KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 499 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 499 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
dora825

Korcsoport: < 18
2015. július 29.

Nekem ez a rúzs nagyon nem tetszett mert alig pigmentált,nem tartós és szárít is. Egyedül az ára tetszik benne.

dora825
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 29.

GNóri

2015. július 29.

Nagy a színválaszték, szépek a színek, barátságos az áruk és még sokszor le is vannak akciózva, viszont rajtam nagyon gyatra a tartóssága:(

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Katulin

2015. június 15.

Több árnyalatban is megvan, szerintem az árához képest kiváló termék. Tartós, viszont minimálisan szárít, megfelelő hidratálással ez nem is érződik. A katalógusban csalókák a színek, érdemesebb tesztek alapján színt választani, de ettől függetlenül is nagyon elégedett vagyok, mert ennyire olcsón tényleg szinte ajándék egy ilyen minőségű rúzs. :)

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

JudithBeauty

2015. május 28.

Nekem a Pink Holiday árnyalat van meg, de nem tetszett annyira, mint vártam. Nem egy tartós rúzs, viszont jó az illata és az ára is kedvező. A régi külsejű rúzsokból a Sequin és a Café au Lait színek hiányoznak nekem.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

pappandrea8736

2015. május 25.

En az Amethyst szinhez jutottam hozza. Egy nagyon kellemes, sotet lilas-rozsaszines arnyalat. Szerintem ar kategoria szempontjabol jo kis ruzs. Minosegileg sincs gond vele. Kremes, finom illatu. Tartossag szempontjabol oszinten mondva, az osszes avonos ruzs kozzul ez tart az ajkaimon leghosszabb ideig. Pedig van szamtalan 3 x dragabb ruzs is az avonnal. En megadom a 4 csillagot ra

pappandrea8736
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Heloise

2015. május 22.

Egy véletlen folytán jutottam hozzá az egyik árnyalathoz a CORAL WISP-hez. Nevéhez hűen gyönyörű szép világos-narancsos korall színe van, az én világos bőrömön nagyon szépen mutat így tavasszal. Egyetlen hátránya, hogy bár nem szárít, de a krémessége miatt nem is olyan tartós. Felvinni is több rétegben érdemes. Szerintem nagyon hasonlít a MAC Flamingo vagy Coral Bliss nevű árnyalataihoz. Meg vagyok vele elégedve nagyon, és örülök hogy hozzájutottam, mert ezzel most nagyon sok kiadást megspórolhattam.

Heloise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

angie97

2015. május 6.

nekem a Passion van meg. brutál más mint a képen, de attól még imádom. hidratált ajkakon szép.

angie97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 6.

ludvnora

2015. április 15.

400 Ft-ért rendeltem meg a Violet Friday árnyalatot, a színe olyan mint a katalógusban, én aláhidratálok, korrektor, és zsepis-rétegezős módszerrel viszem fel, így nekem nem ül bele a ráncokba és sokáig tart.

ludvnora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

nanne

2015. április 11.

Elég olcsó és pigmentált, de sajnos tényleg csúnyán mutat az ajkakon. Nem véletlenül került a fiataloknak való kollekcióba, de mondjuk nem értem ők hova viselnének ilyen erős színeket. Örülnék ha jó lenne, azért még próbálgatom.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

sicsu

2015. április 10.

Iszonyatos, ment is egyből a kukába, nem lehet felkenni.

UPDATE:

A korallszínű van meg, szerintem az ajkakon borzalmasan mutat, mert nem eléggé krémes és hidratáló, így beül a ráncokba/hegekbe és furcsa. VISZONT. Pirosítóként fenomenális. Tényleg. Épp ma siránkoztam magamban, hogy milyen szépek a pirosítót hordani tudó lányok, nekem is ki kéne próbálnom, oylan sok videót láttam már róla, hogy csinálják... de nincs most időm bevásárolni a glamour napokon. Eszembe jutott, hogy van, aki rúzzsal trükközik ilyenkor... és voila, kiszúrta a szemem a polc hátulján, hát láss csodát, csodaszépen mutat a világos bőrömön :) Újra nem venném, de alternatív felhasználhatósága miatt 3 csillag.

sicsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 10.

Iszonyatos, ment is egyből a kukába, nem lehet felkenni.

UPDATE:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.