KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bubucim

2017. május 14.

Nekem is még ez a régebbi verziója volt meg. Elég volt talán 2 nyárra is. Nyári illat, de semmi extrát nem ad. Nagyon nem az újravevős kategória, hiába adnak Avonék rá új köntöst. Az Exotic beaches parfümhöz hasonlót viszont nagyon várok tőlük. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Béatrice

2014. december 24.

Update: Hát, azóta sem sikerült elfújnom, legutóbbi funkciója szobaillatosító volt. :D De így sem sikerült elhasználni, szóval múltkor lefokoztam WC-illatosítónak, már ki is tettem, de a húgom rácsapott, hogy ha nekem ez nem kell, akkor ő elhasználná...szívesen adtam oda neki, csak ne kelljen többet látni, szagolni. :D Szóval így levonok még egy csillagot, tehát összességében kettő.

2013. május 3.: Ajándékba kaptam tavaly nyáron, akkor sem tetszett annyira, de próbáltam elfújni. Még mindig több, mint a fele megvan, de talán nyáron ismét többször használom és végre elfogy. :D Elsőre elég erős az illata, de 1-2 óra múlva már mondhatni kellemes. Egyébként egész tartós.

Béatrice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

Bunnylove92

2014. december 7.

Nekem is a 8. osztályt juttatja eszembe :D Jó ideig imádtam, de a végén annyira meguntam, hogy már utáltam és anyukámnál kötött ki. A kellemes emlékek miatt 5 csillag.

Bunnylove92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Szabina9427

2014. március 19.

Húú ez a parfüm az általános iskolát juttatja eszembe! :D Kb. 8. osztályos voltam, amikor az osztályból szinte az összes barátnőm ezt rendelte :). Aztán ha jól emlékszem eltűnt 1-2 évre, mert középiskolába nem tudtam megrendelni.. Ha jól emlékszem régen volt Brazil a neve, jelenleg Miami Party. A mai napig imádom a nyári illatát, de talán kicsit megkomolyodtam, most már a Summer White-al nyomom :D

Szabina9427
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

viktorianikolett

2013. augusztus 4.

először nagyon tetszett, de akkor még több évvel fiatalabb voltam. Bár már akkor is valami miatt a sörre emlékeztetett...ez mai napig rejtély. Amúgy ma már inkább hányinger :/ a szeméttelepen kötött ki :D

viktorianikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Nicu

2013. március 26.

Nyertem ajándékcsomagot, abban volt. Erős illata van, de megtetszett, el is használtam, de nem volt túl tartós.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Gittab88

2013. március 8.

Igazi nyári illat, nem árt, ha visszük magunkkal, mert hamar elillan, így nem árt napközben kicsit frissíteni, emiatt egy csillagot levonok.

Gittab88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

devcat

2013. január 28.

Nyárra való, édeskés, erős illata van. Kb. 1/3-át használtam el, már nem tetszik annyira.

devcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Wiikii

2012. november 7.

Egyik nyáron csak ezt használtam..nagyon erős, édes, tartós illata volt. Télen illetve a hűvösebb idő beálltával ez az illaterősség lecsökkent. Én kiszerettem belőle, illetve a túl édes illatú dolgokból.:)

Wiikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Acid Yellow 3, Orange 4 / CI 15510, CI 14700

Színezék. Narancssárga.