KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dea

2015. augusztus 30.

Amikor megérkezett azt hittem zsírkrétát kaptam,állagra teljesen úgy nézett ki.Felkenve nem olyan szörnyű, mint vártam egész szép élénk színe van,de nekem ez a rúzs túl kemény, mert én a krémes rúzsokhoz vagyok szokva.A színek szépek és olcsó, de ennyi.Nem venném újra, ezt sem használom el.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Vágytam egy erős színre..Rich Ruby-t választottam.. képen szebb volt, de így sem rossz ez a tűzvörös árnyalat. Viszont nem tartós és büdös is. Az ára viszont nem lenne rossz, ha hozná azt a színvonalat, amit ennyiért elvárna az ember...

Katalin0425
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

hadri

2015. augusztus 21.

Szép színei vannak, de elég büdös, felvitele után pedig valami furcsa íze van és a tartóssága is silány.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Carnageous

2015. augusztus 12.

Borzalmas ez a rúzs. Passion és rich ruby árnyalatban van meg, de azt a 300 forintot nem érte meg még így akciósan sem. Egyáltalán nem tartós, a szín eleinte szép, de csúnyán kopik. A színe sem olyan, mint a katalógusban.

Carnageous
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Ivett93

2015. augusztus 2.

Először a Flirt árnyalatot vettem meg, majd a Passiont. Azt tapasztaltam, hogy a Flirt rúzs felvéve kicsit neonosabb színt ad vissza, mint a katalógusban látható képen. A Passion árnyalat azt adta vissza, ami a katalógusban látható. Se nem piros, se nem rózsaszín, valahol a kettő között van elég élénk árnyalatban. Jól pigmentáltak, minimálisan szárítja az ajkakat. Tartóssága pár óra, de hát ez attól is függ, hogy eszel, iszol-e stb. Ilyen árért teljesen jó termék, tervezek több árnyalatot is begyűjteni belőle.

Ivett93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Echan

2015. július 30.

Most érkezett meg a rendelésem és azonnal kipróbáltam az új árnyalatok közül a Sun Bleached Pink-et. A katalógusban a szín teljesen azonos a termék színével. Felkenve kifejezetten élénk színe van, nagyon jól pigmentált. Ennek az árnyalatnak kicsit neonos hatása van. A csomagolása is megújult, neon rózsaszín. :) A tartóssága átlagosnak tűnik, de az ára nem is ígér mást. Eddig 5 pont, de pár nap múlva update.

Echan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

dora825

Korcsoport: < 18
2015. július 29.

Nekem ez a rúzs nagyon nem tetszett mert alig pigmentált,nem tartós és szárít is. Egyedül az ára tetszik benne.

dora825
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 29.

GNóri

2015. július 29.

Nagy a színválaszték, szépek a színek, barátságos az áruk és még sokszor le is vannak akciózva, viszont rajtam nagyon gyatra a tartóssága:(

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Katulin

2015. június 15.

Több árnyalatban is megvan, szerintem az árához képest kiváló termék. Tartós, viszont minimálisan szárít, megfelelő hidratálással ez nem is érződik. A katalógusban csalókák a színek, érdemesebb tesztek alapján színt választani, de ettől függetlenül is nagyon elégedett vagyok, mert ennyire olcsón tényleg szinte ajándék egy ilyen minőségű rúzs. :)

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

JudithBeauty

2015. május 28.

Nekem a Pink Holiday árnyalat van meg, de nem tetszett annyira, mint vártam. Nem egy tartós rúzs, viszont jó az illata és az ára is kedvező. A régi külsejű rúzsokból a Sequin és a Café au Lait színek hiányoznak nekem.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.