KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Avon.hu, 549 Ft

Gazdagon hidratáló kézkrém glicerinnel, kalciummal és E-vitaminnal. Glicerinnel és kálciummal segít megőrizni a kezek hidratáltságát, védi a bőrt a kiszáradástól és fényesebb kinézetet kölcsönöz a körmöknek.

Ár: 549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

CChanel

2017. július 13.

Ősszel és télen bármit kenhetek a kezemre, és akármilyen sűrűn egész nap, nem csak kiszárad, de ki is repedezik. Olyankor pedig szinte minden kézkrém őrülten csípi, lehet az bármelyik természetes alapanyagokat használó cég méregdrága terméke. :)
Folyamatos keresgélés után már úgy voltam vele, hogy pénz nem számít, csak jó legyen. De nem volt jó. Shea vajas csodák aranyárban...
Valahogy egyszer kipróbáltam ezt a glicerines krémet, és bevált!
Napközben inkább csak a kézfejemre kenem, mert a tenyeremen zavar az a kis filmréteg, amit hagy maga után. Viszont este lefekvéskor bekenem vele alaposan, egyáltalán nem csípi a kirepedezett részeket, és reggelre részben el is tünteti, szinte összezárja a repedéseket. Selymes bőrrel ébredek. :)
És mindezt fillérekért!

CChanel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Valahogy egyszer kipróbáltam ezt a glicerines krémet, és bevált!
És mindezt fillérekért!

Fatyolfelho

2017. július 3.

Legalább 15 évig ennek a glicerines kézkrémnek a különböző verziói voltak a kedvenceim kézápolásra. Nemrég változtattak valamit benne, megnéztem és a leírás alapján ugyanazt tartalmazza, mint az előtte lévő szuper kézkrém, szóval az összetevőik arányaiban változtathattak valamit, ami eléggé tönkretette.. A legjobb verzió a szilikonos és glicerines volt. Az egy csoda volt! Még reménykedem, hogy visszatalálnak a régebbi jól bevált recepthez, ezért 4 csillag, ha megtörténik, akkor 5 csillagot kap, de ha így marad, akkor lefokozom 3 csillagra.

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

HardCandy092

2017. június 26.

Nehezen szívódik be, én mindig érzem, hogy hagy egy kis zsíros réteget, pedig száraz a bőröm. Hidratálni nem hidratál túlzottan, nekem nem vált be.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

foltanyicintia

2017. június 20.

Nem szívódik be rendesen és nem is hidratál. Nem venném újra.

foltanyicintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Nem szívódik be rendesen és nem is hidratál. Nem venném újra.

rennih19

2017. június 13.

Csak ettől a kézkrémtől nem vörösödik ki a kezem. Használat után a hidratáltság nem marad el. Nagyszerű termék, minden évben újraveszem.

rennih19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Fabi95

2017. május 3.

Anyukám kedvenc kézkréme, illata szolíd, funkcióját ellátja.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Anyukám kedvenc kézkréme, illata szolíd, funkcióját ellátja.

Ella

2017. április 30.

Jesszus, nagyon nem! Az elején azt hittem, hogy jó lesz, de másnapra olyan szinten előjöttek a viszkető vízhólyagok (diszhidrózis) a kezemen, hogy nem bírtam elhasználni. :( Valamelyik összetevője allergizál, emiatt sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Pedig mikor felkentem, azt hittem, szuper király, mert kézmosás után sem száradt ki a kezem. De így...

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Lifeforce

2017. április 17.

Van egy 53 éves volt kolléganőm, aki több, mint 20 éve ezt a kézkrémet használja (igaz, akkor még szilikonos és glicerines volt).
Csodálatosak a kezei, mindig dicsekszik, hogy mindenki megdicséri, mert a kezei sokkal fiatalabbnak tűnnek, mint Ő. Ennél jobb reklám számomra nem kell.
Soha nem vettem magamnak más kézkrémet. Időnként kaptam, de ennek egyik sem érhetett a nyomába.

Lifeforce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

dorottya96

2017. április 5.

Semmi extrát nem tud, teljesen átlagos kézkrém. Az illata borzasztó

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Semmi extrát nem tud, teljesen átlagos kézkrém. Az illata borzasztó

stellu16

2017. március 31.

Kedvenc Avonos kézkrémem.Hamar beszívódik, nem hagy zsíros nyomot maga után. Körmömet is szépen ápolja.

stellu16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA