KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   349 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Avon.hu-n 349 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Avon.hu, 349 Ft

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

Ár: 349 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Jeanette88

2017. november 15.

Szeretem ezt a fajta krémillatot, nem bántó, nem tömény. Télen használom a nagyon gyorsan kiszáradó kezemre.
Egyedüli gond, hogy ha picit többet nyomok ragad, alig tudom eloszlatni....de lényegében jó. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

flepike

2017. október 12.

Páromnak vettem, télen nagyon kiszárad a keze, de nem használja a ragacsosságára hivatkozva. Valóban nagyon kellemetlen tud lenni, ha sokat kenek, de már kitapasztaltam a mennyiséget és mindig lefekvés előtt alkalmazom. Reggelre pihe puha a kezem tőle. Körömágyra is szoktam használni, sokat javít a körmeim állapotán is. Kiszerelése tökéletes, ár-érték arányban szuper!

flepike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nagyon jól ápolja a száraz kezeket, nekem sokat segít. Felkenve egyfajta bevonatot képez a bőrön, de aztán szépen beszívódik és hosszan tartó hidratálást nyújt.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Chrissy

2017. július 28.

Vagy egymillió kézkrémet kipróbáltam már, ez benne van nálam a top 3-ban, az biztos. Sűrű glicerines krém, tejes-fehér színe van, vazelines érzetű, az illata pedig kicsit olyan gyógyszertáras nekem, de nem erős és nem is marad meg. Elsőre ijesztő, mert még kis mennyiségben alkalmazva is hagy egy fehér bevonatot a bőrön, kell neki egy kis idő a beszívódáshoz, segít, ha az ember összedörzsölgeti, masszírozgatja a kezeit. A felszívódást követően azonnal enyhíti a száraz, repedezett kéz kellemetlen tüneteit és szerencsére tartósan hat, pár használat után a legdurvább kacsókat is helyrehozza. Télen áldás volt, amikor olyan érdes volt a kézfejem, hogy almát lehetett volna rajta reszelni :) Nekem nem hagyott maga után zavaró réteget, felitta a bőröm.
Mindazonáltal inkább esti krém, úgy nem mossa le az ember hamar és tud hatni órákon át. Ha nappal használom, akkor csak a kézhátamon krémezem be vele, a tenyerem kihagyom, így nem zavar a mindennapi teendőim elvégzésében.
Nagyon lassan fogy, mert sűrű krém, de ha egyszer a végére érek rendelni fogom a következőt!

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

tenagi

2017. július 28.

Nagyon ragad... Anyukám vette magának, neki nagyon száraz és irritált a bőre. Neki se jött, be akkor mutatta, hogy próbáljam ki én is hátha nekem beválik. Egyértelműen nemet kell mondanom, nagyon nehezen szívódik be, az illata sem az igazi, van sokkal jobb Avon Care kézkrém ennyi pénzért.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

sztike

2017. július 19.

Na ez kérem csiriz kézkrém álnéven. Az annyira nem zavar, hogy nincs illata, viszont az már inkább, hogy zsíros és ragad, mint a nyű. Na mindegy, ha már megvan, elhasználom lábra meg kézre, de szigorúan csak éjszakára. Józanul, nappal én ezt nem viselem el magamon. :D

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

GD13

2017. július 17.

Nagyon lassan szívódik be ezért csak este használom és reggelre puha lesz a bőröm

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Krisztinaia

2017. április 17.

Napközben, munkában és egyetemen buta dolog kipróbálni. :D
Ettől függetlenül ha van időm, nagyon szeretem. Nehezen szívódik be, így főleg éjszakára kenem be vele a kezem, és rá egy kesztyű.
Mondhatni csodákra képes.
Nagyon csúnya tud lenni néha a kezem. Annyira kiszárad, hogy szétszakad, bevérzik..
Ez a kézkrém viszonylag hamar rendbe hozza, de hosszútávon nem javít az alapállapotán.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Napközben, munkában és egyetemen buta dolog kipróbálni. :D
Mondhatni csodákra képes.

zsofia960217

2017. március 19.

Az illata jó, de annyira nem szerettem, mert lassan szívódik be. Egyébként egész jó, de inkább magasabb ár kategóriából fogok következőleg választani

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

pomme

2017. március 18.

Hát, aki szereti a Neutrogena soha az életben be nem szívódó krémjeit, az ezt is imádni fogja. Ugyanaz csak olcsóbb kiadásban, kicsit kenhetőbb formában.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol