KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

mmartina97

2016. december 21.

Doll Pink árnyalat van meg.Nem lehet egyenletesen felkenni és mintha szárítaná is a szám..:(

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

szandiir

2016. december 13.

Egy szín van meg belőle régóta, most vettem meg a Poppy Love-ot is, de még nem volt alkalmam kipróbálni. Szépek a színek, jól fednek, nekem teljesen megfelel ár-érték arányban. Csak annyi a problémám vele, hogy ha nem vastagon rakom fel az ajkamra (mert nem szeretném hogy annyira kitűnjön), hanem csak kicsit rakok rá (hogy azért valamilyen színe mégis legyen a számnak) akkor iszonyatosan kiszárad tőle a szám.

szandiir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

poubelle

2016. december 3.

Nem a legtartósabb, de akciósan teljesen megéri. Kicsit többet kell küzdeni, hogy egyenletes legyen az eredmény, de nem elvetendő gondolat megvásárolni.

poubelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

norca1989

2016. november 23.

Én ma kaptam kézhez a poppy love színű rúzst.
Valami elképesztő színe van.Árban verhetetlen,jó minőségűek,ahhoz hogy az ember lánya felkenje párszor a piros rúzst(nem minden nap) ahhoz nem pénzkidobás.Sajnos nálam nem fogynak el a rúzsok,főleg az intenzív színűek nem,így nem veszek drágát,mert csak 3 évig ott állnak,és kuka lesz a végük,arra meg sajnálom megvenni őket.
Van egyébként Beige ,flirt,pink doll színem is belőle,a 4 db került 2000 ft-ba...egy drágábbat veszek ennyiért.
Elégedett vagyok velük,ajánlom másoknak is,próbálják ki.

norca1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Én ma kaptam kézhez a poppy love színű rúzst.
Elégedett vagyok velük,ajánlom másoknak is,próbálják ki.

centaine

2016. november 10.

Magic Silver, Gold Potion
Tesztelésre vásároltam, de ennél borzalmasabb rúzzsal még életemben nem találkoztam :( talán a természetesebb színeknél nem annyira feltűnő, hogy mennyire nehezen lehet egyenletesen felkenni, de ez a kettő még egy feltűnési viszketegségben szenvedő tinilánynak is hibás választás :(

centaine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Magic Silver, Gold Potion

Gingerian01

2016. november 2.

Nagyon szép, intenzív színe van (nekem az Ametyst árnyalata van meg), krémes állaga és hidratál, viszont annyira nem tartós, hogy 1 óra múlva már lefolyt a kétharmada :/ ezért a 3 csillag.

Gingerian01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Daniella21

Korcsoport: < 18
2016. október 21.

Szeretem használni, mert ápol, de nem tartós. Ajakápolónak viszont elsőosztàlyú

Daniella21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 21.

Szeretem használni, mert ápol, de nem tartós. Ajakápolónak viszont elsőosztàlyú

Kriszti2001

Korcsoport: < 18
2016. október 8.

Szép színei vannak (nekem a flirt és az amethyst árnyalatban van meg), és kellemesen krémes állagú, de nem túl tartós ezért kapott 4 csillagot. Viszont szintén mellette szól, hogy kedvező az ára. Akciósan 549 Ft/db-ért vásároltam.

Kriszti2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 8.

Yubiri

2016. szeptember 2.

Upd. 2016. 09.02.
Rendeltem akcióban egy Intimate színt is.
Pozitív, negatív véleményem ugyanaz, mint a másik színnél.
Az Intimate is egy szép, enyhe, lilás szín.

2016. július 2.
Pink Friday színem van belőle, ami egy kellemes enyhe rózsaszín szín.
Pozitív:
- olcsó,
- hidratál, kissé feltölt
- tükör nélkül is ki tudom rúzsozni vele a szám :D
Negatív:
- nem tartós

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Upd. 2016. 09.02.
Rendeltem akcióban egy Intimate színt is.
Pozitív, negatív véleményem ugyanaz, mint a másik színnél.
Az Intimate is egy szép, enyhe, lilás szín.

2016. július 2.
Pink Friday színem van belőle, ami egy kellemes enyhe rózsaszín szín.
Pozitív:
- olcsó,
- hidratál, kissé feltölt
- tükör nélkül is ki tudom rúzsozni vele a szám :D
Negatív:
- nem tartós

zsazsi1

2016. július 28.

Nem használtam, bocsánat hogy beleokoskodok, de valahányszor megnézem a katalógust, mindig fölteszem magamban a kérdést: melyik korosztálynak szánják ezeket a borzalmas, csiricsáré, 80-as éveket idéző színeket?! Az árral a legifjabbakat céloznák meg, de a színválaszték enyhén szólva ósdi.
A minőségét nem ismerem, természetesen ettől még lehet a világ legtartósabb rúzsa...

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.