KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Extrém frissességű női illat, mely nyomban a lágy tengervíz, a frissesség, s a végtelen kékség birodalmába röpíti Önt. Mély, hosszan tartó illat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kodi

2016. március 1.

Meghatározhatatlan, friss, gyümölcsös, sportos, kicsit uniszex, sokáig tart, de akár túl is adagolható. Jellemző az Avonra, már ezt sem lehet kapni.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Moonlight

2014. február 15.

Egyik kedvenc illatom volt... :(
Imádtam,annyira friss,kéééék illat. Lehet,hogy kicsit pasisnak hatott,de én imádtam. Nagyon tartós is volt. Nem értem,miért szüntették meg. Ha újra kapható lenne,biztos vevő lennék rá. Bár van még pici tartalékom belőle. Az utolsó üvegben amit használtam hagytam egy keveset.

Moonlight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Egyik kedvenc illatom volt... :(

Lunita

2013. szeptember 11.

Nyári vizes-friss illat, kicsit olyan légies lett rajtam egy idő után. Kedveltem.

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Dayanara

2013. július 24.

Egyik kedvenc illatom, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Véleményem szerint sok Avonos parfüm szemét kategória, pl. volt egy, aminek tökéletesen olyan volt az illata, mint az egyik népszerű rovarirtó spraynek... Érthetetlen, hogy ezt nem tették be állandóra. Ez az az illat, amit ha magamra fújtam biztosra vehettem, hogy aznap is akad valaki, aki megkérdezi milyen parfümöt viselek. Sokszor jegyezték fel a nevét idegenek is, annyira megtetszett nekik rajtam.
Igazán jó illat, s bár nem nagyon szoktam szeretni a női parfümöket, ez mégis tetszik, kellemes tengert idéző illatú kölni.
És az üveg! Végre egy olyan női parfüm, ami nem az a tipikus "rózsaszín giccs". Igényes, egyszerű, letisztult csomagolás.

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

jns.melinda

2013. április 26.

Ez is nagyon jó volt, kár érte.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Ez is nagyon jó volt, kár érte.

kozlokova73

2013. március 5.

Ez volt es meg az exreordinary az elso mintak az avonbol. Mindegyiket szerettem. ez egy kicsit pasis volt rajtam,de jo ra vissza emlekezni. Mar az avon nem nagyon tud. olyan mintha mindegyik hasonlo lenne,csak az egyikben valamibol tobbet tesznek,valamibol kevesebbet a kovetkezo szerzemenyukben fodtva . pontozom en oket mint mas is itt a kremmaniaban,hozzateszem,hogy tetszik ,igen tetszik de meg is varom toluk azt a mas valamit,nem tudom. szep illatok amiket gyartanak,de en remenykedem ,hogy egyszer valami kulonlegesseg is lessz majd az avonnak.

kozlokova73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

vanillacaramella.sweet

2013. február 22.

Bár lenne még valakinek, megvenném. Nagyon szuper illat volt. :)

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

Bár lenne még valakinek, megvenném. Nagyon szuper illat volt. :)

nyüsszentyű

2013. január 25.

A második kedvencem az avontól. És ez is megszűnt. :( Nagyon friss illata van, olyan, mintha a tenger mellett sétálna az ember.

nyüsszentyű
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

karakumsivatag

2012. november 30.

Ez is kedvencem volt, de sajnos az Avon minden olyan illatot megszüntet, amit megszeretek:(
Szerintem is inkább nyári illat. Nagyon kék és friss illat, de nem fanyar, hanem inkább olyan tengervizes, tiszta illat. És még tartós is volt.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol