KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erika88

2015. február 25.

A Passion van meg, egy nagyon szép élénk piros. Ennyi pénzért szerintem klassz termék, és nem tart kevésbé, mint az 5x ennyibe kerülő Astor rúzsom. Reggeli kómámban, ha át kell szaladnom a boltba sokszor ezt kenem magamra+alapozó, és máris vállalható az arcom. :D Köszönöm, Avon! :)
Persze csodát nem vártam tőle, nem is kapunk, de én mégis nagyon szeretem.

erika88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Persze csodát nem vártam tőle, nem is kapunk, de én mégis nagyon szeretem.

bedina06

2015. február 6.

Sosem olyan színű a valóságban mint a katalógusban. Gyenge minőségű, egyáltalán nem tartós.

bedina06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

magdus.kis

2015. február 4.

Nekem a színével van gondom. Teljesen más a katalógusban. A Passion árnyalatból rendeltem, erős pirosas-pinkes. Nem tartós, de nem is vártam tőle.

magdus.kis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Cherryeszti

2015. január 30.

Azt adja, amit az ára alapján elvárnánk. Nagyon olcsó termék lévén nem vártam tőle sokat, de mégis szépen fed és nekem tartós is. Kell alá hidratálni előtte, de összességében nekem bejött!

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

szcs

2015. január 6.

Szép a színe, de nem tartós, és nekem szárítja a számat... Nem biztos hogy ettől a terméktől, de elég valószínű, sajnos, nekem piros, kiszáradt foltok jöttek ki a szám körül. :(

szcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 6.

2014. december 21.

Heartbeat Red árnyalatot rendeltem anno, ki is próbáltam majd elraktam a sminkes-tatyóm legmélyére. Én inkább a mattosabb árnyalatokat preferálom, ez pedig átkozottul csillogott. Majd egy évre rá, elővettem és újból kipróbáltam. Nem szabad túlzásba vinni a felkenését, könnyen maszatolódik. Most, egy évvel később szimpatikusabb lett ez az olcsóbb kategóriájú rúzs, Color Trendhez képest egész jó, de persze nem kell tőle világmegváltást várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 21.

PurpleShine

2014. december 4.

Nekem a Poppy Love árnyalat van meg, nagyon tetszik, könnyű felvinni, szép a színe. Lehet nem a legtartósabb rúzs, de a színe kompenzálja :)

PurpleShine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

henrietta93

2014. november 17.

Szerintem nem jók nekem kettő van belőle és egyik sem nyerte el a tetszésem, nagyon hamar lejön, egyáltalán nem tartós, a két csillag csak a színei miatt mert azok nagyon szépek :)

henrietta93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 17.

BeautyByCATherine

2014. november 15.

Három árnyalatban rendeltem meg és mind a hármat imádom!!! Sokkal jobb, mint az ezt előző Color trend rúzsok. A birtokomban van a Flirt, Passion és Pink Holiday.A kedvencem a vérpezsdítő Passion lett!!! ;) Képeket találtok erről a három árnyalatról itt:

BeautyByCATherine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Sosem voltam a Color Trend vonal rajongója (még anno tiniként sem), de az utóbbi években nagyon ráfeküdtek ezekre a termékekre, és végre a csomagolásuk, minőségük is vállalható lett. 4 ilyen rúzsom van, egytől egyig pigmentáltak, tartósak, krémesek. Csak azt a fertelmes mű kókusz illatot tudnák elhagyni még belőlük...

Zalán Anyukája
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.