KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Meleg és érzéki illat annak a férfinak, aki tudja, hogyan legyen gyengéd, és hogyan tegye boldoggá a szerett nőt. Illat, mely felér egy gyengéd érintéssel. A kölcsönös bizalom és a végtelen gyengédség közeli érintése - elegáns, visszafogott aroma.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina1105

2017. szeptember 13.

A férjemen imádom az illatát. Hosszan tartó, kicsit intenzív. Legközelebb a kölnijét is megkapja. :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

roddo

2016. szeptember 6.

Az általam eddig használt Avon termékek közül a legjobb illat, és ez igaz a tusfürdőre és a parfümre is.

roddo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Dayanara

2014. szeptember 17.

2014. március 5.
Nem tudom miért, de bolondulok az illatért, így hát amikor akciós volt ez a dezodor muszáj volt megvennem.
(Az enyém INCI-je amúgy kicsit máshogy fest, de rendeltem egy másik sprayt is, ha megérkezik és annak is eltér a listája az ittenitől, akkor majd javítom, lehet kicsit változtattak rajta... Egyébként inkább csak sorrendi eltérés van, hatalmas változás nem történt.)

Még rendelés előtt elolvastam a véleményeket, és bár egyetértettem Joe38 véleményével, mégis úgy gondoltam, hogy akkor ez nekem pont jó lesz a parfümmel együtt használva (én valahogy szeretek legalább minimálisan feltűnő lenni ilyen téren, szeretem ha messziről is érezni valamennyire az illatot, tehát ha már használom, akkor az legyen jelen rendesen). Ennek ellenére örülök, hogy végül nem bírtam magammal és egy átlagos, itthon töltött napon próbáltam ki először, a parfüm nélkül! Valóban elég intenzív az illata, ezért én is azt tudom javasolni, hogy legalább első alkalommal csak önmagában próbálja ki az ember, mert egyszerre a parfümmel sok lehet. Hirtelen én sem éreztem, hogy mennyire tömör és erőteljes is ez az illat így, aztán kb. negyed óra múlva vettem észre, hogy tényleg mennyire sok, szerintem parfümmel együtt egyeseknél kisebb émelygést is kiválthat már - függetlenül attól, hogy tényleg jó illat.
Ajánlott a megfontolt használat, mert elképesztően tartós is a spray illata. 24 órán keresztül minimum érezni, ruhán pedig napokig, még akkor is, ha keveset fújt az ember.

Igazából nekem az tetszik benne a legjobban, hogy mennyire tartós az illata. A legtöbb dezodor, illetve Avonos vagy drogériás kölni, Edt stb. nem tart eddig!
Emellett úgy vettem észre, hogy az izzadásgátlás terén is tökéletesen teljesít, még akkor is, ha csak keveset fújok. Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy én sosem voltam erősen izzadós fajta, pláne nem hidegebb időben. Viszont komolyabb munkavégzésnél azért néha már érezni szoktam, hogy mintha kezdene nedvesebb lenni a bőröm, de ezzel a termékkel egyáltalán nem éreztem ilyesmit. Szóval szerintem mindenképpen a hatásosabbak közé tartozik.
Ezeket figyelembe véve már nem is találom olyan soknak a normál árát sem, mert ha a továbbiakban is hasonlóan teljesít, akkor azért elég lesz egy ideig ez a 150 ml is. Akciósan, 500-600 forint körül pedig nagyon megéri.
És eddig úgy tűnik, hogy a ruhákon sem hagy foltot. Sőt, masszív "ködfelhő" sem teríti be a szobát kifújáskor, és a spray is valóban oda megy, ahová kell, nem pedig mellém a levegőbe, padlóra, mindenhova.
Ha valakinek esetleg számít: egyáltalán nem irritálta a bőrömet még borotválás után sem, nem csíp, nincs az a fagyos érzés sem.
Parfüm nélkül, önmagában talán alkalmas lehet napi használatra is (leginkább ősszel és télen, vagy tavasszal, melegben szerintem a többség általában nem ilyen illatokra vágyik). De erre az illatra, magára a Black Suede Touch-ra, akár parfüm, akár deo spray, tényleg az az egyik legjobb leírás, hogy "tudni kell bánni vele". Isteni illat, de néha már kicsit besokallhat tőle az ember, viszont ha mértékkel, ill. kisebb szünetekkel használja, akkor újra vágyni fog rá, mert igazán finom és van benne valami egyedi.

UPDATE: nem tudom miért, de nyáron nekem hiába gátolta az izzadást (közepesen teljesített), sajnos nem tudtam naponta használni, mert kipirosodott, kipattogott tőle a hónaljam és csípte. Persze az összetevőket elnézve nem csoda, szóval szerintem ezt inkább csak alkalmakkor érdemes használni a parfüm mellé. Vagy én fújtam túl sokat, vagy én vagyok túlérzékeny, nem tudom. Nyáron amúgy az illata is gyorsabban elillan. Szerencsére a kipirosodás is elmúlt pár nap alatt. 1 csillag levonás.

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

2014. március 5.

Joe38

2013. május 29.

Szerintem ez egy alkalmi buké!(Mint a boroknál:nem mindig van kedve inni az embernek ,de néha jól esik!)
Tényleg jó erős de már nem használnám együtt a parfümjével mert sok lenne............
Lehet ez fordítva is igaz..............
Néha viszont kifejezetten tetszik.
Összességében 4*-ot kiérdemel.
Tudni kell bánni vele.

Joe38
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Lehet ez fordítva is igaz..............
Néha viszont kifejezetten tetszik.
Összességében 4*-ot kiérdemel.
Tudni kell bánni vele.

Linda0222

2013. március 22.

Hosszan tartó és kellemes illat, bár az eredeti áron szerintem drága.

Linda0222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Hosszan tartó és kellemes illat, bár az eredeti áron szerintem drága.

somodiedo

2013. február 10.

Párom teljesen meg van őrülve érte, ezért megkapta tőlem a tusfürdőt és a sprayt is. Én már kevésbé ájultam el tőle, nem mondom, hogy büdös, de van ennél jobb is, nekem túlságosan erőteljesen illat. Én a lágyabb, édesebb illatokat kedvelem, mind női mind férfi vonalon. De ha neki ez tetszik, nem bánom. Kettőnk véleménye alapján 4 *.

somodiedo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

zsoci92

2012. június 21.

Jó az illata és a barátomnak olyan tartós volt mint a többi ilyen spray. :)

zsoci92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Jó az illata és a barátomnak olyan tartós volt mint a többi ilyen spray. :)

ribizli

2012. április 27.

Először nagyon kellemes férfiillat, de már a kb. harmadik alkalom után azt mondtam a barátomnak, h cserélje le, nagyon irritál. Pedig az egész kis családot megvettem neki, a tusfürdőt is, golyós deot, parfümöt is, dezodort is. Ebből csak a tusfürdőt használta el, hiszen gyorsan elillant az illata.

ribizli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Lyral, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Triclosan