KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm
szedrisab

2015. október 27.

Nekem kicsit fura az állaga, nem marad meg a számon, ha vékonyabb réteget kenek fel, akkor sem.. mindent összekenek vele, ha mondjuk a számhoz érek véletlen mondjuk egy arcvakarás közben.. :D viszont ha elmaszatolódik a számról a bőrömre, onnan csak szappannal lehet lemosni, így olyan, mintha valami betegségem lenne. Szép színekben kapható, de soha többet, még ennyiért sem. Jelenleg arra használom, hogy a mágnestáblámra írok fel vele üzenetet a Páromnak, vagy az általam írt levelekre üdvözlőlevelekre nyomok egy puszit benne....

szedrisab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

Csipetke

2015. október 14.

Nekem lilás árnyalatom van belőle annyira nem tartós de a színe nagyon tetszik :) olyan mintha vizes lenne ,olyan fura az állaga.De ennyiért megéri szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

vszandraa

2015. október 5.

Nekem a barna van meg belőle, kicsit bronzos a beütése. Nagyon szeretem, tartósnak nem mondanám, sok Avon rúzst kipróbáltam, de eddig nem bizonyultak tartósnak, pedig előkészítem a számat, alapozó, ceruza mindig van rajta. :) Ár-érték arányban szerintem tökéletes.

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

bvviki

2015. szeptember 15.

Több árnyalatban is megvan,de a pink holiday a kedvencem. Az illata kellemes,árban megfelelő és egész sokáig kitart.Viszont a többi árnyalat nem jött be,túl erősek hozzám,pedig vékonyan kenem fel. A színek pedig általában eltérnek attól,ami a katalógusban van.

bvviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Dea

2015. augusztus 30.

Amikor megérkezett azt hittem zsírkrétát kaptam,állagra teljesen úgy nézett ki.Felkenve nem olyan szörnyű, mint vártam egész szép élénk színe van,de nekem ez a rúzs túl kemény, mert én a krémes rúzsokhoz vagyok szokva.A színek szépek és olcsó, de ennyi.Nem venném újra, ezt sem használom el.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Vágytam egy erős színre..Rich Ruby-t választottam.. képen szebb volt, de így sem rossz ez a tűzvörös árnyalat. Viszont nem tartós és büdös is. Az ára viszont nem lenne rossz, ha hozná azt a színvonalat, amit ennyiért elvárna az ember...

Katalin0425
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

hadri

2015. augusztus 21.

Szép színei vannak, de elég büdös, felvitele után pedig valami furcsa íze van és a tartóssága is silány.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Carnageous

2015. augusztus 12.

Borzalmas ez a rúzs. Passion és rich ruby árnyalatban van meg, de azt a 300 forintot nem érte meg még így akciósan sem. Egyáltalán nem tartós, a szín eleinte szép, de csúnyán kopik. A színe sem olyan, mint a katalógusban.

Carnageous
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Ivett93

2015. augusztus 2.

Először a Flirt árnyalatot vettem meg, majd a Passiont. Azt tapasztaltam, hogy a Flirt rúzs felvéve kicsit neonosabb színt ad vissza, mint a katalógusban látható képen. A Passion árnyalat azt adta vissza, ami a katalógusban látható. Se nem piros, se nem rózsaszín, valahol a kettő között van elég élénk árnyalatban. Jól pigmentáltak, minimálisan szárítja az ajkakat. Tartóssága pár óra, de hát ez attól is függ, hogy eszel, iszol-e stb. Ilyen árért teljesen jó termék, tervezek több árnyalatot is begyűjteni belőle.

Ivett93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Echan

2015. július 30.

Most érkezett meg a rendelésem és azonnal kipróbáltam az új árnyalatok közül a Sun Bleached Pink-et. A katalógusban a szín teljesen azonos a termék színével. Felkenve kifejezetten élénk színe van, nagyon jól pigmentált. Ennek az árnyalatnak kicsit neonos hatása van. A csomagolása is megújult, neon rózsaszín. :) A tartóssága átlagosnak tűnik, de az ára nem is ígér mást. Eddig 5 pont, de pár nap múlva update.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.