KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: aquanie, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Mélyen tisztító, lehúzható arcmaszk.

• eltávolítja a pórusokat elzáró szennyeződéseket
  • a pórusok kisebbnek tűnnek
  • csökkenti a mitesszerek kialakulását
  • szalicilsavval

Ár: 1199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Brndtt

2018. július 16.

Én csak az orromra szoktam használni. Egész arcra nem is merném mert nagyon húzza a bőrt. Nekem bevált.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

dundicat

2018. július 12.

A barátnőmtől kaptam meg ezt a terméket, ő nem szerette, ezért ruházta rám. Nagyon húzta a bőrét leszedéskor, és mivel itt is ugyan ilyen tapasztalatokról olvastam, alig mertem kipróbálni. Kellemes meglepetés volt, mert:
- ha elég vastagon viszem fel, egyáltalán nem húzza a bőröm
- elfogadhatóan kitisztítja a pórusokat
- az ára rendben van
Azért nem voltam elájulva tőle, de nem is volt olyan rossz, mint amiket itt olvastam róla, meg a barátnőm is mesélt. Nekem egész jól kitisztította a pórusaim, és könnyen le is tudtam húzni az arcomról. Igaz, fürdőzés után használta, szépen fel volt puhulva az arcom.

Update: van egy szuper tulajdonsága, pattanásos bőrre csodaszer! Kezdődő dudorra kell használni, és ki se jön a patti, hanem szépen visszamegy! Max két nap alatt elmulaszt neken mindent. Imádom, fantasztikus! Fel is.emelem 5*ra!

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

- ha elég vastagon viszem fel, egyáltalán nem húzza a bőröm
- elfogadhatóan kitisztítja a pórusokat
- az ára rendben van

ntina

2018. július 6.

Brutálisabb mint a gyanta... 2 csillag mert kb 2 napig utána tapinthatóan sima volt az arcbőröm. De ennyi szenvedést nekem nem ér meg 2 napig tartó "tiszta" bőr. Ezt nem nekem találták ki..

ntina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

enciii97

2018. február 22.

Talán enyhe pórus tisztításra jó, de egyébre nem. Én az orromon használtam a fekete pontokra, de semmi hatást nem észleltem. Azért adok két pontot, mert talán annyira tisztít mint egy gyengébb drogériás lehúzható maszk.

enciii97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Arianne79

2018. február 18.

Semmit sem távolít el, teljesen felesleges termék. Ellenben olyan kib@szottul fáj a lehúzása, hogy csak na.
Pénzkidobás.
Max.arcszőrtelenítésnek jó.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Pénzkidobás.
Max.arcszőrtelenítésnek jó.

Racka

2018. január 7.

Nehéz egyenletesen, megfelelő mennyiségben felvinni, az érzékeny arcbőrt meggyötri az eltávolítása, az orr részt mindig megkönnyezem, de semmit nem szed ki (fürdés és gőzölés után sem).

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

aquanie

2017. november 12.

UPDATE: Most végeztem az első tubussal. Ez a 30 ml végül kb 12-15 alkalomra volt elég, ami azt jelenti, hogy olcsóbb, mintha ugyanennyiszer pórustisztító tapaszt használtam volna helyette. A minőségével személy szerint továbbra is meg vagyok elégedve, de az tény, hogy én nem mitesszer eltávolításra, hanem az eltömődött pórusaim tisztítására használom. Még annyit tennék hozzá, hogy a használati utasításban szereplő 20 perc helyett én legalább háromnegyed órát hagyom fent. Szerintem akkor érdemes leszedni, amikor érzed, hogy kezdi teljesen összehúzni a bőrödet. A mennyiséget meg ki kell tapasztalni, mert ha túl vékony, akkor nem elég hatásos, ha meg túl vastag, az életben nem köt meg.

Hú, szuper jó kis cucc ez. ;) Idáig még nem találkoztam egy termékkel sem, ami ilyen klasszul kitisztította volna a pórusaimat, de ez a kis lehúzható maszk csodát tett. Persze használat után mindenképp érdemes hidratálni, mert azért egy kicsit szárít. Egyedül az a bajom, hogy ez a 30 ml még heti egy használatnál is valószínűleg nem sokáig lesz elég. Jó lenne, ha később ebből lenne nagyobb kiszerelés is.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Reni1104

2017. október 27.

Használat után 3-4 új pattanásom nőtt,az amúgy viszonylag pattanásmentes arcomra. Senkinek sem ajánlom.

Reni1104
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Majida

2017. október 22.

Igazából többet vártam tisztítani tisztít az államon lévő miteszerekkel nem csinált semmit az orromon lévőket pedig visszahúzta ezért csak 3 csillag

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

scene14

2017. szeptember 14.

Mitesszereket nem húz ki,simábbnak érzem utána a bőröm,kicsit szárít,vékony rétegben felkenve könnyű lehúzni,hamar fogy,így nem biztos hogy pénztárcabarát...elhasználom,de ha mitesszereltávolítást akarok akkor nem ehhez nyúlok,ha tonizálni akarok,akkor sem..tehát sok hasznát én nem látom...

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid