KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 6199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 6199 Ft

"Csak Te meg én... és a világ megszíűnik körülöttünk. Akár egy szenvedélyes ölelés, úgy csábítja el érzékeidet az Avon Attraction Rush for Her parfüm a rózsaszín grépfrút és a szamócalevél sziporkázó illatjegyeivel, melyek az ellenállhatatlan indiai jázminnal egyesülnek, hogy aztán az étcsokoládé érzékisége és az ámbra hipnotikus akkordja koronázza meg ezt a feledhetetlen illatot."

Ár: 6199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 3.000 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Férfi illat, új, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost
Ár: 2000 Ft , Eladó: winniethepooh
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, 14.ker., fizetés: Személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

minaya

2018. február 10.

2 napja fújkodom és szaglászgatom, de nem jutunk dűlőre. Kifújáskor nagyon erősen alkoholos és kifejezetten férfias illata van. Elsőre meg is ijedtem, hogy mi lesz ebből, de kb. negyed óra után visszafinomodik egy édeskés, gyenge illattá. És ennyi! Én nem érzek ki belőle semmit, pedig máskor ez nem szokott problémát okozni. Talán egy icipicit érzem a csokiillatot (praliné), de az is lehet, hogy már csak bemagyarázom magamnak. :) Nem tudom, lehet, hogy az én bőrömmel egyszerűen nem kompatibilis ez a parfüm, mert a csuklómhoz nyomva az orrom se, igazán érzek az égvilágon semmit, csak egy nagyon gyene édeskés-virágos illatot. Olyan, mint más parfüm esetében a sokórás maradvány a bőrön.
Nem akarom nagyon lehúzni, mert az Avon bizonyos illatait kifejezetten szeretem. A nagytesóját egyenesen imádom, az egy nagyon jól eltalált illat szerintem. Sőt, az összetevők alapján ezt is imádnom kéne. :) A fentiek miatt a tartóssága (rajtam!) kb. semmi. Az a pici, amit érzek, az nem rossz, szóval büdösnek semmiképp sem mondanám, de rajtam valahogy nem működik. Egy semleges 3-ast adok neki, de később jövök még egy update-el, és megszaglásztatom magam valakivel, hogy ő érzi-e rajtam. :) :)

minaya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Katka0716

2018. január 25.

Szettben jutottam hozzá, jó áron. Vakon vettem meg, barátnőm ajánlotta, hogy nagyon jó az illata, és igaza volt! Először kifújva erős, fűszeresebb illata volt, meg is ijedtem, hogy mi lesz ebből, de 1 óra elteltével valami kellemes, csoda vett körül. Isteni finom, karakteres illata van. Valami hasonlót kerestem, de sose találtam a hozzám illőt. Ez viszont nagyon tetszik, jobban, mint a sima Attraction, annak rajtam v.hogy más illata van. Tartóssága viszonylag jó. Dél körül fújtam magamra, egész délután éreztem, estére gyengült az illata. Reggel a hajamon még éreztem. Akciósan vagy szettben, újra fogom venni.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

NyMirjam

2018. január 19.

Nagyon imadom az illatát.❤
Télre nekem a tökéletes illat!!!Bevásároltam belőle,nehogy eltűnjön,mint az előző kedvenc illatom az avontól.😅

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Nagyon imadom az illatát.❤

Szimbike

2018. január 10.

Ezt az illatot már jobban preferálom, mint az elődjét. Jobban be tudjuk egymást fogadni, jól harmonizál a bőrömmel, nagyon jól bontakozik ki. Kicsit mély, kicsit buja és nagyon szenvedélyes, egyszerre meleg, édes, fás, púderes, és talán van egy kis fanyarsága is. Olyan oldalamat hozza ki, amit igen ritkán hozok felszínre. Hihetetlen, mit tud egy parfüm az ember érzékeivel tenni. Eddig tökéletes, kategóriáját figyelembe véve. Nem azt mondom, hogy a világ legjobb parfümje, és bevallom, nagy tesója kiforrottabb illat, de jelenleg jól érzem magam, ha magamra fújom, és ez a lényeg. :)

Szimbike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Kremcica

2017. december 14.

Meglepően kellemes illat. Mintát kaptam a női és férfi parfümből és mindkettő tetszik. Ennél konkrétan a csokoládét érzem illetve (talán a szamóca) édességet. Még van benne a szokásos Avon mellékillat de összességében nem rossz. Tartóssága is jó (kb. 4 óra) de nem nyári illat ahhoz túl testes. Alapára elég drága, érdemes várni egy kicsit hogy egy féláras akcióban reális áron hozzá lehessen jutni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

ntina

2017. december 12.

Érdekes kis parfüm ez... Újságban nagyon passzolt hozzám. Karácsonyi csomagban megrendeltem, amiben volt a parfüm, egy testápoló és egy mini parfüm. Maga a parfüm csak sokadik fújásra nyerte el a tetszésemet újra. Rajtam elsőre nagyon fűszeres. A testápolójának az illata köszönő viszonyban nincs a parfümével, de nagyon finom visszafogott krémesen púderes illatot véltem felfedezni és ami a legjobb benne, hogy nem érzem hogy zsírosodna a bőröm tőle. Kipróbáltam smink alá hidratálónak és nekem bevált. A mini parfüm fúvókája pedig egyenest szuper :D Összességében szeretem. A kezdeti csalódottságnak már nyoma sincs. Megtartom, használom, de attól még nem ez lesz a kedvencem. :)

ntina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

olahnemese

2017. november 8.

Nálam jelenleg elnyerte a No.1 címet. Mintaboltban néztem először, majd másodjára... Tutira mentem. Mindkét alkalommal elragadott az illata. Megrendeltem. Nőies, csokis, nem tucat illat, nagyon illik hozzám, ráadásul nagyon tartós. A párom minden nap megjegyzi, milyen jó illatom van. :) Őszre-télre nekem maga a tökély.

1 hónap elteltével nekem már túl sok, túl erős, túl tömény. Most inkább hanyagolom kicsit.

olahnemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

MissNothing

2017. október 18.

A katalogusban annyira nem fogott meg, de: Sűrgösen kellett egy új parfüm. Szerettem volna rendelni egyet az Attractionból, a simából, de az épp nem volt készleten, így erre esett a választás. Nem bántam meg , jó, és viszonylag tartós is. Hasonlít egyik parfümömhöz. Sokan megkérdezik mit fújtam magamra, mert tetszik nekik Ez csak jót jelent.. Valószínű, hogy még fogok rendelni belőle. :)

MissNothing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

griaal

2017. október 11.

Nagyon tetszik az illata, de sajnos nekem egyáltalán nem tartós. Kb. 2 óra és mintha magamra sem fújtam volna :(

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Imádom! Megszagoltam a katalógusban és beleszerettem. Szerintem valamennyire hasonlít Avril Lavigne Black Star-ra, amit sajna kivontak a forgalomból. Egy összetevőjük egyezik, úgy emlékszem, hogy a fehér csoki, lehet azért is. Tartós az illata.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.