KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd tusolóselé az egész családnak. Érzékeny bőrűek is használhatják.

Jucus85

2017. február 3.

Nos,újra kapható,nagyon finom krém illatú,teljesen jó!3 dik tubust rendelem tél van egy kis krémezés utána a 400 mls tesojábol es szuper a bőröm!!!!

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

zdoreebaba

2016. július 31.

A kedvenc tusfürdőm volt, egyszerűen imádtam használni! Nagy kár, hogy már nem gyártják, sajnálom! Krémes állagú, jól habzó, kellemes kamillás-zabos illatú tusi. Felejthetetlen számomra! Nagyon jól hidratált. Jelenleg a testápolóját is használom, amiből már nem is tudom hányadik tubussal fogyasztom. Az Avon legszenzációsabb terméke. Családom legnagyobb favoritja! Izgatottan várom, hogy mikor lesz újból katalógusban.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 31.

nanne

2016. július 7.

Az illata tényleg kellemes,az a tipikus illat, amit bármikor tudok használni, ezért tetszett meg.A habzása is megfelelő számomra, de sajnos annyira szárít, hogy biztos nem veszem újra, inkább messziről elkerülöm.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Ancsibaba1993

2015. március 2.

Az illata nagyon kellemes,enyhe és tiszta.. Nem habzik túlságosan,viszont érezhetően tisztítja a bőrt. Egyetlen hátránya,hogy szerintem szárítja a bőrt...

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

trisztan

2015. február 5.

Finom, krémes állaga van, az illata nekem olyan kellemes tisztaság illat, tényleg azt érzed, hogy bárki használhatja a családban kortól függetlenül. Ami a negatívuma, hogy elég sok kell belőle.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 5.

Berniii

2015. január 22.

Nagyon finom illata van, igazából emiatt vettem meg. A testápolóját is imádom, viszont negatív, hogy nem habzik megfelelően, ami engem személy szerint zavar. Pont ebből kifolyólag, a kelleténél többet kell használni. Igazából a bőrömön sem a legjobb érzés használni. Azt hiszem ez volt az első és az utolsó is, amit ebből megvettem. Csak az illata miatt 3*.

Berniii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

ljudith78

2014. december 8.

Tusolózselét vártam, helyette fincsi krémes tusfürdőt kaptam.
Tökéletes állag, a habzásával is elégedett vagyok, nem szárít, és még fürdés után sokáig érzem az illatát a bőrömön.

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Tusolózselét vártam, helyette fincsi krémes tusfürdőt kaptam.

vivien92

2013. szeptember 27.

Meglepődtem, hogy ennyien nem szeretik. Persze sok sok ember, más és más bőrtípussal, természetes, hogy máshogy reagálunk. Nekem nagyon bejött. Az illata is szuper.

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

malik.regina5

2013. január 12.

Annyira imádtam a tusolást ezzel a tusfürdővel.Ínycsiklandó az illata és az állaga is tökéletes.Olyan puha volt a bőröm utána,hogy az valami eszméletlen.
Én szerettem (amíg volt itthon :D )

malik.regina5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 12.

Én szerettem (amíg volt itthon :D )

dudorka

2012. október 29.

Semmilyen illatú, semmilyen hatású, nagyon vártam, nagyot csalódtam...

dudorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Semmilyen illatú, semmilyen hatású, nagyon vártam, nagyot csalódtam...

Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.