KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 4799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 4799 Ft

"Csak Te meg én... és a világ megszíűnik körülöttünk. Akár egy szenvedélyes ölelés, úgy csábítja el érzékeidet az Avon Attraction Rush for Her parfüm a rózsaszín grépfrút és a szamócalevél sziporkázó illatjegyeivel, melyek az ellenállhatatlan indiai jázminnal egyesülnek, hogy aztán az étcsokoládé érzékisége és az ámbra hipnotikus akkordja koronázza meg ezt a feledhetetlen illatot."

Ár: 4799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Attraction Rush for Her férfi változat
Ár: 3.000 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Férfi illat, új, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost
Ár: 2000 Ft , Eladó: winniethepooh
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, 14.ker., fizetés: Személyesen

babuu

2018. június 2.

Az illata nagyon kellemes, virágos-édes. Árához képest (3000 Ft volt szettben) tartós. De még mindig keresem az igazit, meg egy kicsit meg is untam, ezért nem fogom újra venni.

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Brigitt

2018. április 30.

Kifújáskor egy kissé erős, de 10 perc után olyan finom, édes, krémes simogató illattá szelídül a bőrömön, hogy csak na.Én speciel nem a csokit érzem ki belőle, hanem a jázmint és az ámbrát fűszerekkel. A sima attractiont is nagy bírom, de számomra ő is ugyanolyan szuper.

Brigitt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 30.

Briginam

2018. március 28.

A sima attraction verhetetlen!
Gondoltam kiprobalom ezt is, hatha ez is olyan jo, mint a sima. Akciosan vettem a nagy valtozatat 2000 ftert. Annyi penzt meger, mert sokaig kitart annak ellenere, hogy eroszakosan fujkalom magamra, hogy fogyjon mar el, es vehessek vegre mas parfumot.
Az illata nagyon nagyon eros. Puder illata van, a baratnom szerint fullaszto.
Elhasznalom, de nem veszem ujra

Briginam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

A sima attraction verhetetlen!
Az illata nagyon nagyon eros. Puder illata van, a baratnom szerint fullaszto.
Elhasznalom, de nem veszem ujra

Eszteerke

2018. március 26.

Kellemes, virágos-fűszeres illat, néha befújom magam vele, de valóban nem olyan jó, mint a sima Attraction 😊😊 Tartóssága megfelelő, sokáig érzem magamon 😀

Eszteerke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

MissQuen

2018. március 16.

Nagyon jó, keleties csokoládés PRÉMIUM avonos illat. Számomra jobban tetsző, mint az Attraction. A parfüm üvege nagyon ötletes és dekoratív!

MissQuen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

specyal

2018. március 8.

Sajnos áldoztam rá pénzt.Hiba volt.Tucat illat.Semmi különöset nem tapasztaltam és hála Istennek nem tartós.Alíg várom h megszabaduljak tőle.Édes-fülledt illat.Katalógusban sokkal jobb volt az illata.
Az Attraction nyomába NEM ér.
Sajnos nem az én illatom.

specyal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Az Attraction nyomába NEM ér.
Sajnos nem az én illatom.

minaya

2018. február 10.

2 napja fújkodom és szaglászgatom, de nem jutunk dűlőre. Kifújáskor nagyon erősen alkoholos és kifejezetten férfias illata van. Elsőre meg is ijedtem, hogy mi lesz ebből, de kb. negyed óra után visszafinomodik egy édeskés, gyenge illattá. És ennyi! Én nem érzek ki belőle semmit, pedig máskor ez nem szokott problémát okozni. Talán egy icipicit érzem a csokiillatot (praliné), de az is lehet, hogy már csak bemagyarázom magamnak. :) Nem tudom, lehet, hogy az én bőrömmel egyszerűen nem kompatibilis ez a parfüm, mert a csuklómhoz nyomva az orrom se, igazán érzek az égvilágon semmit, csak egy nagyon gyene édeskés-virágos illatot. Olyan, mint más parfüm esetében a sokórás maradvány a bőrön.
Nem akarom nagyon lehúzni, mert az Avon bizonyos illatait kifejezetten szeretem. A nagytesóját egyenesen imádom, az egy nagyon jól eltalált illat szerintem. Sőt, az összetevők alapján ezt is imádnom kéne. :) A fentiek miatt a tartóssága (rajtam!) kb. semmi. Az a pici, amit érzek, az nem rossz, szóval büdösnek semmiképp sem mondanám, de rajtam valahogy nem működik. Egy semleges 3-ast adok neki, de később jövök még egy update-el, és megszaglásztatom magam valakivel, hogy ő érzi-e rajtam. :) :)

minaya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Katka0716

2018. január 25.

Szettben jutottam hozzá, jó áron. Vakon vettem meg, barátnőm ajánlotta, hogy nagyon jó az illata, és igaza volt! Először kifújva erős, fűszeresebb illata volt, meg is ijedtem, hogy mi lesz ebből, de 1 óra elteltével valami kellemes, csoda vett körül. Isteni finom, karakteres illata van. Valami hasonlót kerestem, de sose találtam a hozzám illőt. Ez viszont nagyon tetszik, jobban, mint a sima Attraction, annak rajtam v.hogy más illata van. Tartóssága viszonylag jó. Dél körül fújtam magamra, egész délután éreztem, estére gyengült az illata. Reggel a hajamon még éreztem. Akciósan vagy szettben, újra fogom venni.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

NyMirjam

2018. január 19.

Nagyon imadom az illatát.❤
Télre nekem a tökéletes illat!!!Bevásároltam belőle,nehogy eltűnjön,mint az előző kedvenc illatom az avontól.😅

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Nagyon imadom az illatát.❤

Szimbike

2018. január 10.

Ezt az illatot már jobban preferálom, mint az elődjét. Jobban be tudjuk egymást fogadni, jól harmonizál a bőrömmel, nagyon jól bontakozik ki. Kicsit mély, kicsit buja és nagyon szenvedélyes, egyszerre meleg, édes, fás, púderes, és talán van egy kis fanyarsága is. Olyan oldalamat hozza ki, amit igen ritkán hozok felszínre. Hihetetlen, mit tud egy parfüm az ember érzékeivel tenni. Eddig tökéletes, kategóriáját figyelembe véve. Nem azt mondom, hogy a világ legjobb parfümje, és bevallom, nagy tesója kiforrottabb illat, de jelenleg jól érzem magam, ha magamra fújom, és ez a lényeg. :)

Szimbike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.