KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

kalmaniki

2013. január 4.

Szuper ez az új formula, nagyon tartós és intenzív színű. nekem 2 árnyalatom van meg belőle. a csomagolása kicsit túl egyszerű szerintem,de ezért az árért tökéletes. Az illata édeskés, kellemes.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

silentmobiusvox

2012. december 19.

Nem volt még color trendes rúzsom, de mikor kijött új csomagolásban, amin Eiffel-torony, rózsák, szívecskék vannak, nem tudtam ellenállni, és megrendeltem a Flirt Alert színt, amit azóta nude-nak becézek (pedig nem az, amolyan "énszámszínecsakszebbmegvilágosabb"). Nekem kicsit erős az illata, illetve közepesen szárít, de ettől eltekintve nagyon szeretem :)

silentmobiusvox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Pindusz

2012. november 30.

Most érkezett meg a rendelésem, és ebben benne volt egy ilyen CT-es ajakrúzs is, Gleam árnyalatban, ez egy új kollekció, abban különbözik, hogy az árnyalatok csillámosak. Potom 450 Ft-ért vásároltam meg, így azt gondoltam nagy probléma nem származhat belőle.
Hát, az az igazság, hogy még 450 Ft-ot sem ér meg. Iszonyatosan gyenge a fedése, a csillámok nem olyan intenzívek benne. Számomra nagy csalódás volt. Max. arra lesz jó, hogy a carmexem felé kenem, ha szeretnék egy kis színt az ajkaimra, de körülbelül ennyi.
(Aztán lehet, hogy normál árnyalatok jól működnek, de ezek a csillámosak nem szuperálnak!)

Pindusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

ronicic

2012. november 28.

Ár-érték arányban egy jó rúzsnak mondanám, viszont nem olyan tartós. A javára kell írni, hogy jól pigmentált, egy enyhe érintésnyi réteg is tökéletesen elég. Nekem a Deluxe árnyalat van meg, nagyon sötét, kicsit darkos beütése van. :)

ronicic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Do_orci

2012. november 25.

Passion árnyalatban van meg, nagyon tetszik,intenzív a színe. Ez az eddigi legerősebb rúzsom, próbálom minél többször használni :) egyelőre még nekem teljesen bevált :))
Refresh: most rendeltem meg a Flirt árnyalatot, valakinek megvan? és ha igen, akkor nagyon erős a színe?:D

Do_orci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 25.

Vichy

2012. november 21.

Én is Pink Holiday és Doll Pink tulajdonos vagyok, és teljesen megleptek a színeikkel, illetve a tartósságukkal. Mondjuk nekem a Pink Holiday jobban tetszik, olyan kis szolid rózsaszín, télen szerintem nagyon jól mutat a világosabb bőrön. A Doll Pink egy erősebb, harsányabb rózsaszín, bulizáshoz tökéletes.
Ár-érték arányban is nagyon jók! 5*

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Ár-érték arányban is nagyon jók! 5*

Nefertiti

2012. november 21.

A legujabb arnyalatokbol rendeltem 2 szint (a csillamosokbol). Az illatat nem szeretem, a szinek nagyon szepek, apro apro csillamok vannak benne, nagyon szep!
A tartosagat meg nem igazan teszteltem! A szinekre eloszor erdemes ra keresni a google-on! :)

Nefertiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

horireni

2012. november 19.

A pink holiday és a passion árnyalatok vannak meg. Nagyon tutik, és ha lekopik akkor is megmarad a színe a számon. Olcsóak, szépek a színeik és a megváltozott külső is bejön nekem!:)

horireni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Gittab88

2012. november 9.

Én most rendeltem az 5.-et belőle, a jelenlegi (16-os) katalógusban csupán 449Ft ! Gyönyörű, hosszan tartó színek, és a csomagolása szuper, magasról veri a régi kiadást.

Gittab88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

lipstick

2012. október 27.

Nos, először nem tetszett ez a rúzs... de most már egyre jobban szeretem.
Krémes állagú és igényes a csomagolása, nagyon olcsó! Sokkal jobb, mint az előző széria.
Szép rózsaszínes színe van, természetes fényben élénk, viszont hétköznapokra is viselhető. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Egyelőre 5*.

lipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 27.

Nos, először nem tetszett ez a rúzs... de most már egyre jobban szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.