KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Gazdagon hidratáló kézkrém glicerinnel, kalciummal és E-vitaminnal. Glicerinnel és kálciummal segít megőrizni a kezek hidratáltságát, védi a bőrt a kiszáradástól és fényesebb kinézetet kölcsönöz a körmöknek.

viraag

2018. augusztus 6.

Imádom az összes kézkrémet ebben a termékcsaládban ,nagyon hidratálnak és az illatuk is nagyon finom.

viraag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Vica08

2018. július 15.

A család használja, kedvelik. Az én bőrömnek ez a termék már kicsit kevés a hidratáláshoz, de ha más nincs, én is szívesen nyúlok érte.
Az olívás változatot szoktuk még rendelni. Bizonyára továbbiakban is forgalomban marad itthon.

Vica08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

IdunLilith

2018. június 13.

Nagyon jó termék, elégedett vagyok vele, ahogy a másik, olívaolajas változattal is. Nagyon jól hidratálnal és simítanak. Megérik az árukat, nem kidobott pénz

IdunLilith
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Kinleyni

2018. május 30.

Legjobb tulajdonsága, hogy gyorsan beszívódik. Na és persze, hogy szépen hidratálja a kezem. Mindig van egy otthon és a táskámban.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

hrrr

2018. április 29.

Régebben mindig ezt használtam, könnyen beszívódik és kellemesen puhává teszi a bőrt, nincs túl agresszív ilatta. A -1 csillag csak azért van, mert azóta már megtaláltam a kézkrémek közt az "igazit" :)

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

nikusz092

2018. március 25.

Évek óta a kedvenc kézkrémem. Jó az illata, jó az állaga, hamar beszívódik, ráadásul gyakran lehet hozzá jutni akciós áron! :)

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Vivien90

2018. március 18.

A Ziaja olíva kézkrémem mellett ez az amit mindig újra veszek. Ár érték arányban verhetetlen, és tiszta, kellemes illatú.

Vivien90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Petra9323

2018. január 15.

Eddigi kedvencem volt, többtubussal is elhasználtam, az illata miatt most az új kokuszos testverere cseréltem. Barmikor újravenném

Petra9323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

aranypáva

2018. január 13.

Nekem ez az egyszer jó volt kategória. Semmivel nem hoz többet mint a többi ilyen kézkrém, de nem is árt. Teszi a dolgát, de nem csodaszer. Ha tehetem, váltok.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

koirankeksii

2017. december 30.

Karácsonyra kaptam. Igazából soha nem értettem, hogy mi értelme a kézkrémnek mikor testápolóval is bekenheted a kezedet. Végül elkezdtem használni, beviszem majd a munkahelyemre. Tök szép puhává teszi a bőrt.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA