KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Szalicilsavval tisztít, és speciális mikrobuborékokat tartalmaz, melyek oxigénnel látják el az arcbőrt.

• a pórusokba hatolva tisztítja a bőrt
  • segít a pattanásos bőr ápolásában
  • hűsítő hatású
  • a bőrrel érintkezve felhabzik

Ár: 1199 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Zsofii88

2018. január 26.

Nekem tetszik.Mókás ahogy hab lesz a folyadékból,könnyű eloszlatni,finom az illata,könnyű nagyon lemosni,nem szárít,a felét elhasználtam már és talán eltudom mondani hogy kevesebb a pattanásom tőle.
Azt hiszem mindet elmondtam róla amit lehet. :D

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Azt hiszem mindet elmondtam róla amit lehet. :D