KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
Evelin123

2017. január 9.

Nekem piros színű van. Mattos hatású, ha teljesen megszáradt (kb 15 perc) utána már nem nagyon kenődik, vagy jön le csak evéssel de akkor sem teljesen. Olcsó és elég tartós, viszont szárítja az ajkakat, így egy idő után már nem mutat jól.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

baliccu

2017. január 8.

Nekem a Violet friday van meg. Az illata nagyon kellemes, DE nem lehet egyenletesen felkenni és baromira nem tartós. Alacsonyabb árkategóriájú rúzs, de szerintem még annyit sem ér.

baliccu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

kvcsevi

2017. január 8.

A passion és a hot pink árnyalat van meg,az árához képest nem rossz csodát nem vártam tőle,könnyű velük dolgozni viszont a tartósságuk nem a legjobb,akciósan nagyon megéri

kvcsevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

mmartina97

2016. december 21.

Doll Pink árnyalat van meg.Nem lehet egyenletesen felkenni és mintha szárítaná is a szám..:(

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

szandiir

2016. december 13.

Egy szín van meg belőle régóta, most vettem meg a Poppy Love-ot is, de még nem volt alkalmam kipróbálni. Szépek a színek, jól fednek, nekem teljesen megfelel ár-érték arányban. Csak annyi a problémám vele, hogy ha nem vastagon rakom fel az ajkamra (mert nem szeretném hogy annyira kitűnjön), hanem csak kicsit rakok rá (hogy azért valamilyen színe mégis legyen a számnak) akkor iszonyatosan kiszárad tőle a szám.

szandiir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

poubelle

2016. december 3.

Nem a legtartósabb, de akciósan teljesen megéri. Kicsit többet kell küzdeni, hogy egyenletes legyen az eredmény, de nem elvetendő gondolat megvásárolni.

poubelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

norca1989

2016. november 23.

Én ma kaptam kézhez a poppy love színű rúzst.
Valami elképesztő színe van.Árban verhetetlen,jó minőségűek,ahhoz hogy az ember lánya felkenje párszor a piros rúzst(nem minden nap) ahhoz nem pénzkidobás.Sajnos nálam nem fogynak el a rúzsok,főleg az intenzív színűek nem,így nem veszek drágát,mert csak 3 évig ott állnak,és kuka lesz a végük,arra meg sajnálom megvenni őket.
Van egyébként Beige ,flirt,pink doll színem is belőle,a 4 db került 2000 ft-ba...egy drágábbat veszek ennyiért.
Elégedett vagyok velük,ajánlom másoknak is,próbálják ki.

norca1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Én ma kaptam kézhez a poppy love színű rúzst.
Elégedett vagyok velük,ajánlom másoknak is,próbálják ki.

centaine

2016. november 10.

Magic Silver, Gold Potion
Tesztelésre vásároltam, de ennél borzalmasabb rúzzsal még életemben nem találkoztam :( talán a természetesebb színeknél nem annyira feltűnő, hogy mennyire nehezen lehet egyenletesen felkenni, de ez a kettő még egy feltűnési viszketegségben szenvedő tinilánynak is hibás választás :(

centaine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Magic Silver, Gold Potion

Gingerian01

2016. november 2.

Nagyon szép, intenzív színe van (nekem az Ametyst árnyalata van meg), krémes állaga és hidratál, viszont annyira nem tartós, hogy 1 óra múlva már lefolyt a kétharmada :/ ezért a 3 csillag.

Gingerian01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Daniella21

Korcsoport: < 18
2016. október 21.

Szeretem használni, mert ápol, de nem tartós. Ajakápolónak viszont elsőosztàlyú

Daniella21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 21.

Szeretem használni, mert ápol, de nem tartós. Ajakápolónak viszont elsőosztàlyú

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.