KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   449 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 449 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm
rocksolya

2016. július 5.

A lilás árnyalata szép és tartós. Az ára is nagyon jó ezeknek a termékeknek.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

A lilás árnyalata szép és tartós. Az ára is nagyon jó ezeknek a termékeknek.

adra

2016. június 25.

Azt hittem csak nekem volt ilyen borzalmas találkozásom vele. Használat után száraz, hámló foltok, pici kiütések.... Kukában landolt.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

JBettina

2016. június 16.

Szuper színek, tartós, én elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban szerintem tökéletes.

JBettina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

theriniel

2016. június 3.

Nekem is nagyon tetszenek, eddig hármat próbáltam belőlük. Sokkal tartósabbak, mint a drágább társaik. Nem folynak szét, egyszerű őket felkenni.
Nagyon örülnék, ha más színekben is kapható lenne még :)

theriniel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Nagyon örülnék, ha más színekben is kapható lenne még :)

panna25

2016. május 27.

Jó színei vannak, olcsók, tartósak, elégedett vagyok vele, ár érték arányban csoda.

panna25
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Arahoz kepest tokeletes!
Legalabb 4-5 szinben vettem es bar volt kozte olyan ami nagyon szaritotta a szamat, a tobbseg nagyon kremes, hidratalo es pigmentalt. Nagyon tartos, eves-ivas allo, bar nem art utana vetni ra egy pillantast. Kedvenc szinembol nem reg szereztem be meg 2 db-ot, biztosra megyek!
Sok dragabb ruzs nem ad ilyen fedest.. Remek!

Evelinnaagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Arahoz kepest tokeletes!
Sok dragabb ruzs nem ad ilyen fedest.. Remek!

zsuzsu92

2016. május 19.

Pigmentált és krémes állagú, imádtam, de legnagyobb bánatomra a kedvenc színemben már nem gyártják :(

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Frumus

2016. május 6.

Egyszerű, esztétikus csomagolás, extra színek. Elég feltűnő jelenség a színe, nekem a Rich Ruby árnyalatban van. Ajakra felkenve hidratált érzést kelt, krémesnek hat. Tényleg színez, ha hozzáér valami, könnyen elkenhető, de egy rúzsnál ez van. Távol áll tőlem a rúzshasználat, tényleg csak alkalomra használom, de arra jó lesz, árban tökéletes :P.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Bellabeauty

2016. április 26.

Nagyon szép színekben érhető el, az árát mindenképp megéri. 5*

Bellabeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Nagyon szép színekben érhető el, az árát mindenképp megéri. 5*

Titvog

2016. április 20.

Szerintem nem rossz ez a rúzs, nem az meg tartós, annak nem nevezhetném, de ha nem nyalogatom a számat, vagy eszek-iszok nem mászik el. :)
Nekem a Flirt árnyalat van meg, ami egy narancssárgás-pirosas szín. Tökéletesen illik az egyik pirosítómhoz, komplett egyszínű sminket tudok vele készíteni :D
Az ajkakon kellemes puha, hidratált érzést ad, szépen terül,nem kopik le rondán. Ennyi pénzért tökéletes. :)

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.