KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

berill99

2014. október 24.

Nekem a FLIRT árnyalatú rúzs van meg , ami egy korallos picit talán fényesebb szín kb. 400Ft volt , nem szárít de nem a legtartósabb egy ivást viszont kibírb, ekem ez pont megteszi 400ér mer van olyan rúzsom ami több ezer és semmit nem bír ki szoval 5 csillag

berill99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

t.evacska21

2014. október 22.

Vannak szép színei (nekem Amethyst árnyalatban van). A katalógusban nekem nagyon rikítónak tűnt, így kicsit izgultam, hogy jó lesz-e, de mivel nem volt drága, úgy voltam vele, kipróbálom. A valóságban nincs annyira rikító, sokkal enyhébb, és jól is áll :) Csak nagyon ritkán használok rúzst, arra nekem ez pont megfelel :-)

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

fdorottya

2014. október 2.

Nagyon tetszenek a színei, de sajnos valahogy nem bírom az Avon rúzsokat! Allergiás vagyok mindegyik fajtára! Pedig annyira akartam szeretni!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

lollippi

2014. augusztus 30.

Orange you Sweet, narancsos piros árnyalatot rendeltem. Rettenetesen olcsó, árkategóriájában mindenképp veri az összes többit, de talán még pár fölötte állót is. A színe tart, ettem-ittam is vele, és ha kopott is egyenletesen inkább kifakult, mint kopott. Nem szárította a számat egyáltalán, nem állt be a redőkbe, és nem volt nehézkes rúzsérzés a számon, csak épp enyhén éreztem, hogy ott van. Engem megnyert!

Update: Újra rendeltem Passion és Pink Doll árnyalatokban. Egyik szebb, mint a másik, sokáig tart, továbbra sem szárít, és nehezen kopik. :) Csak ajánlani tudom! :)

lollippi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

tina200000

Korcsoport: < 18
2014. augusztus 17.

az összes megvan és szeretem a suliba is nagyon klasszak nem nagy szám síinek de egy kis csillogást és színt azért visznek az unalmas napokba

tina200000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

skandi

2014. augusztus 8.

Egyszerű rúzs, nem kell tőle a megváltást várni. Nyári kis sminknek teljesen elmegy.

skandi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Saretin

2014. augusztus 5.

Poppy Love, Flirt és még a Coppered Camo van meg nekem. A Coppered Camo kivételével (aranyos- barna csillámos) mindegyik nagyon pigmentált, elég 1 réteg. Jól fed, kissé szárít ugyan, de megéri.Isteni színek vannak, csak félek őket használni, mert nem vagyok túl bevállalós, és rúzst se használok sokszor, csak alkalmakra, de akkor csakis ezeket. Nem kell állandóan újrakenni, ára és tartóságga jó. 4 csillag

Saretin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

ingrid0411

2014. július 27.

A poppy love árnyalat van meg. A színe nagyon tetszik, kellőképp pigmentált. A tartóssága is jó. Amiért kevésbé nyúlok felé az az hogy kissé szárít. :/

ingrid0411
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

dalma.peter24

2014. június 28.

A flirt és a passion árnyalat van meg. A passion nagy meglepetés volt. A katalógusban egy visszafogott színnek látszik ám valójában eléggé neon rózsaszín de imádom! :D Tartósság: közepes pigmentáltság: tökéletes állaga: könnyen beleül a ráncokba, kicsit szárít így egy 4est érdemel! Kifogom próbálni a többi színt is ;)

dalma.peter24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

mgina007

2014. június 17.

Flirt árnyalat van meg, gyönyörű szép narancssárga, pont olyan, amilyet kerestem. Ár-érték arányban nagyon rendben van, nekem nem szárít, az első evés-ivásig teljesen rendben fennmarad.

mgina007
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.