KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
Frumus

2016. május 6.

Egyszerű, esztétikus csomagolás, extra színek. Elég feltűnő jelenség a színe, nekem a Rich Ruby árnyalatban van. Ajakra felkenve hidratált érzést kelt, krémesnek hat. Tényleg színez, ha hozzáér valami, könnyen elkenhető, de egy rúzsnál ez van. Távol áll tőlem a rúzshasználat, tényleg csak alkalomra használom, de arra jó lesz, árban tökéletes :P.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Bellabeauty

2016. április 26.

Nagyon szép színekben érhető el, az árát mindenképp megéri. 5*

Bellabeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

Nagyon szép színekben érhető el, az árát mindenképp megéri. 5*

Titvog

2016. április 20.

Szerintem nem rossz ez a rúzs, nem az meg tartós, annak nem nevezhetném, de ha nem nyalogatom a számat, vagy eszek-iszok nem mászik el. :)
Nekem a Flirt árnyalat van meg, ami egy narancssárgás-pirosas szín. Tökéletesen illik az egyik pirosítómhoz, komplett egyszínű sminket tudok vele készíteni :D
Az ajkakon kellemes puha, hidratált érzést ad, szépen terül,nem kopik le rondán. Ennyi pénzért tökéletes. :)

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

beszterka

2016. április 7.

Szerintem ez a ruzs akkor jó, ha jó árnyalatot választasz:D úgyértem, nekem 4 árnyalat van meg és teljesen eltérő a minőségük, de egyik sem kifejezetten rossz. Kedvencem a Purple power, arra így kulon 5*-ot adnék:)

beszterka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

hannika9

Korcsoport: < 18
2016. március 11.

Nekem Pink Doll árnyalat van meg. Szép, intenzív szín, de egyáltalán nem tartós.

hannika9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 11.

s_kitty

2016. március 2.

A beige star arnyalat van meg. A kataloguskep miatt vilagosabb szinre szamitottam, de vegulis nem rossz. :D
Csillamos enyhen barnasan szinezo kremes ruzs. Kellemes viselni amolyan szinezett ajakapolo erzest ad nekem. Kicsit szarit erre figyelni kell. Osszel es nyaron a lebarnult borhoz lesz szerintem a legjobb.

up: 4 csillag helyett felhozom 5 csillagra
1 honap alatt ez lett a kedvenc ruzsom.
egyszer csak azt vettem eszre, hogy minden reggel ez utan nyulok.
Ahogyan nekem a legjobban kihasznalhato: nuxe ajakapolo + miss sporty ajakkontur ceruza coffee szinben + ez a ruzs es az eredmeny gyonyoruen telt termeszetes ajkak, de megis kulonleges! :)
ja es ezzel a komboval egy csoppet sem szaritja a szamat! :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

up: 4 csillag helyett felhozom 5 csillagra
1 honap alatt ez lett a kedvenc ruzsom.
egyszer csak azt vettem eszre, hogy minden reggel ez utan nyulok.
ja es ezzel a komboval egy csoppet sem szaritja a szamat! :)

panneszka

2016. február 25.

Pár év alatt sokat változtak ezek a rúzsok pozitív irányba. Tartósabbak lettek, szép színek, nekem bejönnek.

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

TEr

2016. február 13.

Nagyon szeretem, a Pink Holiday és a Pink Doll nevezetűek vannak meg. Pink Holiday: visszafogott babarózsaszín színű. Doll Pink: Élénk pink árnyalat, ami különösen nyáron mutat jól. Nagyon szép színekben kapható, nem szárítja a számat, sőt hidratálja, biztos még egy jó pár színben fogok rendelni. Avonból rendeltem 400 forintért, ami nevetséges ár egy ilyen jó rúzsért!

TEr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

dora82

2016. február 5.

Rich Ruby: Nagyon szép, élénk színe van. Azonban vigyázni kell vele, mert ha bármi hozzáér, beszínezi azt is. Ennek ellenére elég tartós.

dora82
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Lizbeth95

2015. december 29.

Én a pink stage árnyalatot vettem olyan amilyenre számítottam :)
Élénk szín,krémes állag.
Nem szárít ugyan,de nem is tartós.
megérte az árát! :)

Lizbeth95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Én a pink stage árnyalatot vettem olyan amilyenre számítottam :)
Élénk szín,krémes állag.
Nem szárít ugyan,de nem is tartós.
megérte az árát! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.