KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Avon.hu, 549 Ft

Gazdagon hidratáló kézkrém glicerinnel, kalciummal és E-vitaminnal. Glicerinnel és kálciummal segít megőrizni a kezek hidratáltságát, védi a bőrt a kiszáradástól és fényesebb kinézetet kölcsönöz a körmöknek.

Ár: 549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Petra9323

2018. január 15.

Eddigi kedvencem volt, többtubussal is elhasználtam, az illata miatt most az új kokuszos testverere cseréltem. Barmikor újravenném

Petra9323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

aranypáva

2018. január 13.

Nekem ez az egyszer jó volt kategória. Semmivel nem hoz többet mint a többi ilyen kézkrém, de nem is árt. Teszi a dolgát, de nem csodaszer. Ha tehetem, váltok.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

koirankeksii

2017. december 30.

Karácsonyra kaptam. Igazából soha nem értettem, hogy mi értelme a kézkrémnek mikor testápolóval is bekenheted a kezedet. Végül elkezdtem használni, beviszem majd a munkahelyemre. Tök szép puhává teszi a bőrt.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Marcsika0720

2017. december 12.

Az Avonos kézkrémek közül ez a legnagyobb kedvencem. Tetszik hogy hamar beszívódik így nem csak este hanem napközbe is tudom hasznàlni a nagyon száraz kezeimre. Tetszik az illata és a formulája. Én mondjuk leginkább csak este használom ezt mert napközbe másik kézkrémet használok. Nagyon olcsó. Én ősz óta most a harmadik tubussal rendeltem újra. Nagyon jó ez a kézkrém de mivel a már-már véresre repedezett kezekre ez sem jelent hosszútávú megoldást ezért 4* ot adok. De tényleg szuper termék. Akinek nem annyira száraz a keze mint nekem annak ez a krém tuti beválik. ;) .

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Kuku

2017. december 9.

Legendásan az egyik legjobb kézápoló krém :D Azért kap csak 4 pontot, mert egy kis fémes hatás lesz tőle a kezemen.

Kuku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

baba_girl_16

2017. december 8.

Nekem egy korábbi csomagolásában volt meg ez a kézkrém, ami nagyon jól teljesített. A hideg időben nekem is előjön az ekcémám, elég durván kirepedezik és vérzik a kezem, viszont amíg ezt használtam, addig elő se jöttek ezek a tünetek. Jól hidratál, gyorsan be is szívódik. Az illata kellemes, egyáltalán nem erős.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Anyezz

2017. november 9.

Esténként ezzel kenem a kezem, ha nagyon ki van száradva, jó vastagon, és be is bugyolálom. Szeretem, jól sikerült termék.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

eszterker

2017. november 1.

Nem ez a legjobb illatú kézkrém a világon, de gyerekkorom óta a glicerines Avon kézkrémet használja anyukám, mindig többet rendel belőle, én meg mindig benyúlok egyet magamnak (mióta jópár éve külön élünk). Ha nagyon nagy a baj, pl. téli hidegben extrán kiszárad a kezem, akkor csakis ez segít.

eszterker

Shauna

2017. szeptember 30.

Ez a kézkrém nekem egyáltalán nem vált be.
Nagyon száraz, érzékeny bőrű a kezem, de ezt a krémet egyszerűen nem tudta magába szívni. Miután nagyon kevés mennyiséget felkentem belőle, percekig kellett masszíroznom a bőrömbe, hogy végre beszívja. Semennyire sem hidratál.
Adok rá egy csillagot, mert az illata nem rossz.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Ez a kézkrém nekem egyáltalán nem vált be.
Adok rá egy csillagot, mert az illata nem rossz.

tenagi

2017. szeptember 18.

Most egy ideje nem lehet kapni a "feszesítős" verziót és ezt rendeltem, gondoltam kipróbálom. Hasonlóan gyorsan beszívódik, érzem, hogy használ. Szerintem újra fogom venni, ha elfogyott.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA