KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

tuzgyujto

2013. március 14.

Hot Pink Love, Heartbeat Red, Passion, Flirt és Amethyst árnyalatokat rendeltem, a színük, az áruk és a minőségük is fantasztikus. 500 forint volt darabja akcióban, jelenleg ezek a legolcsóbb, és talán a legkedvencebb rúzsaim is. Egyáltalán nem szárítanak, gyönyörűen pigmentáltak, evés-ivás nélkül nagyjából 2 órát bírnak. A régi változatból is volt egy színem, de ezek klasszisokkal jobban teljesítenek.
Ha nagyon szeretnék kötözködni, akkor talán azt felhozhatnám, hogy se a tetején, se az alján nem látszik a szín, így reggelente kómásan elég rossz kikeresni, hogy melyik kell nekem, de ez tényleg már csak a problémák szánt szándékkal való keresése lenne, így megkapja az ötöst.
Egyébként Avon Line-ról rendeltem, mind az öt szín megegyezik a honlapon lévővel.

tuzgyujto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

Rekuuu

2013. március 9.

Nekem eddig nem jöttek be az Avon rúzsai, ragadtak, nehezen felvihetőek voltak, így odáig már el sem jutottam, hogy a tartósságukat leteszteljem. A Color Trend-rúzsaikkal viszont beletrafáltak! Kellemes textúra, tartós színek. :]

Rekuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

sunshinenymph

2013. március 3.

Passion és Poppy Love szintén, és előtte sosem használtam rúzst, de ezeknek szuperszép színűk van! Nem szárít, ez nagyon jó. Kellene belőlük egy nude árnyalat is. Az ára meg frenetikus! :)

sunshinenymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

kissbarbara1990

2013. március 3.

Passion
Poppy Love
Flirt
Beige Star
Én aki ezelőtt soha nem festettem az ajkaimat megbolondulok értük. Gyönyörű színek a halvány/visszafogottaktól az élénk vagány színekig. Nagyon olcsó. Nem szárítja az ajkakat. És viszonylag tartós is. Ajánlom mindenkinek és ha úgy adódik újravásárolom!!

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Passion
Poppy Love
Flirt
Beige Star

szabbka

2013. február 27.

Előnyei:
- az ára ( +1 csillag) :))
- nem szárííít! :) ajakápoló nélkül szoktam használni, mert nem kell aláhidratálnom, pedig egyébként mindenhez használok, úgyhogy: +1 csillag.
-a Sparkle árnyalat van meg, nagyon tetszik, gyönyörű nude szín, amely semlegesíti a rikítóan piros számat (UTÁLOOOM, egyszerűen semmi nem fedi el a színét!!!), alapozó/korrektor nélkül! (nem kell elfednem a saját színemet, mint a nem elég jól fedő rúzsok esetében. juhéééé : +1 csillag
- szuper a csomagolása, ezen nincs mit ragozni/ragoznom, +1 csillag
- krémes állagú, nem ül meg a repedezésekben, ugyanakkor elég kemény is, nem hiszem, h akár a melegben is nagyon megolvadna, de majd kiderül :) +1 csillag

Hátrányt ha találok, updatelek!

szabbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Előnyei:
- az ára ( +1 csillag) :))
- szuper a csomagolása, ezen nincs mit ragozni/ragoznom, +1 csillag

Hátrányt ha találok, updatelek!

Nanaho

2013. február 27.

Ma jött meg a 7db-ból álló csomagom (Pink Holiday,Flirt,Gleam,Glitz,Amethyst,Passion,Lucky Kiss) :D Tudom brutál,de a színeibe bele szerelmesedtem,próbáltam olyan színeket összeválogatni ami olyan tavaszi-nyárias-bulizós :P Ilyen fajta rúzsaim még nem voltak,de ma ki is próbáltam mindet és meg vagyok velük elégedve.

Nanaho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

kozlokova73

2013. február 26.

Nalam maximum pontszam,mert nem szarit.

kozlokova73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

Nalam maximum pontszam,mert nem szarit.

vajda.nika

2013. február 25.

Nagyon szuper rúzs, nekem bevált! 450 forintért ajándék. Poppy love és pink doll árnyalatok vannak meg, mindkettő erősen pigmentált, könnyű felvinni és irtó tartós!! Dél körül kentem fel, ettem, ittam többször is, és még késő délutánig fennmaradt, nem mászkált el. Kellemes viselet, mintha nem is lennék kirúzsozva, nem is szárított. Nekem 5 *, biztos rendelni fogok még több árnyalatot is.

vajda.nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

bi.ju

2013. február 22.

kettőt rendeltem meg belőle, a violet friday-t, és a passion-t. mivel olcsóak voltak, úgy voltam vele, ha nem is jön be, de legalább nem vesztek túl sokat rajta. tévedtem! nem vesztettem, igaz a passion-t valamiért jobban szeretem, talán a színét inkább magaménak érzem, mint a másikét, bár az sem rossz mások szerint. annyit nincs rajtam, mint a passion. az valami csodaszép! tartós, bár tényleg le kell egy papír zsebkendővel csókolgatni a felesleget, így kicsit mattabb lesz és baromira tartós, nem hittem a szememnek! imádom :) bár az ajkaimat extrém módon szárítja, bár lehet ezt a hidegnek is be lehet tudni. majd nyáron még meglátom, ugyanis ez egy igazi nyári szín :)

bi.ju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

ági1994

2013. február 20.

Soha sem használtam rúzst, a Lucky kiss nagyon megtetszett a katalógusban. Mikor megérkezett kicsit durvának tűnt, de halványan is lehet kenni és nagyon sokáig fennmarad:) 5

ági1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.