KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   449 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 449 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 200 , Eladó: magdus.kis
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen az Ecseri úti metrómegállónál tudom megoldani az átadást, de banki utalás esetén postázom is plusz a postaköltség ellenében
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Krémmánia Kedvencek a -től
Heloise

2015. május 22.

Egy véletlen folytán jutottam hozzá az egyik árnyalathoz a CORAL WISP-hez. Nevéhez hűen gyönyörű szép világos-narancsos korall színe van, az én világos bőrömön nagyon szépen mutat így tavasszal. Egyetlen hátránya, hogy bár nem szárít, de a krémessége miatt nem is olyan tartós. Felvinni is több rétegben érdemes. Szerintem nagyon hasonlít a MAC Flamingo vagy Coral Bliss nevű árnyalataihoz. Meg vagyok vele elégedve nagyon, és örülök hogy hozzájutottam, mert ezzel most nagyon sok kiadást megspórolhattam.

Heloise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

angie97

2015. május 6.

nekem a Passion van meg. brutál más mint a képen, de attól még imádom. hidratált ajkakon szép.

angie97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 6.

ludvnora

2015. április 15.

400 Ft-ért rendeltem meg a Violet Friday árnyalatot, a színe olyan mint a katalógusban, én aláhidratálok, korrektor, és zsepis-rétegezős módszerrel viszem fel, így nekem nem ül bele a ráncokba és sokáig tart.

ludvnora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

nanne

2015. április 11.

Elég olcsó és pigmentált, de sajnos tényleg csúnyán mutat az ajkakon. Nem véletlenül került a fiataloknak való kollekcióba, de mondjuk nem értem ők hova viselnének ilyen erős színeket. Örülnék ha jó lenne, azért még próbálgatom.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

sicsu

2015. április 10.

Iszonyatos, ment is egyből a kukába, nem lehet felkenni.

UPDATE:

A korallszínű van meg, szerintem az ajkakon borzalmasan mutat, mert nem eléggé krémes és hidratáló, így beül a ráncokba/hegekbe és furcsa. VISZONT. Pirosítóként fenomenális. Tényleg. Épp ma siránkoztam magamban, hogy milyen szépek a pirosítót hordani tudó lányok, nekem is ki kéne próbálnom, oylan sok videót láttam már róla, hogy csinálják... de nincs most időm bevásárolni a glamour napokon. Eszembe jutott, hogy van, aki rúzzsal trükközik ilyenkor... és voila, kiszúrta a szemem a polc hátulján, hát láss csodát, csodaszépen mutat a világos bőrömön :) Újra nem venném, de alternatív felhasználhatósága miatt 3 csillag.

sicsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 10.

Iszonyatos, ment is egyből a kukába, nem lehet felkenni.

UPDATE:

mesayaa

2015. április 9.

Ajándékba kaptam az egyik barátnőmtől, hogy bővítse a piros rúzs gyüjteményem. És elégge nagy sikerrel. Nagyon szép színe van, a fedése is megfelelő. Ha épp mattítom is megmarad a szép arányalata.

mesayaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 9.

Pingvinke

Korcsoport: < 18
2015. április 7.

Erős fedésű, tartós. Nagyon szép színe van. Nekem nagyon bevált

Pingvinke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. április 7.

Erős fedésű, tartós. Nagyon szép színe van. Nekem nagyon bevált

Nymeria94

2015. március 9.

A régi, fekete csomagolású Color Trend rúzsaimmal Dunát lehetett volna rekeszteni, ők voltak az első szárnypróbálgatásaim, ami a rúzshasználatot illeti. Volt egy gyönyörű nude rúzsom tőlük, amit csak nem teljesen elhasználtam, mielőtt nyoma veszett. Ezután nem igen foglalkoztam ezekkel a termékeket, mígnem pár Avon katalógussal ezelőtt 400 Ft-os árért hirdették őket, ha valami mást is választasz az aktuális újságból. Ekkor jutottam arra,hogy mit veszíthetek, ennyi pénzért lehet,hogy zsírkrétát sem kapnék, nem hogy rúzst, szóval meg is rendeltem a Passion árnyalatot.
Ezentúl nem fogok úgy Avonos rúzst rendelni,hogy nem kerestem volna előtte egy épkézláb swatchot az adott árnylatról, mert hogy ez az árnyalat nem így nézett ki a katalógusban az ziher. No de tragédia nem történt, kaptam egy szép pirosas árnyalatú rúzst egy kis narancsos beütéssel, megkockáztatom,hogy ez a pipacspiros szín, bár nagyobb összeget nem tennék ennek a meghatározásnak a helyességére.
Pozitívum a termék csomagolása, strapabíró, táskába dobálható darab és nem mellesleg egész jól is néz ki ezzel az új hófehér designnal.
Maga a rúzs nem a legpigmentáltabb darab, többször át kell húzni az ajkakon, hogy a kívánt színt elérjük. Emellett az én számon elég zsíros/olajos állagúnak érződik, de ez nem feltétlenül zavaró. Az illata igen csak diszkrét, pont olyan, mint amilyenek a régi, még fekete csomagolású rúzsaim voltak (egy kis nosztalgia :).
Az én problémáim ezzel a rúzzsal a tartósságnál kezdődnek. Négyszáz forintért nem vártam csodát, de annál, amit kaptam, lényegesen többre számítottam. Mondanom sem kell, az evést-ivást nem igazán tolerálja, de azt, hogy ezek nélkül miért nem képes 3 azaz 3 órán keresztül szépen megmaradni helyén azt nem értem. Inni nem ittam, enni meg aztán pláne nem, sőt jó szokásomhoz híven a beszédet sem vittem túlzásba,ezért is döbbentem meg azon a látványon, hogy bár az alsó ajkamon egész szépen fent maradt a rúzs, viszont a felsőről szinte teljesen lekopott és csak a szélén maradt meg. Mit ne mondjak csodásan festettem, mintha csak a fele számat elfelejtettem volna kirúzsozni. Viszont annyit a javára tudok írni, hogy a lekopása után minimálisan megszínezi az ajkakat.
Sajnos nem győztek meg, boltba leszaladós rúzsnak szépen elhasználgatom majd, de nem túl valószínű, hogy más árnyalatokkal is kísérletezzek a a kedvező ár ellenére sem.

Nymeria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 9.

erika88

2015. február 25.

A Passion van meg, egy nagyon szép élénk piros. Ennyi pénzért szerintem klassz termék, és nem tart kevésbé, mint az 5x ennyibe kerülő Astor rúzsom. Reggeli kómámban, ha át kell szaladnom a boltba sokszor ezt kenem magamra+alapozó, és máris vállalható az arcom. :D Köszönöm, Avon! :)
Persze csodát nem vártam tőle, nem is kapunk, de én mégis nagyon szeretem.

erika88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Persze csodát nem vártam tőle, nem is kapunk, de én mégis nagyon szeretem.

bedina06

2015. február 6.

Sosem olyan színű a valóságban mint a katalógusban. Gyenge minőségű, egyáltalán nem tartós.

bedina06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.