KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ronicic

2012. november 28.

Ár-érték arányban egy jó rúzsnak mondanám, viszont nem olyan tartós. A javára kell írni, hogy jól pigmentált, egy enyhe érintésnyi réteg is tökéletesen elég. Nekem a Deluxe árnyalat van meg, nagyon sötét, kicsit darkos beütése van. :)

ronicic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Do_orci

2012. november 25.

Passion árnyalatban van meg, nagyon tetszik,intenzív a színe. Ez az eddigi legerősebb rúzsom, próbálom minél többször használni :) egyelőre még nekem teljesen bevált :))
Refresh: most rendeltem meg a Flirt árnyalatot, valakinek megvan? és ha igen, akkor nagyon erős a színe?:D

Do_orci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 25.

Vichy

2012. november 21.

Én is Pink Holiday és Doll Pink tulajdonos vagyok, és teljesen megleptek a színeikkel, illetve a tartósságukkal. Mondjuk nekem a Pink Holiday jobban tetszik, olyan kis szolid rózsaszín, télen szerintem nagyon jól mutat a világosabb bőrön. A Doll Pink egy erősebb, harsányabb rózsaszín, bulizáshoz tökéletes.
Ár-érték arányban is nagyon jók! 5*

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Ár-érték arányban is nagyon jók! 5*

Nefertiti

2012. november 21.

A legujabb arnyalatokbol rendeltem 2 szint (a csillamosokbol). Az illatat nem szeretem, a szinek nagyon szepek, apro apro csillamok vannak benne, nagyon szep!
A tartosagat meg nem igazan teszteltem! A szinekre eloszor erdemes ra keresni a google-on! :)

Nefertiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

horireni

2012. november 19.

A pink holiday és a passion árnyalatok vannak meg. Nagyon tutik, és ha lekopik akkor is megmarad a színe a számon. Olcsóak, szépek a színeik és a megváltozott külső is bejön nekem!:)

horireni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Gittab88

2012. november 9.

Én most rendeltem az 5.-et belőle, a jelenlegi (16-os) katalógusban csupán 449Ft ! Gyönyörű, hosszan tartó színek, és a csomagolása szuper, magasról veri a régi kiadást.

Gittab88
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

lipstick

2012. október 27.

Nos, először nem tetszett ez a rúzs... de most már egyre jobban szeretem.
Krémes állagú és igényes a csomagolása, nagyon olcsó! Sokkal jobb, mint az előző széria.
Szép rózsaszínes színe van, természetes fényben élénk, viszont hétköznapokra is viselhető. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Egyelőre 5*.

lipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 27.

Nos, először nem tetszett ez a rúzs... de most már egyre jobban szeretem.

MVivv

2012. október 10.

a Doll Pink, Beige Star, és a Passion árnyalatok vannak meg. Mindegy egy 0,5-1 árnyalattal sötétebb mint a katalógusban...en nem vészes eltérés. Nekem a passion lett a kedvencem. Szépen pigementáltak, tartósak viszonylag, ami nálam azt jelenti,hogy 3 órát gond nélkül kibír aztán kezd csak el egyenletesen kopni...Az ára nagyon jó, elégedett vagyok velük.

MVivv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

nkikina

2012. október 3.

Pink Holiday árnyalatom van, féltem hogy valami szuperélénk Pink árnylat lesz, de szerencsére ne.Gyönyörű világos rózsaszín szín, tartós és egyszerűen imádom! Nemszeretem a túl élénk színeket a számon, ez az árnyalat nekem még a határeset, szerintem a kollekció egyik legvisszafogottabb árnyalata.:D 5*

nkikina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 3.

Babus92

2012. október 2.

Én a Poppy love árnyalatot vettem meg és... Áhhhhhhhh <3 Valami extra a szine. Igazi vagány piros, maximálisan elégedett vagyok mind az állagával, mind a tartósságával, egyedüli gondom az az, hogy száritja a szám, de amúgy szuper!!

Babus92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.