KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   449 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 449 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 200 , Eladó: magdus.kis
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen az Ecseri úti metrómegállónál tudom megoldani az átadást, de banki utalás esetén postázom is plusz a postaköltség ellenében
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Krémmánia Kedvencek a -től
nkikina

2012. október 3.

Pink Holiday árnyalatom van, féltem hogy valami szuperélénk Pink árnylat lesz, de szerencsére ne.Gyönyörű világos rózsaszín szín, tartós és egyszerűen imádom! Nemszeretem a túl élénk színeket a számon, ez az árnyalat nekem még a határeset, szerintem a kollekció egyik legvisszafogottabb árnyalata.:D 5*

nkikina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 3.

Babus92

2012. október 2.

Én a Poppy love árnyalatot vettem meg és... Áhhhhhhhh <3 Valami extra a szine. Igazi vagány piros, maximálisan elégedett vagyok mind az állagával, mind a tartósságával, egyedüli gondom az az, hogy száritja a szám, de amúgy szuper!!

Babus92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

ddorka818

2012. október 2.

Én 3 színt vettem meg, élénkebbek, pigmentáltabbak, mint vártam, de nem baj, úgyis gondolkoztam rajta, hogy elkezdek színesebb rúzsokat használni. :) A régiekhez képest fényévekkel jobb, állagra pont jók, viszonylag tartósak (igaz,h evés után lekopik, de valamiért a szín mégis enyhén megmarad). Akciósan szuper az ára, megéri.
Volhova: nekem megvan a doll pink szín, ami a képen látható és igen, határozottan ugyanilyen élénk a színe, mint a képen, elég merész egy árnyalat. :)

ddorka818
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Eszter0209

2012. október 1.

A Pink Holiday és a Flirt árnyalatokat vettem meg. A rózsaszínes egy szolid árnyalat, a másik viszont egy erősebb narancssárgás. Szép kis színek, a tartósságuk pedig közepes. Nem kopnak csúnyán, elég sokat bírnak, de csodát nem kell várni tőlük. Ár-érték arányban tökéletes. :)

Eszter0209
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

strawberry92

2012. szeptember 27.

Régi verziót nem szerettem, mert nagyon szárított és a színe sem volt túl élénk. Ebből az újból a Violet Friday van meg és egy rétegben is gyönyörű élénk színe van. Az állaga is nagyon jó, nem túl puha, nem túl kemény. Olcsó és végre jó a minősége is. A többi színt is kifogom próbálni.

strawberry92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

lau0825

2012. szeptember 19.

Nem is rossz, egész tartós, talán lehetne kicsit krémesebb. Pink holiday árnyalatot rendeltem, rikítóbb, mint gondoltam.

lau0825
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

fatime

2012. szeptember 19.

Nem vagyok egy color trend rajongó, de mivel új csomagolást kapott próbaként megrendeltem a Passion árnyalatot. Sokkal élénkebb a színe mint ahogyan azt vártam, és tartós is. Az ivást kibírja, az evést már nem, de utána is látszott a számon. Én elégedett vagyok vele, szerintem is sokkal jobb mint az előző rúzs.
Volhova: A képen a Doll Pink árnyalat van.

fatime

Volhova: A képen a Doll Pink árnyalat van.

lovenly_lyla1991

2012. szeptember 15.

szonja a flirt narancs szinu? am én is használtam a régi fajtát amethyst-et tetszett a szine de nekem is száritotta az ajkaimat... most fogom megrendelni az uj változatot de addig is kap tolem 4 pontot mert imádom a szinét és az ára is tokéletes

lovenly_lyla1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

szonja

2012. szeptember 14.

Nekem a Flirt van meg és nekem tetszik az árához képest nagyon-nagyon jó . Krémes és nem szárítja a számat .

szonja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 14.

avonkormend

2012. szeptember 4.

a színek jók, hangualtosak, az ára pedig elfogadható :]valóban sokkal jobb, mint az előző CT termékek.

avonkormend
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.