Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Bububaba, Módosítva: 2018. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

Mélytisztítás és hidratálás uborkával és aloe verával.

• eltávolítja a bőrről a szennyeződéseket
  • energizálja a bőrt

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zonga

2018. augusztus 31.

Alapvetően tetszik. Szép puha lett tőle a bőröm, nem szárít, nem okoz irritációt. Érzem, hogy tiszta, egységes, jól hidratált lett tőle az arcom. Jól szárad. Viszont kicsit nehezebben tudtam lehúzni, mint a márka egyéb maszkjait, bár lehet, hogy nagyon vékonyan kentem föl. Elég nagy a kiszerelés, és árban is megfelelő.

UPDATE: azóta többször használtam úgy, hogy kicsit vastagabban kentem föl, tovább hagytam magamon, és teljesen jól le lehetett húzni, szinte egy darabban. Jó termék!

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

ZsofiL

2018. augusztus 31.

Friss, puha, hidratált a bőröm utána, nem szárít, és nem okozott irritációt nekem sem. Akciósan vettem 499 Ft-ért, abszolút megéri az árát. Ha elfogy, újra fogom venni.

ZsofiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

angimay

2018. július 12.

Jó kis lehúzható arcmaszk elsősorban nyárra. Nem került sokba, ennyiért megéri. Hűsít és hidratál.

angimay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.