KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Keyo, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A gyönyörű Swarovski kristálymedállal díszített üveg gyümölcsök és virágok csodálatos illatát rejti magában. Csillaggyümölcs, rózsa, pézsma és egzotikus fák aromája alkotja ezt a ragyogó illatkompozíciót.
Tökéletesen illik ahhoz a nőhöz, aki tartalmas életre vágyik, szereti az új kihívásokat, magabiztos és tudatában van vonzerejének, ragyogásának.

Avon Crystal Aura EDP - mini kiszerelés
Ár: 500 , Eladó: kdodo0921
Állapot: Sose használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai küldés esetén átutalás, személyes átvétel esetén készpénz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erika80

2017. szeptember 13.

Mintácskám van belőle és bár ahogy látom nagyon nem mai illat, a mintám teljesen jól muzsikál. Gyümölcsös-virágos (én erősen kiérzem a rózsát) illat némi egzotikummal. Valamiért nekem egy pár perc bőrre fújás után után egyik Neutralia tusfürdő illata jut eszembe. Nagyon kellemes, tiszta illatú. Tartóssága talán hagy némi kívánnivalót maga után, de sajnos ez nagyon sok más parfümre is igaz.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Yubiri

2015. június 20.

Most jutott eszembe ez az illat, mivel még van egy teli üveg mintám belőle. Csuklómra kentem, hogy felidézzem az illatot, illetve a tartósságot ellenőrizzem.
Az illat semmit sem változott (értem ezalatt, hogy nem romlott meg a sok év alatt).
Virágos pézsmás illat, nem az én világom, ahogy a legtöbb jellegtelen, felismerhetetlen, egymással összetéveszthető Avon parfüm sem. Ez sem a vonzerő illata. Ha megérzek egy nőn egy parfümöt, tipikusan felismerem, ha Avont használ, bár nem tudom melyiket... De meg sem fordul a fejemben, hogy nekem is kell egy olyan illat.
Viszont a 2-es helyett adok neki egy bíztató 3-ast, mert emlékszem, hogy ugyan picit drágább volt a katalógusban, mint a többi parfüm, de ha ilyen szép ékszert adnak hozzá, engem meg lehet nyerni vele, hogy megvegyem :D
Jó lenne, ha a katalógusonkénti 3 új jellegtelen illat helyett a marketingeseknek ilyen vásárlócsalogató dolgok is eszébe jutnának.... ;)

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

Demonshadow

2015. április 18.

Egy újonnan vásárolt zakó zsebében volt benne, így teljesen véletlenül jutottam hozzá, mert már csak otthon vettem észre. Ennek ellenére az illata nagyon tetszik, csak az üveget nem találom praktikusnak, mivel nagyon körülményesnek találom a felvitelét.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Hell

2014. május 17.

Engem a nemrég megjelent Femme erre emlékeztet. Szerintetek is, vagy csak ennyire rosszul emlékszem?

Hell
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.

Lunita

2013. szeptember 11.

Számomra olyan volt,mint a fehér zaj - ijesztő,de mégis kíváncsi voltam rá. :))
Valahogy nagyon rideg illat,de nem rossz,csak nem illik hozzám.

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Számomra olyan volt,mint a fehér zaj - ijesztő,de mégis kíváncsi voltam rá. :))
Valahogy nagyon rideg illat,de nem rossz,csak nem illik hozzám.

ct

2013. május 30.

Az egyik haverom anyukájától kaptam anno, neki nem jött be annyira, így nekem ajándékozta.Nagyon tetszik az üvege és megszerettem a parfümöt is. Igaz, hogy az illata miatt inkább az őszi-téli időszakban, illetve hidegebb napokon használom, de roppant finom kis illat ez és viszonylag sokáig is érezni.Szerencsére még van egy fél üveggel belőle.

ct
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Wish

2013. április 10.

A medál miatt rendeltem meg anno én is, de az illatát is nagyon megkedveltem. Tartós illat volt, de nem fullasztó.

Wish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

hempike1

2013. január 16.

Először a medál tetszett meg, persze a párom mindjárt meg is rendelte, mert annyira figyelmes. Aztán szerencsére az illat is rendben volt!

hempike1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

TijuMK

2012. szeptember 6.

Nem szeretem ezt a parfümöt de nem az illata miatt, hanem hogy pont ezt használtam amikor az első barátommal szétmentünk és ez annyira belém ivódott, ha megérzem az illatot azonnal eszembe jut :/ Amúgy semmi gond nincs vele, kellemes illat, de inkább érett nőkhöz illik, én nem tudtam vele azonosulni anno.

TijuMK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

sztike

2012. augusztus 10.

Anyukám rendelt belőle pár üveggel, szerette ezt az illatot. Nem volt rossz, neki kifejezetten jó volt. A medált én hordtam róla.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol