, bár akkor inkább ez, mint az. Nem az én illatvilágom, ezért nagyon nem is tudok róla áradozni. Egyébként blatteren az átlagos kb. 4 órás tartósságot hozta, átlagos szillázzsal.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

skin

2017. augusztus 13.

Nekem túl csokis és avonos....

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nekem túl csokis és avonos....

lovecreams

2017. augusztus 11.

Visszafogottan édes parfüm, nekem picit hasonlít a Today, Tomorrow Always My Everythingre, de az mérföldekkel jobb. Én a jázmint és a szamócát érzem ki belőle a legjobban, mindennapokra elmegy kategória, ha nagyon akarom. Ár-érték arányban viszont nem, nagyon nem.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Noah27

2017. július 22.

Hááát tényleg nem hozza a nagy tesója szintjét....de nem is rossz(kellemes,viszonylag "szolíd",minden évszakhoz illik).
Az üveg formáját még mindig csípem,a tartósság is oké.
Elhasználom,de nem a no.1 parfümök.
Ebben az árban inkább mást veszek legközelebb.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Az üveg formáját még mindig csípem,a tartósság is oké.
Elhasználom,de nem a no.1 parfümök.
Ebben az árban inkább mást veszek legközelebb.

dorottya96

2017. július 13.

Nekem ez egy az egyben férfiparfüm. Borzasztó. Ennyire pacsulis/csokis rettenetet már régen nem éreztem. Mintát kaptam belőle és elkezdtem tőle émelyegni. Ez a valaha volt legrosszabb avonos női parfüm címet is megérdemelné.... egyébként nincs bajom az avon illataival-sőt ennek a parfümnek az elődjét-azaz a sima attractiont-egyenesen imádom. De ez óriási csalódás. Olyannyira nincsen benne kifinomultság se merészség. Bár aki ezt a borzalmat magára fújja az elég merész..pláne nyáron egy zsúfolt buszon ahol sajnos a minap egyből megcsapta az orrom, és azt hittem rosszul leszek. Szóval ha valamit elkerülnék messziről, akkor az ez a parfüm lenne.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.