KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven regeneráló kézkrém kókuszolajjal. 7 jótékony hatással az ellenállhatatlanul puha bőrért:

• tartós hidratálás
  • intenzív táplálás
  • megkönnyebbülés a száraz bőrnek
  • komfortérzet a bőrnek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LengyelB

2018. január 20.

Fincsi illatú, jól hidratáló, gyorsan beszívódó kézkrém. Mindent tud, amit egy kézkrémnek tudnia kell. Ár-érték arányba is verhetetlen :).

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

NyMirjam

2018. január 19.

Kakaóvajas testvére után ezt is muszáj volt kipróbálom...és mit is mondjak.......ugyan olyan nagy kedvenc lett!! Nagyon jól hidratál.pihe-puha lesz tőle a bőröm.illata is nagyon kellemes nem az a erős mű kókuszos illat.😍

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Petra9323

2018. január 15.

A munkambol adodoan naponta sokszor kell kezetmosnom elég erős tisztítószerekkel ezert nagyon szaraz a kezem, ezért vettem meg. Nagyon megérte, imadom az illatat es a dolgat is nagyon jol vegzi! Abszolut Ujra vevos

Petra9323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

kalmaniki

2018. január 13.

Isteni kókusz illatú, nagyon eltalálták ezt az illatot, egyáltalán nem mű. Jól hidratálja a kezeket, még így télen is. Mindenkinek szívesen ajánlom, aki szereti a kókusz illatot.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Enne

2018. január 12.

Karácsonyra kaptam ajándékba, mivel imádok mindent, ami kókuszos! Az illatában nem csalódtam. Hidratáló hatása később derül ki, de nemrég megvettem a termékcsalád tégelyes, 400 ml-es változatát is. Annak lágyabb az illata, egy kis alapkrém illattal vegyítve, olyan megnyugtató. A chia magos nagyon bevált, remélem, ezek sem okoznak csalódást.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

canimbenim

2018. január 11.

Imádom a kókuszt!!!! Isteni ennek is az illata, S szuperül beszívodik. Ára is nagyon jó. Ezen kívül a kakaóvajas kéz krémet használtam eddig ,de nekem ez sokkal jobban tetszik! Illata is jobb,és jobban is hidratál

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Diju

2018. január 9.

Számomra nagyon jó kis krémnek ígérkezik. Ma érkezett meg, munkám során gondoltam jó szolgálatot tesz majd a sok kézfertőtlenítés miatt kiszáradt kezeimnek. Első benyomásra mind illat és hatás 5-ös :)
bár nem az a tömény kókusz illat, inkább egy kellemes, naptejes, de hamar beszívódik és hosszan tart az illata ❤
Egy kókuszimádó :D

Diju
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Egy kókuszimádó :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak