KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ár: 800 ft + posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 10 ml/8 ml, Helyszín: Pannonhalma, fizetés: Banki átutalás,posta

bubilany

2017. szeptember 11.

Szép, masszív üvege van, az illata nem a kedvencem, de kellemes és tartós.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Szép, masszív üvege van, az illata nem a kedvencem, de kellemes és tartós.

SSSAAA

2017. július 31.

Rajtam mézes mandula illata van, egyre jobban tetszik. Tartós is.

SSSAAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Rajtam mézes mandula illata van, egyre jobban tetszik. Tartós is.

Kremcica

2017. július 25.

Anno előbb magamnak szúrtam ki, végül egy ismerősömnek ajándékoztam és neki teli találat volt. Már csak ezért is kap egy plusz pontot tőlem. Ő lila mániás, negyvenes korosztály, figyel és ad a megjelenésére. Bár saját bevallása szerint is volt már sokkal drágább márkás parfümje, de ez lett a kedvence míg ki nem vonták. Nekem mindig is volt egy kis Alienes beütése, pici szúrósság ami aztán isteni finomsággá alakul. Kár a CL parfikért, jók voltak.
Ha valakinek nagyon hiányzik itt a Km zsibin is láttam, illetve ebayről is lehet rendelni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

AnnaTamara910725

2017. május 23.

Tudja valaki, hogy hol lehet hozzájutni ehhez a parfumhöz? Avonból már sajnos nem rendelhető,interneten sem találtam sehol. Imádom ezt az illatot, amikor használtam minden kollégám és ismerősöm kérdezte, hogy milyen parfümöt használok, mert iszonyú jó az illata, és még este is ugyanolyan intenzív, mint napközben.

AnnaTamara910725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

mafalda

2017. március 31.

Oh először annyira zavaróan rossz volt, de végül megszerettem. Tartós és feltűnő illat, avonhoz képest kimagasló!!

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

adrica

2017. március 31.

Volt benne valami szúrósság ami miatt nem vettem meg végül. De mögötte viszont ott bújtak a lila virágok, ami bizony nagyon bizergálta a fantáziámat. Folyamatosan szagoltam a csuklómat, szinte már beleszédültem. Kell- nem kell. Engem valahogy a lila akácra emlékeztetett. Aztán az otthoni gyűjteményem miatt döntöttem csak úgy, hogy végül a nem kell-re szavaztam. Kicsit bánom. Annyira megosztónak gondoltam, és féltem, hogy reagálnak rá otthon. Csak az a savanyú szúróssága ne lenne! Pedig szerettem volna szeretni. Olyan szép lila alkotás.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Ella

2017. március 10.

Ősszel ezt használtam, sajnos el is fogyott. :( Nagyon kellemes, egész nap (!!!) tartó illata van. 40-es, arisztokratikus megjelenésű, kifinomult, igényes, ragyogó nőkön tudnám elképzelni. Én még 30 sem vagyok, de annyira tetszett az illatminta, hogy itt a KM-n beszereztem egy fél üveggel. Nincs avonos mellékillata, nem az a tipikus jázminos borzadály. Inkább gondolnám, hogy ez egy drágább, parfümériás illat. És nem kell belőle 2-3 fújásnál több semmiképp, tökéletesen érződik.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Roxxy

2017. február 19.

Érdekes illat.Szeretem :)

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Érdekes illat.Szeretem :)

karakumsivatag

2017. január 26.

Csak illatmintám van belőle, de jobb is, hogy nem vettem meg, mert nem tudok megbarátkozni vele. Megdöbbentett, hogy mennyire LILA illat. Cukorka, vagy nemtom milyen illat, de nagyon intenzív és határozott. Az biztos, hogy eredeti és különleges, de nem az én ízlésemnek való. Max. valami extravagáns nőcinek:)

Update: többször láttam az akciós szórólapban, a korábban vásárolt mintámat pedig már nem találtam így egyre kíváncsibb lettem, korábban miért is nem tetszett. Viszont többször jártam úgy, hogy néhány év után teljesen megváltozik az ízlésem, úgyhogy most beruháztam egy egész üvegbe. És nagyon örülök, hogy kockáztattam vele, mert most nagyon tetszik. A korábbi 3 pontomat is módosítom. A cukorkás-rágóillat most is megvan, de én érzek benne pici citromosságot is. Pár hónapja teszteltem a Mugler Alien-jét és számomra a két illat nagyon-nagyon hasonló.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 26.

eda

2017. január 20.

Elsőre mintával próbálkoztam és nem is nyerte el a tetszésemet...aztán a karácsonyi időszakban vhogy elkezdett működni, inkább estére valónak mondanám, elég édes, számomra tömény mandula illat, nem tudom van-e benne, de ez jut eszembe, ha megszagolom. Bírom ezt a kompozíciót ámbrástól, narancsvirág-olajostól. Szépen hozza a virágos-orientális vonalat.

eda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol