KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít csökkenteni a faggyúfölösleget és felfrissíteni a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Szalicilsavat tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel

Lia12

2018. október 7.

Nekem nagyon bevált. Segít eltüntetni a pirosságot és a gyulladást, illetve ha pattanás okozta seb van az arcomon pár nap alatt nagyon szépen begyógyítja. Egy ideje nem használom és most szerintem vissza fogok térni rá, mert azóta sokkal több pattanásom van mióta elhagytam.

Lia12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

AngelHeart80s

2018. július 10.

Nagyon jó, meg vagyok vele elégedve!

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nagyon jó, meg vagyok vele elégedve!

zsizmo

2018. április 20.

Az egyetlen tonik, amitől nem lettem még pattanásosabb. Szárítani tényleg szárít, a szaga brutál, viszont hasznos kis jószág. Nekem bevált, mondjuk nincsenek orbitális pattanásaim, de időről időre azért előbújnak, arra pedig pont jó.

zsizmo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

CZPetra

2018. március 18.

Nekem bevált. Erős szaga van, az tény, de a hatása teljesen rendben van. A pattanások miatt kezdtem el használni, 2-3 hét után láthatóan kevesebb lett az arcomon. Ha valamiféle seb van rajtam, azt csípi, de viszonylag hamar elmúlik.

CZPetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

illeseniko

2018. február 24.

Hatalmas csalódás számomra ez a termék. Pattanásos a bőröm, ezért minden reményem ebben a termékben volt. Az első használatkor azonban rögtön tudtam hogy soha többé nem akarom használni. Annyira sok alkohol van benne, hogy már nem csak a bőröm csípte, hanem a szemem is. És még a pattanásaim sem tűntek el :(

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

nitacica

2018. február 14.

Évekig használtam a pattanásos bőrömre és jól kordában tartotta. Már nem használom mert irritál (érdekes mikor sokáig használtam egy idő után nem is éreztem hogy irritálná a bőrömet, majd egy év kihagyás után úgy csípte mint állat).

nitacica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

canimbenim

2018. január 19.

Jo, de nem szabad minden nap használni! Igaz h pattanásokra hibátlan de velük együtt a bort is szárítja iszonyatosan

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

ani19870104

2018. január 6.

Én csak ezt használom 10 éve. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom.

ani19870104
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Én csak ezt használom 10 éve. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom.

valamijoonev

2017. október 11.

kb egy eve vettem meg, es par hete dobtam ki, addig a polcomon porosodott.
1 heten at minden este atmentem vele az arcomon, es semmit sem hatott, inkabb szaritotta a borom. Tenyleg tul sok alkohol van benne, en nem ajanlom senkinek.

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

kb egy eve vettem meg, es par hete dobtam ki, addig a polcomon porosodott.

LajkoTimi

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Elég sokszor vettem már újra, és sok barátnőmnek is ajánlottam már, annyira szeretem. Szerencsére nem vagyok hajlamos pattanásosodásra , de ha mégis összekajálok valami szuperegészségeset , nagyon szeretem használni mert gyorsan leviszi őket. Határozottan büdös, de cserébe ahogy felviszed a bőrödre érzed hogy dolgozik, talán egy picit csíp is, ezért csak este szoktam használni.Szárítani egy picikét szárít, de mire való a hidratálókrém, ezért a teljesítményért bőven elnézem neki.
Az összetevők miatt csak egy csillagot veszek el, mert teljesítménnyel nagyon kompenzál.

LajkoTimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: BHT, Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Színezék. Lila színű.