Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kaminoai, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Olajmentes BB krém, mely búza- és teafakivonattal segít egyenletesebbé tenni a bőr tónusát.

• elfedi a bőrhibákat
  • kezeli a pattanásokat, csökkenti azok méretét és kinézetét
  • segít megelőzni az új pattanások kialakulását

2 árnyalatban kapható

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Chrisztinka

2018. szeptember 10.

Sok BB krémet próbáltam már és nem gondoltam hogy pont ez fog beválni. Eddig ez a legjobb. Bár bevallom, hogy a luxismárkák között nem próbáltam semmit. Ebben az árkategóriában ez a legjobb tapasztalatom szerint. Nekem sosem csíkos, vagy foltos a végeredmény. Nem kell vele pepecselni. Egy szivaccsal felkenem és kész. Egyenletes rögtön. Délutánra már azért fényesebb az arcom, de nem vészesen. Egy papírral mindig felitatom és kész. Ajánlom.

Chrisztinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

off06

2018. augusztus 28.

Tegnap rendeltem belőle egy újat.🙂 Önmagában nekem sajnos átfénylik, de amióta az Essence You Better Work! primert alákenem, tökéletesen elégedett vagyok. Nem csíkos, egész könnyű eldolgozni, bár nem szabad sokáig kenegetni, mert hamar "megszárad". A világos szín télen jó, így nyár végére már a sötétebb árnyalatot rendeltem.

off06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Brndtt

2018. július 12.

Az eddigi legjobb BB krém amit használtam. Márciusban vettem, heti kétszer vagy háromszor használom. Elég csak egy borsónyi mennyiséget felvinni, tökéletesen ellehet dolgozni. Biztos, hogy újra veszem!

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

sorsi83

2018. május 25.

Egy blog hatására vettem meg, nagyon áradozott róla a blogger. Én egyébként nem használok sem bb, sem cc krémet, sem alapozót, max. télen egy kis korrektort a szemem alá. Nos, gondoltam, majd ez milyen szuper lesz, egyenletesebb arcszín meg matt hatás... Aha. Az enyémen árnyalat jelölés sem volt. Nagyon világos, de télen még jó lehetne. Azonban: borzasztóan egyenetlen, csíkos, megtapad minden apró pehelyszőröcskén, beleül a pórusaimba, vállalhatatlan.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Rita0126

2018. május 25.

Nekem bevált. A világos árnyalatot használtam. Fedése számomra elég, könnyű a textúrája és az illata sem zavaró. Nem mellesleg az ára is baráti. Biztosan újraveszem.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

kapeni

2018. május 22.

Nekem nagyon bevált. A világos árnyalat van meg, jól el lehet oszlatni, nálam nem lesz foltos, sőt van egy száraz rész az arcomon, amit nem szárít tovább, szinte ápolja is. Fedése Nekem megfelelő, így nyárra tökéletes!

kapeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Hajni05

2018. május 9.

Nagyon sötét és foltos tőle a bőr

Hajni05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Nagyon sötét és foltos tőle a bőr

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.