KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Avon.hu-n 1499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Avon.hu, 1499 Ft

Szalicilsavval tisztít, és speciális mikrobuborékokat tartalmaz, melyek oxigénnel látják el az arcbőrt.

• a pórusokba hatolva tisztítja a bőrt
  • segít a pattanásos bőr ápolásában
  • hűsítő hatású
  • a bőrrel érintkezve felhabzik

Ár: 1499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dundicat

2018. június 24.

Mindem este és néha reggel is használom sminkelés előtt ezt a habot. Az állaga nagyon jó, könnyen es gyorsan tisztít, nem kell sok, bőven elég egy pumpálásnyi alkalmanként. Nem csípi a szemem, de mikor felkenem érzem a bőrömön, hogy kellemesen hűsíti. Az is igaz, hogy picit szárít, de én általában az esti vagy reggeli hidratáló előtt használom közvetlenül. Szép tiszta tőle az arcom, kevesebb miteszerem van, mint előtte. Ajánlom!

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

user6

2018. június 7.

Mióta használom kevesebb pattanás jön ki.:) Jól tisztít, bár kicsit szárít. Akciósan vettem, úgy megérte az árát.:)

user6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

CZPetra

2018. március 18.

Meg vagyon vele elégedve, már a második tubust használom belőle. Zuhanyzás közben szoktam használni lemosóként és tisztítóként, nekem bevált. Puha lett tőle a bőröm, és kevesebb pattanás is van az arcomon, amióta használom. Az illata is nagyon kellemes.

CZPetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Zsofii88

2018. január 26.

Nekem tetszik.Mókás ahogy hab lesz a folyadékból,könnyű eloszlatni,finom az illata,könnyű nagyon lemosni,nem szárít,a felét elhasználtam már és talán eltudom mondani hogy kevesebb a pattanásom tőle.
Azt hiszem mindet elmondtam róla amit lehet. :D

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Azt hiszem mindet elmondtam róla amit lehet. :D