KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bububaba, Módosítva: 2018. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

Mélytisztítás és hidratálás uborkával és aloe verával.

• eltávolítja a bőrről a szennyeződéseket
  • energizálja a bőrt

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zonga

2018. július 17.

Alapvetően tetszik. Szép puha lett tőle a bőröm, nem szárít, nem okoz irritációt. Érzem, hogy tiszta, egységes, jól hidratált lett tőle az arcom. Jól szárad. Viszont kicsit nehezebben tudtam lehúzni, mint a márka egyéb maszkjait, bár lehet, hogy nagyon vékonyan kentem föl. Elég nagy a kiszerelés, és árban is megfelelő.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

angimay

2018. július 12.

Jó kis lehúzható arcmaszk elsősorban nyárra. Nem került sokba, ennyiért megéri. Hűsít és hidratál.

angimay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.