KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít csökkenteni a faggyúfölösleget és felfrissíteni a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Szalicilsavat tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Tápióság, Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 7-es busz vonalán Keleti és a Gellért tér között, de a Móricz Zsigmond körtérnél is megoldható, illetve a Keleti-Szolnok vonalon. Postázok is ajánlva, banki átutalás után.
Ár: 600 Ft , Eladó: Lisana
Állapot: Bontatlan, sosem próbált, Helyszín: Budapest (XIX./ VIII.), 3-as metró vonala, fizetés: Személyes átvétel (postázok is a vásárló költségén)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nitacica

2018. február 14.

Évekig használtam a pattanásos bőrömre és jól kordában tartotta. Már nem használom mert irritál (érdekes mikor sokáig használtam egy idő után nem is éreztem hogy irritálná a bőrömet, majd egy év kihagyás után úgy csípte mint állat).

nitacica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

canimbenim

2018. január 19.

Jo, de nem szabad minden nap használni! Igaz h pattanásokra hibátlan de velük együtt a bort is szárítja iszonyatosan

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

ani19870104

2018. január 6.

Én csak ezt használom 10 éve. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom.

ani19870104
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Én csak ezt használom 10 éve. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom.

valamijoonev

2017. október 11.

kb egy eve vettem meg, es par hete dobtam ki, addig a polcomon porosodott.
1 heten at minden este atmentem vele az arcomon, es semmit sem hatott, inkabb szaritotta a borom. Tenyleg tul sok alkohol van benne, en nem ajanlom senkinek.

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

kb egy eve vettem meg, es par hete dobtam ki, addig a polcomon porosodott.

LajkoTimi

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Elég sokszor vettem már újra, és sok barátnőmnek is ajánlottam már, annyira szeretem. Szerencsére nem vagyok hajlamos pattanásosodásra , de ha mégis összekajálok valami szuperegészségeset , nagyon szeretem használni mert gyorsan leviszi őket. Határozottan büdös, de cserébe ahogy felviszed a bőrödre érzed hogy dolgozik, talán egy picit csíp is, ezért csak este szoktam használni.Szárítani egy picikét szárít, de mire való a hidratálókrém, ezért a teljesítményért bőven elnézem neki.
Az összetevők miatt csak egy csillagot veszek el, mert teljesítménnyel nagyon kompenzál.

LajkoTimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Anyukam rendelte meg nekem meg par eve,azota is van a tubus aljan.Izgatottan vartam az elzo hasznalat elott,hogy milyen lesz.Hat nekem ez a termek nagyon nem valt be,szaritotta a borom,tul sok alkohol van benne,nagyon eros szer.Azota csak ritkan hasznalom ,mert ugy latom sosem fog elfogyni

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

ekata

2017. április 21.

Csodaszer! Nekem csak ez használ a pattanásaimra. Mindenre jó. Éjszakára bekenem és reggelre sokkal szebb a bőröm. Én használom a hátamon és a bikinivonalamon is és mindenhol pozitív az eredmény.

ekata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Krisztinaia

2017. április 17.

Az első hetekben nagyon szerettem, eltűntek a pattanások.
Régen volt már, hogy használtam, így nem emlékszem, hogy szárított-e.
Arra viszont tisztán emlékszem, hogy amikor elfogyott, és nem volt belőle rögtön utánpótlás.. 3 nap nem telt el, és pattanásosabb lettem, mint a tonik használata előtt voltam. :/

Évekkel később vettem gyógyszertárban szalicilsavat (Naturland), néha-néha használtam, az segített.
Bár jó eséllyel attól meg hegesedett az arcom.. :(

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Az első hetekben nagyon szerettem, eltűntek a pattanások.
Régen volt már, hogy használtam, így nem emlékszem, hogy szárított-e.

Bár jó eséllyel attól meg hegesedett az arcom.. :(

Roxxy

2017. február 19.

Csodaszer a pattikra :)

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Csodaszer a pattikra :)

Florencyta

2017. február 10.

Régebben használtam, amikor nagyon problémás volt a bőröm. Szerintem többek között ennek a terméknek és egyben termékcsaládnak köszönhető az, hogy a pattanásaim nem fajultak el. Kordában tartotta a termék őket, mindig élveztem, hogy a frissen nyomott pattanás helyét úgy csípte, hogy eleinte el is sírtam tőle magam. Éreztem hogy hat, láttam, hogy hatásos. Én naponta kentem vele a bőrömet, és pontosan annyira szárította ki, hogy nem zsírosodott nap közben. Már egyetlen egy pattanásom sincs, viszont a szárító hatása miatt gondolkodok azon, hogy visszatérek a termékhez.

Florencyta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.

Színezék. Lila színű.