KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szcs

2015. január 6.

Szép a színe, de nem tartós, és nekem szárítja a számat... Nem biztos hogy ettől a terméktől, de elég valószínű, sajnos, nekem piros, kiszáradt foltok jöttek ki a szám körül. :(

szcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 6.

2014. december 21.

Heartbeat Red árnyalatot rendeltem anno, ki is próbáltam majd elraktam a sminkes-tatyóm legmélyére. Én inkább a mattosabb árnyalatokat preferálom, ez pedig átkozottul csillogott. Majd egy évre rá, elővettem és újból kipróbáltam. Nem szabad túlzásba vinni a felkenését, könnyen maszatolódik. Most, egy évvel később szimpatikusabb lett ez az olcsóbb kategóriájú rúzs, Color Trendhez képest egész jó, de persze nem kell tőle világmegváltást várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 21.

PurpleShine

2014. december 4.

Nekem a Poppy Love árnyalat van meg, nagyon tetszik, könnyű felvinni, szép a színe. Lehet nem a legtartósabb rúzs, de a színe kompenzálja :)

PurpleShine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

henrietta93

2014. november 17.

Szerintem nem jók nekem kettő van belőle és egyik sem nyerte el a tetszésem, nagyon hamar lejön, egyáltalán nem tartós, a két csillag csak a színei miatt mert azok nagyon szépek :)

henrietta93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 17.

BeautyByCATherine

2014. november 15.

Három árnyalatban rendeltem meg és mind a hármat imádom!!! Sokkal jobb, mint az ezt előző Color trend rúzsok. A birtokomban van a Flirt, Passion és Pink Holiday.A kedvencem a vérpezsdítő Passion lett!!! ;) Képeket találtok erről a három árnyalatról itt:

BeautyByCATherine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Sosem voltam a Color Trend vonal rajongója (még anno tiniként sem), de az utóbbi években nagyon ráfeküdtek ezekre a termékekre, és végre a csomagolásuk, minőségük is vállalható lett. 4 ilyen rúzsom van, egytől egyig pigmentáltak, tartósak, krémesek. Csak azt a fertelmes mű kókusz illatot tudnák elhagyni még belőlük...

Zalán Anyukája
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

berill99

2014. október 24.

Nekem a FLIRT árnyalatú rúzs van meg , ami egy korallos picit talán fényesebb szín kb. 400Ft volt , nem szárít de nem a legtartósabb egy ivást viszont kibírb, ekem ez pont megteszi 400ér mer van olyan rúzsom ami több ezer és semmit nem bír ki szoval 5 csillag

berill99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

t.evacska21

2014. október 22.

Vannak szép színei (nekem Amethyst árnyalatban van). A katalógusban nekem nagyon rikítónak tűnt, így kicsit izgultam, hogy jó lesz-e, de mivel nem volt drága, úgy voltam vele, kipróbálom. A valóságban nincs annyira rikító, sokkal enyhébb, és jól is áll :) Csak nagyon ritkán használok rúzst, arra nekem ez pont megfelel :-)

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

fdorottya

2014. október 2.

Nagyon tetszenek a színei, de sajnos valahogy nem bírom az Avon rúzsokat! Allergiás vagyok mindegyik fajtára! Pedig annyira akartam szeretni!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

lollippi

2014. augusztus 30.

Orange you Sweet, narancsos piros árnyalatot rendeltem. Rettenetesen olcsó, árkategóriájában mindenképp veri az összes többit, de talán még pár fölötte állót is. A színe tart, ettem-ittam is vele, és ha kopott is egyenletesen inkább kifakult, mint kopott. Nem szárította a számat egyáltalán, nem állt be a redőkbe, és nem volt nehézkes rúzsérzés a számon, csak épp enyhén éreztem, hogy ott van. Engem megnyert!

Update: Újra rendeltem Passion és Pink Doll árnyalatokban. Egyik szebb, mint a másik, sokáig tart, továbbra sem szárít, és nehezen kopik. :) Csak ajánlani tudom! :)

lollippi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.