KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kozlokova73

2013. február 26.

Nalam maximum pontszam,mert nem szarit.

kozlokova73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Nalam maximum pontszam,mert nem szarit.

vajda.nika

2013. február 25.

Nagyon szuper rúzs, nekem bevált! 450 forintért ajándék. Poppy love és pink doll árnyalatok vannak meg, mindkettő erősen pigmentált, könnyű felvinni és irtó tartós!! Dél körül kentem fel, ettem, ittam többször is, és még késő délutánig fennmaradt, nem mászkált el. Kellemes viselet, mintha nem is lennék kirúzsozva, nem is szárított. Nekem 5 *, biztos rendelni fogok még több árnyalatot is.

vajda.nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

bi.ju

2013. február 22.

kettőt rendeltem meg belőle, a violet friday-t, és a passion-t. mivel olcsóak voltak, úgy voltam vele, ha nem is jön be, de legalább nem vesztek túl sokat rajta. tévedtem! nem vesztettem, igaz a passion-t valamiért jobban szeretem, talán a színét inkább magaménak érzem, mint a másikét, bár az sem rossz mások szerint. annyit nincs rajtam, mint a passion. az valami csodaszép! tartós, bár tényleg le kell egy papír zsebkendővel csókolgatni a felesleget, így kicsit mattabb lesz és baromira tartós, nem hittem a szememnek! imádom :) bár az ajkaimat extrém módon szárítja, bár lehet ezt a hidegnek is be lehet tudni. majd nyáron még meglátom, ugyanis ez egy igazi nyári szín :)

bi.ju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

ági1994

2013. február 20.

Soha sem használtam rúzst, a Lucky kiss nagyon megtetszett a katalógusban. Mikor megérkezett kicsit durvának tűnt, de halványan is lehet kenni és nagyon sokáig fennmarad:) 5

ági1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 20.

Nussh

2013. február 19.

Passion telitalálat! Halványan is felkenhető, gyönyörű szín, bár nem túl tartós (ha zsepivel leitatod a szádról a felesleget, akkor tovább tart, és a fogakon sem marad nyoma :)). Ezen kívül a Beige star-t és a Firtöt rendeltem meg, előbbinek szinte abszolút nincs színe, a Flirtnek pedig egy nagyon minimális narancssárgás árnyalata lesz csak a számon, hiába húzom át sokszor, úgyhogy emiatt nagyon bánkódom :\ De a Passion tényleg olyan szép, hogy valamennyire kárpótol :)

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Black Fairy

2013. február 17.

Az új ct rúzsokat imádom, viszonylag szép fedésük van, és gyönyörű színeik...Az árukat teljesen megérik, és örülök, hogy végre ILYEN minőségű lett (a régiekkel nem voltam megelégedve)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

babyface

2013. január 27.

azt kell hogy mondjam nem vagyok elégedett a jó vélemények miatt többre számítottam.. két árnyalatot is beszereztem (passion és pink holiday) a rózsaszín alig látszik hiába kenem órákig a számat akkor is csak egy halvány rózsaszínt sikerül kicsikarni belőle. a passion szerelem volt első látásra a számon is csodás a színe. amiben sajnos mindkettő egyezik hogy egy idő után hiába kenek alá ajakápolót ripityára szárítják a szám.. :(

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

aranycsirkee

2013. január 21.

A poppy love rúzst vettem meg, nagyon szép, élénk színe van. Krémes, gazdagon pigmentált, jól lehet vele dolgozni. Igazából elégedett vagyok a termékkel, de valahogy nem tudok megbarátkozni ezzel az árnyalattal a fejemen. A rich rubyn gondolkodtam még mikor beszereztem, de egy gyönyörű, élénk piros rúzst akartam és nem bordós árnyalatút, tartottam tőle hogy az már az lenne. Elképzelhető, hogy mégis az lett volna a jobb, de nehéz választani kép alapján. Szóval a rúzs jól funkcionál, csak még szoknom kell magamon ezt a pirosas árnyalatot:)

aranycsirkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Rich ruby,poppy love. Igazából hasonló a két szín annyi, hogy a r. ruby picit sötétebb a poppy love meg rikítóbb, világítóbb árnyalat. Mindkettő elég intenzív, erősen pigmentált. Nem adok maximális csillagot mert valami hiányzik belőle amitől tökéletesnek látnám. Árban viszont verhetetlen.

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

claudia

2013. január 14.

Nekem is a Pink Holiday van meg. Csapnivaló egy rúzs. Kenem, kenem, kenem de sehol semmi szín. De legalább nem szárít. Olcsó volt viszonylag, de nem tudom mit kezdek vele.
Valamennyire hidratál és egy icipici színt ad csak, de egyáltalán nem olyat amilyen a rúzs maga :D
Két csillagot kap, ez a max pont nálam erre a termékre. Pedig reménykedtem hogy beválik hisz eddig itt mindenki dícsérte.

claudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.