KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   449 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 449 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
Timi584

Korcsoport: < 18
2014. május 30.

Én is a Pink Doll/ Doll pink árnyalatot rendeltem meg, eszméletlenül pigmentált, eléggé tartós , és az ára is nagyon jó :) Bár katalógusban eléggé más színe volt...attól imádom :D

Timi584
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. május 30.

csillag

2014. május 3.

Doll pinket rendeltem meg, mert làttam vele egy sminket és nagyon tetszett. Az àrnyalat szép, pigmentàlt. Őőőő kb. ennyi.

csillag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

ediiit

2014. április 27.

Ár-Érték arány nagyon jó!Tartóssága is egész jó és jól pigmentáltak.

ediiit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

Ár-Érték arány nagyon jó!Tartóssága is egész jó és jól pigmentáltak.

sociopath_diva

2014. április 27.

Megül a kis ráncokban, nagyon szárít, és az aláhidratálás sem sokat segít. Csalódás.

sociopath_diva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

ancsitündi

2014. április 26.

A passion árnyalatú rúzst vettem meg,teljes mértékben meg vagyok vele elégedve hihetetlenül tartós, és élénk színe van csak ajánlani tudom.

ancsitündi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

nagy.nikike

2014. április 1.

A pink doll nevű árnyalat van meg, egy nagyon durva pink szín amit nagyon szeretek főleg nyáron. Nagyon szárít, és egyenletlenül kopik, nekem is vissza csúszik használat közben a tokjába ami valóban zavaró. De mivel elég olcsó így három csillagot kap.

nagy.nikike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Pinky

2014. március 27.

Meglepődtem, amikor megláttam, hogy a Flirt árnyalat sokkal sötétebb és narancsosabb élőben, mint a katalógusban, szinte nem is hasonlítanak... Felkenés után pedig tapasztaltam, hogy egyenetlenül fed, nagyon beül a ráncokba, egyenetlenül és gyorsan kopik, bármennyit kenhetek a számra sosem lesz olyan, amilyennek kéne lenni. Nem vártam tőle sokat, de azt sem hozta be... És ami még nagyon zavar, az az, hogy felkenés közben visszacsavarodik a rúzs a tokjába.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

silver

2014. március 25.

Pink holiday van meg. Erősebb pigmentációra számítottam, ilyen szempontból ez a széria semmivel nem jobb a régi color trendes rúzsoknál, pedig nagyon reménykedtem... Ráadásul iszonyú kemény állagú ez a rúzs, viaszos, olyan, mintha zsírkrétával dörzsölném a szám - emiatt nem is tudom egyenletesen felvinni sem. Kontúrceruzával kipróbálom még, hátha az többet kihoz belőle, de összességében bárhogy szépítem, ez egy 450 forintos csalódás. A csomagolása egészen emberi, de 3 csillagnál így sem adok többet.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 25.

Démonka91

2014. február 19.

Közepesen tartós, és szárítja sajnos a számat. Viszont szépen lehet vele dolgozni és az illata is jó szerintem.

Démonka91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

kisenikoke

2014. február 16.

Szarit, nem tartos,nem fed jol. Nekem nagyon nem volt jo.:(

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Szarit, nem tartos,nem fed jol. Nekem nagyon nem volt jo.:(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.