KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

Ár: 300 Ft , Eladó: Dorika27
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm

Tirana

2018. május 16.

Télen a kezem extrémen száraz, berepedezett. Ha éjszakára bekenem a kezem, reggelre puha lesz és sima. Mindemellett olcsó is. Alapkellék.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

tátombák

2018. március 28.

Anyukám munkájából kifolyólag folyton ki van száradva a keze, télen a hideg még erre rá is tesz egy lapáttal. Kíváncsiságból megvette ezt, és nagyon gyirsan rendbetette a kezét. Apa is többször megjegyezte már, hogy milyen brutál ez a krém, ő is gyakran nyúl érte, pedig ő nem az a kenceficés fajta.
Nekem ez az állag sok, tényleg csak nagyon száraz bőrre ajánlom esténként.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Nekem ez az állag sok, tényleg csak nagyon száraz bőrre ajánlom esténként.

Audrey80

2018. február 28.

Nagyon sűrű krém, szeles, hideg időre való, egyébként nekem kicsit túl sok, védőréteget képez a bőrön, akkor érdemes használni, ha kimegy az ember a hidegbe.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

sophy83

2017. december 29.

Jól hidratál, de nagyon nehezen szívódik be és sokáig zsíros érzetet hagy a bőrön. Az állaga is kicsit fura, zsíros, ragadós.

sophy83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Erus15

2017. december 26.

Illatmentes, jól hidratál, viszont elég sokáig ragacsos érzetet hagy a kezeken.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Illatmentes, jól hidratál, viszont elég sokáig ragacsos érzetet hagy a kezeken.

pomme

2017. december 16.

Hát, aki szereti a Neutrogena soha az életben be nem szívódó krémjeit, az ezt is imádni fogja. Ugyanaz csak olcsóbb kiadásban, kicsit kenhetőbb formában.
Update: nem tudom, hogy csak belekentem-e az ágyneműbe éjszaka, de reggelre teljesen felszívódott és pihepuha kezeket varázsolt. Ezt a fókazsír állagot továbbra sem szeretem, de mivel potom pénzbe kerül, nem vonok le érte csillagot.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Jeanette88

2017. november 15.

Szeretem ezt a fajta krémillatot, nem bántó, nem tömény. Télen használom a nagyon gyorsan kiszáradó kezemre.
Egyedüli gond, hogy ha picit többet nyomok ragad, alig tudom eloszlatni....de lényegében jó. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

flepike

2017. október 12.

Páromnak vettem, télen nagyon kiszárad a keze, de nem használja a ragacsosságára hivatkozva. Valóban nagyon kellemetlen tud lenni, ha sokat kenek, de már kitapasztaltam a mennyiséget és mindig lefekvés előtt alkalmazom. Reggelre pihe puha a kezem tőle. Körömágyra is szoktam használni, sokat javít a körmeim állapotán is. Kiszerelése tökéletes, ár-érték arányban szuper!

flepike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nagyon jól ápolja a száraz kezeket, nekem sokat segít. Felkenve egyfajta bevonatot képez a bőrön, de aztán szépen beszívódik és hosszan tartó hidratálást nyújt.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Chrissy

2017. július 28.

Vagy egymillió kézkrémet kipróbáltam már, ez benne van nálam a top 3-ban, az biztos. Sűrű glicerines krém, tejes-fehér színe van, vazelines érzetű, az illata pedig kicsit olyan gyógyszertáras nekem, de nem erős és nem is marad meg. Elsőre ijesztő, mert még kis mennyiségben alkalmazva is hagy egy fehér bevonatot a bőrön, kell neki egy kis idő a beszívódáshoz, segít, ha az ember összedörzsölgeti, masszírozgatja a kezeit. A felszívódást követően azonnal enyhíti a száraz, repedezett kéz kellemetlen tüneteit és szerencsére tartósan hat, pár használat után a legdurvább kacsókat is helyrehozza. Télen áldás volt, amikor olyan érdes volt a kézfejem, hogy almát lehetett volna rajta reszelni :) Nekem nem hagyott maga után zavaró réteget, felitta a bőröm.
Mindazonáltal inkább esti krém, úgy nem mossa le az ember hamar és tud hatni órákon át. Ha nappal használom, akkor csak a kézhátamon krémezem be vele, a tenyerem kihagyom, így nem zavar a mindennapi teendőim elvégzésében.
Nagyon lassan fogy, mert sűrű krém, de ha egyszer a végére érek rendelni fogom a következőt!

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol