KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 6199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 6199 Ft

"Csak Te meg én... és a világ megszíűnik körülöttünk. Akár egy szenvedélyes ölelés, úgy csábítja el érzékeidet az Avon Attraction Rush for Her parfüm a rózsaszín grépfrút és a szamócalevél sziporkázó illatjegyeivel, melyek az ellenállhatatlan indiai jázminnal egyesülnek, hogy aztán az étcsokoládé érzékisége és az ámbra hipnotikus akkordja koronázza meg ezt a feledhetetlen illatot."

Ár: 6199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3.000 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Férfi illat, új, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost
Ár: 3000 , Eladó: zsofia960217
Állapot: új, Helyszín: Budapest vagy Budaörs, fizetés: személyesen átvehető

rocksolya

2017. augusztus 17.

Imádom! Megszagoltam a katalógusban és beleszerettem. Szerintem valamennyire hasonlít Avril Lavigne Black Star-ra, amit sajna kivontak a forgalomból. Egy összetevőjük egyezik, úgy emlékszem, hogy a fehér csoki, lehet azért is. Tartós az illata.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

angelina69

2017. augusztus 13.

Most, hogy megláttam róla a véleményt, eszembe jutott, nem régen jártam az Avon mintaboltban, ahol ezt is megszaglásztam, igaz csak blatteren. Virágos csokoládé, inkább gourmand, mint édes. Hasonlít az új TTA-ra, bár akkor inkább ez, mint az. Nem az én illatvilágom, ezért nagyon nem is tudok róla áradozni. Egyébként blatteren az átlagos kb. 4 órás tartósságot hozta, átlagos szillázzsal.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

skin

2017. augusztus 13.

Nekem túl csokis és avonos....

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nekem túl csokis és avonos....

lovecreams

2017. augusztus 11.

Visszafogottan édes parfüm, nekem picit hasonlít a Today, Tomorrow Always My Everythingre, de az mérföldekkel jobb. Én a jázmint és a szamócát érzem ki belőle a legjobban, mindennapokra elmegy kategória, ha nagyon akarom. Ár-érték arányban viszont nem, nagyon nem.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Noah27

2017. július 22.

Hááát tényleg nem hozza a nagy tesója szintjét....de nem is rossz(kellemes,viszonylag "szolíd",minden évszakhoz illik).
Az üveg formáját még mindig csípem,a tartósság is oké.
Elhasználom,de nem a no.1 parfümök.
Ebben az árban inkább mást veszek legközelebb.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Az üveg formáját még mindig csípem,a tartósság is oké.
Elhasználom,de nem a no.1 parfümök.
Ebben az árban inkább mást veszek legközelebb.

dorottya96

2017. július 13.

Nekem ez egy az egyben férfiparfüm. Borzasztó. Ennyire pacsulis/csokis rettenetet már régen nem éreztem. Mintát kaptam belőle és elkezdtem tőle émelyegni. Ez a valaha volt legrosszabb avonos női parfüm címet is megérdemelné.... egyébként nincs bajom az avon illataival-sőt ennek a parfümnek az elődjét-azaz a sima attractiont-egyenesen imádom. De ez óriási csalódás. Olyannyira nincsen benne kifinomultság se merészség. Bár aki ezt a borzalmat magára fújja az elég merész..pláne nyáron egy zsúfolt buszon ahol sajnos a minap egyből megcsapta az orrom, és azt hittem rosszul leszek. Szóval ha valamit elkerülnék messziről, akkor az ez a parfüm lenne.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Csilla06

2017. július 13.

Nagyon szeretem. Ha ezzel fújom be magam mindig meg kérdezik a illatot ami rajtam van.

Csilla06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

melone19

2017. július 8.

Volt régen az Avonnak egy mennyei illata, az Extraordinary. Arra hasonlít, de ez csak halovány utánzat. Az sokkal kifinomultabb, elegánsabb volt. És gyönyörű üvegcséje. Ez csalódás, már sokadszor... úgyhogy továbbra is várom vissza a Surrendert.

melone19
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Kremcica

2017. július 7.

Meglepően kellemes illat. Mintát kaptam a női és férfi parfümből és mindkettő tetszik. Ennél konkrétan a csokoládét érzem illetve (talán a szamóca) édességet. Még van benne a szokásos Avon mellékillat de összességében nem rossz. Tartóssága is jó (kb. 4 óra) de nem nyári illat ahhoz túl testes. Alapára elég drága, érdemes várni egy kicsit hogy egy féláras akcióban reális áron hozzá lehessen jutni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Olvasom a sok negatív véleményt és...nem értem. Mikor megrendeltem már akkor is nagyon tetszett és mikor megérkezett és beleszagoltam, akkor meg pláne. Nagyon szenvedélyes illata van, talán ez rá a legjobb szó. Grapefruit és még valami,amit érzek de nem tudom meghatározni,hogy mi. Az árát mondjuk sokallom,de talán megéri. Először megrendeltem én,aztán megérezte rajtam a nővérem,szóval ő is megvette. Majd az anyukám,aztán az ő munkatársa.. Már az egész város imádja :).

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.