KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

illesbb

2015. december 17.

Doll Pink árnylatot rendeltem meg, tetszik a színe. Sokszor még nem próbáltam, mert nekem hétköznapokra már túl erős, de direkt bulizós sminkhez vettem. Jól pigmentált, nem olyan tartós, de ennyi pénzért ne várjon sokat az ember.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 17.

xixi

2015. december 14.

Azért figyeltem fel rá, mert fényvédős cuccokat kerestem szájra és ebben van nem tudom mindig is volt vagy új a formula, mindenesetre spf15. A swatchokat nézegetve nem tűntek túl pigmentáltnak, de ez nekem kifejezetten tetszett, úgyhogy rendeltem kettőt, finom krémesek, szuper fényvédős színezett ajakápolók!

xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

HKriszti

2015. december 13.

A fedése nagyon szép, bár hamar elkenődik és újra fel kell tenni. Rich Ruby árnyalatot kértem, és olyan lett, mint amilyennek képzeltem :)

HKriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

YunieArt

2015. december 6.

Nekem a Passion nevű árnyalat van ami nagyon jó és pont olyan mint a katalógusban a képen volt. Számomra pozitív csalódás pedig féltem tőle.

YunieArt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Kynee

2015. december 3.

A Pink Holiday és a Flirt nevű árnyalatok tulajdonosa vagyok. Első körben csalódás volt mindkettő - az akkori katalógusban feltüntetett világos rózsaszín helyett egy erős pink, az narancssárgás-halványpiros helyett egy paradicsomszínű rúzs érkezett. Ráadásul kicsit fura az állaguk is. Aztán egy idő után hozzászoktam, sőt, megszerettem őket. Főleg a pinket.

Kynee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Lilu

2015. december 2.

Vannak drága és különleges rúzsaim, de ez egy örök bevált kedvenc, az biztos. Van ebből nekem lila, piros, bordó, narancssárga és nude, és mindegyik tökéletesen pigmentált, krémes és tartós is. Nem csak ebben az árkategóriában, hanem úgy általánosságban véve szerintem az egyik legjobb rúzs, és ez tőlem nagy szó :)

Lilu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

szedrisab

2015. október 27.

Nekem kicsit fura az állaga, nem marad meg a számon, ha vékonyabb réteget kenek fel, akkor sem.. mindent összekenek vele, ha mondjuk a számhoz érek véletlen mondjuk egy arcvakarás közben.. :D viszont ha elmaszatolódik a számról a bőrömre, onnan csak szappannal lehet lemosni, így olyan, mintha valami betegségem lenne. Szép színekben kapható, de soha többet, még ennyiért sem. Jelenleg arra használom, hogy a mágnestáblámra írok fel vele üzenetet a Páromnak, vagy az általam írt levelekre üdvözlőlevelekre nyomok egy puszit benne....

szedrisab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

Csipetke

2015. október 14.

Nekem lilás árnyalatom van belőle annyira nem tartós de a színe nagyon tetszik :) olyan mintha vizes lenne ,olyan fura az állaga.De ennyiért megéri szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Skincaremania

2015. október 5.

Nekem a barna van meg belőle, kicsit bronzos a beütése. Nagyon szeretem, tartósnak nem mondanám, sok Avon rúzst kipróbáltam, de eddig nem bizonyultak tartósnak, pedig előkészítem a számat, alapozó, ceruza mindig van rajta. :) Ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

bvviki

2015. szeptember 15.

Több árnyalatban is megvan,de a pink holiday a kedvencem. Az illata kellemes,árban megfelelő és egész sokáig kitart.Viszont a többi árnyalat nem jött be,túl erősek hozzám,pedig vékonyan kenem fel. A színek pedig általában eltérnek attól,ami a katalógusban van.

bvviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.